Jak kręcić filmy HD lustrzanką Aparaty Canon dodał: Aparaty Canon odsłony: 53532 dodane: 01-11-2010 14:33 Jak kręcić filmy HD lustrzanką
<p>Co lepiej uchwyci rzeczywistość niż zdjęcia? Filmy w jakości full HD. Canon EOS 60D posiada więcej niż tylko możliwość kręcenia takich filmów. Ten aparat to po prostu studio filmowe mieszczące się w dłoni. Nie wspominając o ...

Wszystkie komentarze do filmu:

Jak kręcić filmy HD lustrzanką

komentarze (320)

2010-12-22 10:02:35
Awatar
Kręcąc filmy aparatem Canon EOS 60 D nawet uciekający jest za tobą .Nie czekaj bo ktoś inny go złapie !
(0) 
2010-12-22 08:20:51
Awatar
1 stycznia - dzień po sylwestrze!
Na ulicach cisza. Walają się tylko śmieci z minionej nocy!
Gołębie chodzą po ulicach i szukają pożywienia...
Sądzę że ujęcie tychże zwierząt błąkających się w ten dzień byłoby kolejnym dobrym pomysłem do zareklamowania canona.
Pod patronatem Canona umieściłbym film o dniu po nowym roku około 3minutowe sceny.
następnie włączyłbym kamerę i nakręcił główne cechy tego aparatu... opisane ogólnie, aby nie zrazić "zielonych" do kupna takowego...
(-1) 
2010-12-22 01:08:31
Awatar
Uchwyciłbym przy pomocy Canona EOS 60D kruchość i szybkość ludzkiego życia.
To jak szybko przemijamy, gdzie zmierzamy, jaką drobiną jesteśmy wobec ogromu świata. Każdy z nas przemija i nic po nim nie zostaje. Dzięki możliwości kręcenia filmów HD przez Canona EOS 60D możemy jednak pozostawić po sobie ślad dla przyszłych pokoleń, możemy stworzyć coś co pokaże nasze życie z naszej perspektywy, jak żyliśmy, jacy byliśmy, czym się zajmowaliśmy jak wspólnie się radowaliśmy i smuciliśmy i to wszystko w doskonałej jakości obrazu jaką daje nam ten aparat.
JEŚLI NIE CHCESZ ABY HISTORIA O TOBIE ZAPOMNIAŁA, STAŃ SIĘ JEJ CZĘŚCIĄ Z NOWYM CANONEM EOS 60D.
(-1) 
2010-12-21 22:38:00
Awatar
Moje dzieło zatytułował bym "Piękna okolica". Podróżował bym po pięknych miejscach mojej okolicy i filmował bym najpiękniejsze jej widoki.Po całym tygodniu wypraw wybierał bym to najlepsze miejsce i umieszczał je na stronie naszej gminy bądź województwa, aby ludzie mogli zobaczyć w jak pięknym, otaczającym nas krajobrazie mieszkają.Z niezwykłą możliwością aparatu filmowania w HD mógłbym podkreślić piękno tych wspaniałych miejsc. Tematu na film by nigdy nie zabrakło ponieważ z dnia na dzień nasze piękne okolice się zmieniają a nasze wspaniałe pory roku nadają im niesamowity i unikalny charakter.
(-1) 
2010-12-21 22:05:19
Awatar
Jako tytuł: „Rodzina bawiąca się na własnym podwórku z Canona 60D”
Przy użyciu Canona 60D i jego możliwości filmowania w cieniu oraz w słońcu, bogatej głębi kolorów, szybkiego zapisywania, ostrości stabilizatora i łatwości w obsłudze to, zrobiłbym film używając matki z dziećmi, pokazując ich rodzinny czas spędzony w różnych miejscach. Za tło użyłbym piękne widoki kontrastujące z otaczającym krajobrazem panującym podczas wszystkich pór roku, pokazując przy tym piękne walory otoczenia oraz krajobrazu w stosunku do matki ze swoimi dziećmi.
Filmik latem na przykład, przy dzikiej rzece ze strumieniami wody, rodzina bawiąca się w wodzie, a lasy obok dodawałyby całości piękne tło.
Piękna Jesień dająca cudowne widoki na tle, których nakręciłbym film z matką oraz jej dziećmi, chodzącymi i tańczącymi wśród tysięcy uschniętych, opadłych kolorowych liści jesiennych.
Zima kojarząca się z dziką leśną trasą, miejscem dla rodziny, która bawi się w śniegu, zjeżdża na sankach, robi „aniołki” i rzuca się kulkami śniegu.
A na wiosnę piękne, wielokwiatowe dzikie pola, które to dają cudowne tło wiosennemu tańcu, przez pola w drodze do miejsca na zaplanowany piknik przy zielonej trawie, kwitnących polnych kwiatach i dzikich drzewach owocowych.
Film ze zdjęciami, celowo ukazujący kontrast i piękne widoki, radosnej, pięknej rodziny przy wykorzystaniu krajobrazów panujących podczas pięknych pór roku.

(-1) 
2010-12-21 21:42:37
Awatar
Stworzyłabym swoją własną stronę internetową: „Nasza Polska - kraj o cudownej przyrodzie” - gdzie można byłoby zobaczyć filmy przedstawiające polskie cuda przyrody: fascynującą faunę i florę, miejsca i krajobrazy.

Nakręciłabym wiele filmów w full HD ukazujących piękno polskiej natury np. Szwajcarii Kaszubskiej, Dębów Rogalińskich, Stawów Milickich, Gór Pieprzowych, Wąwozu Homole.Mój pomysł na film reklamujący opisywany model aparatu EOS 60DNapis: Ludzie mają różne pasje…

I. ujęcie: (film) Radosne dziecko biegnie po łące i łapie motyle + zdjęcie zachwycającego motyla

II. ujęcie: (film) Młody mężczyzna szybko płynie na desce windsurfingowej + zdjęcie , ukazujące mężczyznę wchodzącego w ślizg

III. Ujecie: (film) Zamyślony staruszek łowi ryby nad rzeką + zdjęcie okazałego szczupaka, który wynurza się z rzeki

Napis: Ja mam jedną (pasję)….. utrwalam piękne chwile

IV ujęcie: Pokazanie całego aparatu Canon EOS 60D
(-1) 
2010-12-21 20:48:35
Awatar
RED BULL RAMPAGE Widział ktoś te zawody?? Jeżeli nie to zapraszam do obejrzenia.Ludzie skaczący tam ze skarp czują adrenalinę, wolność, niepewność. Na reklamie kamerzysta nagrywał by zwykłym aparatem cyfrowym film na zawodach a potem ktoś by go szturchnął i powiedział "hej co ty robisz oO masz weź to" dostał by od jakieś osoby EOSa 60D i nagle "zamienił by się miejscami" z osobą skaczącą na rowerze i odczuł by to wszystko co wymieniłem a potem ocknął by się i uświadomił sobie że ta lustrzanka ma wielką moc że emocje które poczuł są takie same jak te które czują zawodnicy RB RAMPAGE. Następnie starał by się go okiełznać i zaczął nagrywać filmy w cudownej jakości HD.
(-1) 
2010-12-21 20:35:13
Awatar
Kręcenie filmów w full HD wykorzystałabym do uwieczniania ważnych momentów w moim życiu np. urodzin. Canon EOS 60D pozwoliłby mi również na kręcenie filmów dokumentalnych o zwierzętach, roślinach i zabytkach, mogłabym również nagrywać poradniki.
Pomysł na reklamę
(Scenki z takich chwil)Chwile z rodziną i przyjaciółmi, wzruszające jak i śmieszne momenty, wszystko co chcesz zapamiętać, możesz uwiecznić dzięki lustrzance Canon EOS 60D.
( pokazanie małego szczegółu np. łzy)Kręci filmy w full HD więc żaden szczegół jej nie umknie.
( widok zza rogu na parę zakochanych)Ponadto dzięki 18MP wykonuje zdjęcia świetnej jakości, odchylany ekranik jest doskonały do robienia zdjęć z ukrycia;)( pokazanie lustrzanki i przykładowych zdjęć) Z lustrzanką Canon EOS 60D każde zdjęcie będzie miało swoją magię
{ oczywiście wszystko musi wyglądać idealnie jakby ten aparat wprowadzał radość i szczęście)
(-1) 
2010-12-21 20:22:52
Awatar
Pierwsza część reklamy - zbliżenia na pracę lutnika ,etapy powstawania skrzypiec aż do finalnego produktu.
Ujęcia coraz krótsze wraz z narastającą muzyką skrzypcową.
Część druga reklamy - fragmenty z procesu technologicznego powstawania aparatu Canon EOS 60D.
Również ujęcia coraz krótsze wraz z coraz szybsza muzyką skrzypcową.

motto :

--=="SZTUKĄ JEST TWORZYĆ INSTRUMENTY DO TWORZENIA SZTUKI"==--

Końcowe ujęcia -skrzypek i fotograf pakują swoje "sprzęty do futerałów" i opuszczają salę koncertową.

POZDRAWIAM

(-1) 
2010-12-21 20:04:29
Awatar
Piękno, klasa, styl, to wszystko w jednym aparacie,zwykłe chwile staną się niezwykłe dzięki funkcji full HD w aparacie Canon EOS 60D
(0) 
2010-12-21 19:00:14
Awatar
Reklama Canon EOS 60D powinna pokazać wszystkie jego zalety, jak i ukazać piękno jakie ma w sobie ta lustrzanka. Filmy w jakości HD sprawiają że czujemy w ręce nie tylko aparat, ale i kamerę. Jest to bardzo przydatna funkcja, gdyż nie wszystko da się uchwycić na zdjęciu, są momenty które wręcz proszą się o film. Sądzę, że film promujący 60D mógłby wyglądać następująco: sawanna, kilka słoni, kolejna klatka zbliżenie na kameleona, później scena z polowania gepardów, lub innych dzikich kotów, pokazałby ona z jaką dokładnością 60D wykonuje filmy, a na koniec lustrzanka w całej okazałości. Oczywiście do wszystkiego dopasowana klimatyczna muzyka. Według mnie taka reklama sprawiłaby, że ludzie chętnie kupowaliby ten produkt.
(0) 
2010-12-21 18:44:03
Awatar
Tak to proste zabierać ze sobą gdzie tylko według ciebie to konieczne.Wszędzie można uchwycić piękno świata i rzeczy materialnych.
Można zbliżyć się do natury jak i podziwiać duże betonowe dżungle.
Jak kto woli czy małe jest piękne lub duże jest piękne to już dla każdego własny wybór.Gdybym posiadał Canon EOS 60D to mógłbym
zapisać te chwile które uważał bym za najpiękniejsze. Zimą, Latem, Wiosną lub Jesienią, za każdym razem uchwycił bym najlepszą chwilę w swojej miejscowości lub na każdym krańcu świata z Canon EOS 60D.
(0) 
2010-12-21 18:20:01
Awatar
Moja pasja to fotografia. Zbliżający się sylwester,
święta, ferie zimowe -
tp wszystko można uwiecznic
lepiej- dzięki tej oto
lustrzance Canon EOC 60d.
Wracając do sylwestra-
fajerwerki -rzecz piękna ale
zbyt czybko znika, a dzięki
temu aparatowi można je uwiecznic
na zawsze.
Swięta - piękny czas, tymbardziej
zasługuje na wieczną trwałośc,
a zwłaszcza w idealnej jakości HD.
Myślę, że to jest wystarczający powód na posiadanie tego cudu techniki...
__POZDRO DLA WSZYSTKICH SPRYCIARZY__
(0) 
2010-12-21 18:19:13
Awatar
..

Gdybym ja miał taki aparat to zabierał bym go wszędzie ze sobą. Robił bym nim zdjęcia zwykłych rzeczy lecz i takich które są dla mnie bardzo ważne. Ślub, urodziny dziecka, wycieczki w najpiękniejsze miejsca świata. Z tym aparatem miał bym nowe możliwości. CANON 60D DZIŚ, JUTRO, ZAWSZĘ!

.

Gdybym ja miał taki aparat to zabierał bym go wszędzie ze sobą. Robił bym nim zdjęcia zwykłych rzeczy lecz i takich które są dla mnie bardzo ważne. Ślub, urodziny dziecka, wycieczki w najpiękniejsze miejsca świata. Z tym aparatem miał bym nowe możliwości. CANON 60D DZIŚ, JUTRO, ZAWSZĘ!

.
(0) 
2010-12-21 18:18:04
Awatar
Awatar
Damian711 (1.4)
Gdybym ja miał taki aparat to zabierał bym go wszędzie ze sobą. Robił bym nim zdjęcia zwykłych rzeczy lecz i takich które są dla mnie bardzo ważne. Ślub, urodziny dziecka, wycieczki w najpiękniejsze miejsca świata. Z tym aparatem miał bym nowe możliwości. CANON 60D DZIŚ, JUTRO, ZAWSZĘ!
(0) 
2010-12-21 18:15:26
Awatar
ja bym nagrał spot reklamujący strone spryciarze.pl i lustrzanke Canon EOS 60D i bym wysłał na maila spryciarze.pl i canon jeżeli by sie zgodzili wrzucilbym na wiele stron internetowych i nadchodzące świeta
(0) 
2010-12-21 18:14:05
Awatar
Gdybym dostał ten aparat napewno odrazu bym robił zdjęcia przyrodzie ,ptaki ,ssaki ,lasy ,góry ... to co kocham. Ale dość gadania :D jak zareklamować ten aparat ? prosto ... ranek 1 stycznia spotkanie w barze po sylwestrze grupka osób ... brak kasy. Wpadają na szalony pomysł obrabowania banku ,słyszy to barman który akurat kupił ten aparat zamyka bar i mknie za mężczyznami ,robiąc im zdjęcia w samochodzie ,w ukryciu ,nagrywa filmy ... ta reklama pokarze jak szybko aparat robi zdjęcia ,jakie są ostre ,fokus i inne ...
(0) 
2010-12-21 18:13:57
Awatar
Gdybym ja miał taki aparat to zabierał bym go wszędzie ze sobą. Robił bym nim zdjęcia zwykłych rzeczy lecz i takich które są dla mnie bardzo ważne. Ślub, urodziny dziecka, wycieczki w najpiękniejsze miejsca świata. Z tym aparatem miał bym nowe możliwości. Canon 60D dziś, jutro, zawsze!
(0) 
2010-12-21 17:31:49
Awatar
ja bym nakrcil film na festiwal filmowy z podziekowaniem dla spryciarze.pl za EOS 60D
(0) 
2010-12-21 17:22:53
Awatar
Poranek w Alpach, ferie. Ludzie na stokach zaczynają już jeździć, narty, snowboard i bardzo dużo śniegu. Rodzice pewnych dzieci chcą uwiecznić ich pierwsze zjazdy na nartach, nakręcić film a zarazem zrobić piękne zdjęcia swoim pociechom. Dzieci zjeżdżają z dosyć dużą prędkością, dlatego zwykły aparat miałby problemy z uchwyceniem obrazu. Canon nie ma sobie równych, film nagrany jest doskonale, tak jak profesjonalną kamerą. Po paru latach dzieci na pewno wspomną, swoje pierwsze zjazdy, nagrane doskonalnie dzięki opcji full HD w aparacie Canon EOS 60D...
(0) 
2010-12-21 16:51:23
Awatar
Hmmmm... po co robić zaraz reklamę kosztującą tysiące. Zrobić skromny spot a chętnych na ten cudowny aparat będzie w bród. Przecierz nie chodzi o reklamę lecz o zalety, funkcje tego aparatu.
(0) 
2010-12-21 16:42:44
Awatar
Sylwester w pięknym miejscu ( n.p plaża ). Dużo fajerwerek ( fajerwerki szybko ''znikają'' , trzeba pokazać szybkość robienia zdjęć w aparacie . I uwieczniamy te najpiękniejsze chwile sylwestra ( n.p twoje grono znajomych przy ognisku w tle uroki tego pięknego miejsca ) . Wszystko dzieje się wieczorem . W czasie tego filmiku leci fajna muza pasująca do klimatu sylwestra i głos który opowiada jakie funkcje ma ten aparat .Na koniec jakieś krótkie podsumowanie . W filmiku może być też że ktoś nagrywał ten cały sylwester i potem razem ze znajomymi go ogląda .
(0) 
2010-12-21 16:32:21
Awatar
W naprawde dobrym clipie reklamującym ten sprzęcik powinny znaleść się ujęcia zawierające akrobatyke, parkour, freeruning i breakdance w połączeniu z innymi efektownymi technikami tańca i sportami ekstremalnymi zwracając uwagę na szczegóły które mogły by być pokazane w zwolnionym tempie, powinny sie znaleść także elementy przyrody i piękne krajobrazy, a wszystko to idealnie połączone z dobrą muzą i perfekcyjnymi ujęciami ponieważ właśnie te dziedziny sportu najbardziej przyciągają oko widzów w każdym wieku, zrobi to także duże wrażenie na konsumentach i w znacznym stopniu skłoni ich do kupna właśnie tego modelu. Dzięki tej chętnie oglądanej za każdym razem reklamie Canon 60D stanie sie najbardziej popularnym i najchętniej wybieranym aparatem w kraju.
(0) 
2010-12-21 15:44:51
Awatar
EOS 60D Magia HD w twoim aparacie!! najlepiej zrobic reklame pokazujaca rozne czesci świata ujecie wiezy eifla opery sidney i innych fajnych miejsc najlepiej w nocy ze wszystkimi pięknymi światłami
(0) 
2010-12-21 15:41:07
Awatar
Sylwester w Sydney... Jak co roku jest przepięknie! Ujęcie pokazu sztucznych ogni byłoby najlepszą reklamą Canona!
Omówienie każdego podzespołu aparatu, a następnie przedstawienie jakości wykonywanej pracy (w tym wypadku filmu)
Nagrane pokazy fajerwerków w rozdzielczości 1080p (full hd) z pewnością poruszyły by tłumy...
(0) 
2010-12-21 14:28:03
Awatar
Film promujący Canona 60D musi pokazać wszystkie jego zalety, jego innowacyjność, perfekcję wykonania oraz złożoność technologiczną. Film powinien składać się z ujęć pokazujących jego funkcje. Myślą przewodnią filmu mogłoby być hasło: „ Canon EOS 60D – Znajdź swój własny kąt! Zmień perspektywę”, zgodnie z hasłem ze strony konkursu.
A pomysł na film mam taki: Cała akcja dzieje się w dżungli. Pierwsze ujęcie o wschodzie Słońca. Widzimy rękę trzymającą Canona 60D i nagrywającą film w FULL HD oraz robiącą zdjęcia. Na ekranie widzimy, że lecimy pośród drzew, aparat wychwytuje każde zwierze czyhające w ukryciu na ziemi, każdy dziko rosnący okaz rośliny, pułapki zastawione przez myśliwych, lecące obok Nas ptaki w blasku Słońca oraz morze i góry w oddali. Na koniec osoba kręcąca odwraca aparat i widzimy, że to sam Tarzan trzymając jedną ręką lianę fotografuje Canonem EOS 60D. Film można opatrzyć wyświetlającymi się na moment specyfikacjami 60D. Oczywiście będą to najważniejsze cechy: odchylany ekranik, blokada pokręteł trybów, wszystkie najważniejsze klawisze pod prawą ręką, filmy w FULL HD, 18 Mpix matryca, 9 polowy autofokus oraz możliwość zrobienia 5,3 klatki na sekundę.
I na koniec jeszcze raz EOS 60D w całej okazałości oraz hasło wygłoszone przez Tarzana: „Canon You Can”. Po czym tarzan dalej leci robiąc zdjęcia. Całość trochę ekstrawagancka ale taka lustrzanka musi mieć niesamowitą reklamę.
Pozdrawiam i Wesołych Świat! :)
(0) 
2010-12-21 14:25:40
Awatar
za długie to pytanie
(0) 
2010-12-21 14:24:38
Awatar
(0) 
2010-12-21 11:43:13
Awatar
Widzę że doskonale wiecie co to znaczy Opisz krótko swój pomysł.Na jakiej stronie znaleźliście te wierszyki ?
(0) 
2010-12-21 11:00:17
Awatar

Mam tylko jedno marzenie,
Canon EOS 60 D to jego spełnienie,
Chcę kręcić w dzień i w nocy,
Jego szybki Autofokus nic nie przeoczy,
Zdjęcie w ruchu, dynamiczna akcja,
To na temat filmu moja wariacja,
Gdy Canona mam przy sobie,
W pogotowiu ręce obie,
W HD nagram, zdjęcie pstryknę,
Fleszem przed oczami mignę,
Zdjęcie zawsze będzie piękne,
Już przed niczym się nie zlęknę,
Świat u stóp mych dzisiaj leży,
Chodź nie jeden mi nie wierzy,
Lecz to tylko zgubne chwile,
Tak ulotne jak motyle,
Kiedy mam aparat w dłoni,
Wnet Pan Młody się ukłoni,
Pani Młoda się uśmiechnie,
Wiatr sukienkę wzniesie zwiewnie,
Rumień na policzkach płonie,
Zakrywają go jej dłonie,
On podbiega, różę wręcza,
Kropi deszczyk, piękna tęcza,
Słońce zza chmur się przebija,
Lecz ta chwila szybko mija,
Biorę więc aparat w ręce,
Nagram w HD, jeszcze więcej,
Migiem ostrość miałem w kadrze,
Kręcę ciągle, tak, a jakże,
Coś pięknego dzisiaj zrodzi,
Canon nigdy nie zawodzi.
(0) 
2010-12-21 09:40:07
Awatar
Sprawdź i uwierz mój kamracie,
W tak markowym aparacie,
Z takim sprzętem (nie bez racji),
Jeśli zechcesz, będziesz paparazzi!
Taki obiektyw, to Twoja potęga,
Sięgasz tam, gdzie wzrok nie sięga.
Z szybką migawką i ruchomym ekranem,
Każdej sytuacje zawsze jesteś „panem”!
Kręcisz filmy w full HD,
Teraz każdy takie chce!
Zrobisz świetne fotografie,
Już nie wpadniesz na gafie!
Z takim świetnym obiektywem,
Możesz stać się detektywem!
W tym jaśniejszym obiektywie,
Więcej dojrzysz detektywie.
Im jaśniejszy jest obiektyw,
To tym lepszy jest detektyw.
Nie używasz często flesza,
Nikt już tobie nie zamiesza.
Więcej, lepiej coś odkrywasz,
Jest to duma detektywa.
Daje więcej przyjemności,
Z nim masz więcej możliwości.
Za życia,
Z ukrycia.
Zza rogu,
Do wrogów.
Z noclegu,
W biegu.
Z kolana,
W bałwana.
W nocy,
Jak z procy?
Także i z rana,
Fotka kochana.
Z ukrycia, z bliska,
Z krzaków, z daleka,
Zawsze nim trafiasz,
W każdego człowieka!
Leżąc na obrusie…
Także siedząc na kaktusie…
...i w full HD pokazujesz na wielkim ekranie :)
(0) 
2010-12-21 00:56:04
Awatar
Firma Canon od zawsze kojarzyła mi się z dynamiką i ulepszaniem siebie i swojego otoczenia dzięki rozwiązaniom oferowanym przez ich urządzenia. Spot musiałby pokazywać tą dynamikę. Zaczynając od sceny kilku młodych snowboarderów kręcących wygodnie wyczesane akrobacje, dzięki odchylanemu ekranikowi wiele wygodniej niż normalnie. Potem przejście do salonu młodej pary, która obserwuje jak ich dziecko stawia pierwsze kroczki, krystaliczna czystość optyki Canon i łatwość operowania nagrywaniem, na końcu filmujący ojciec łapie synka, uśmiechając się do aparatu. Dynamiczne przejście do kolorowego klubu, gdzie grupka znajomych bawi się w takt dobrej muzyki, wszyscy robią sobie zdjęcia nawzajem, aparat przechodzi z rąk do rąk i na końcu nieśmiały chłopak podaje go nieśmiałej dziewczynie a ich spojrzenia się spotykają. Kolejne przejście: piękna panna młoda uśmiecha się do swojego wybranka, a wszystko fotografuje uchachany starszy pan, który robiąc profesjonalne pozy, wywraca wazon, choć szczęśliwa panna młoda i tak daje mu całusa, swojemu teściowi. Ostatnie przejście - szczyt góry, uśmiechnięty młody człowiek stoi obok flagi pokoju zatkniętej u jego stóp i uśmiecha się do aparatu. Dźwięk migawki, nagłe zaciemnienie obrazu i logo Canona z magicznym "You can." pod spodem.
(0) 
2010-12-21 00:44:09
Awatar
Canon EOS 60D to aparat idealny do nagrywania dynamicznych ujęć. Mój pomysł na reklamę, znów powiązany z moją pasją:
Filmik kręcony z perspektywy pierwszej osoby, jakby aparat był "oczami" bohatera. Zaczyna się w domu, w czasie ubierania się w dres, buty. Wyjście na zewnątrz, spojrzenie na zegarek, włączenie stopera i... zaczyna się bieg. Pierwsze sekundy pokazują bieg przez dzielnicę miasta, dynamiczne spojrzenie w lewo, znów przed siebie i już jesteśmy w innym zakątku świata - np. Japonii. Biegniemy przez Akihabare, potem pod pałac cesarski. Z naprzeciwka nadbiegają inni biegacze, machamy im na powitanie, reka przesłania na ułamek sekundy obiektyw i po odsłonięciu widzimy już ulice Nowego Jorku. Biegniemy przez Central Park, przed nami pojawia się wielki pies aportujący freezbee - omijamy go półobrotem i gdy znów łapiemy równowagę jesteśmy pod Akropolem. Przebiegamy przez kilka przecznic, skręcamy w wąską uliczkę i wybiegamy spowrotem w swojej dzielnicy. Dobiegamy do domu. Ekran ciemnieje i pojawia się logo Canona. EOS60D - z nim nie zgubisz ani sekundy życia.
(0) 
2010-12-21 00:34:25
Awatar
Musiałoby to być coś co zainteresuje bardzo dużą liczbę ludzi. Musiało by to obejmować wszystkich ludzi nie zależnie od "warstw" społecznych tzn. biznesmen, pracownik halowy, dostawca towaru. Po prostu ukazać go w życiu codziennym jakie pokazuje inne spojrzenie na świat. Ja osobiście używałbym go codziennie ponieważ uwielbiam fotografować. Uwielbiam chodzić po rynku Krakowskim i robić przechodnią zdjęcia w ich codzienności lub nie codziennych sytuacjach.
(0) 
2010-12-20 23:57:08
Awatar
Canon 60D daje niezmiernie wiele możliwości. Jak można go zareklamować? Moim zdaniem najbardziej atrakcyjną formą reklamy byłaby komplikacja różnych wydarzeń z udziałem tej samej osoby: aleja gwiazd, po alejce przechadza się znana osobistość. Tłum ludzi, wśród nich szczęśliwy posiadacz Canona 60D. Wyciąga aparat i kręci film fantastycznej jakości znad głów pozostałych gapiów - ruchomy ekranik daje multum możliwości. Sytuacja kolejna: mężczyzna chwyta za aparat i pełen wzruszenia kręci film pierwszych kroków swojego dziecka. Sytuacja kolejna - impreza z przyjaciółmi, gra zespołowa, załóżmy, np. kalambury. Niezmierzone potoki śmiechu, które warto uwiecznić na filmie...
Jak ja wykorzystałabym możliwość kręcenia filmów? Trenuję od roku z moim psem frisbee, niedługo startujemy w zawodach. Kręcąc dobrej jakości filmik wieczorami mogę przesiadywać, oglądać i modyfikować taktykę i błędy. Fantastycznie jest się także podzielić osiągnięciami ze znajomymi o podobnych pasjach. Psy górą! A Canon w ruchu! :)
(0) 
2010-12-20 21:55:14
Awatar
Tym niezwykłym aparatem Canon EOS 60D zrobiłabym zdjęcia pasjonującym krajobrazom i wszystkim ,co pielęgnuje ludzkie oko jest do tego idealny.
(0) 
2010-12-20 21:50:26
Awatar
najpierw nauczyłbym się robić nim zdjęcia, a dopiero później zastanowiłbym się jak wykorzystać full HD
(0) 
2010-12-20 21:41:45
Awatar
Epizod III
Trzy „Aniołki Charliego” ubrane w seksowne obcisłe skórzane stroje idą opustoszałą ulicą starożytnego włoskiego miasta. Letnie słońce powoli zniża się do porośniętych winnicami wzgórz. Nagle zza zakrętu wyłaniają się zamaskowani motocykliści którzy mają jeden cel: osaczyć piękne nieznajome i odebrać im ich broń. Kobiety wyciągają aparaty jak rewolwery z kabury, wsuwają karty pamięci jakby ładowały magazynki z amunicją, wydłużają obiektywy jakby przeładowywały broń. Motocykliści jeżdżąc w koło wykonują kaskaderskie, widowiskowe wyczyny na swoich maszynach i powoli otaczają „Aniołki”. Dziewczyny trzymając w rękach EOS’y 60D, filmując wszystkie sceny, efektownie wykonują salta i uciekają wąską uliczką zabytkowego miasta. Ponownie okazały się lepsze: One i EOS’y 60D…

W tym epizodzie reklamy zastosowałabym efekty przyspieszania, spowalniania, chwilowego zatrzymania filmu.
(0) 
2010-12-20 21:40:11
Awatar
Epizod II
Ciemne, opustoszałe pomieszczenie, skośne belki wieńczące strop. Dobrze zbudowany wysoki mężczyzna przy oknie kolejno otwiera futerały i precyzyjnie montuje stojak, do którego przymocowuje elementy wyposażenia. Nagle przykłada sprzęt do oka. Mocne zbliżenie na plac przed zabytkowym budynkiem. Czerwony dywan, skandujący radośnie tłum zgromadzonych przed wejściem ludzi, charakterystycznie ubrani i wyróżniający się pracownicy ochrony. Podjeżdża limuzyna z której wysiada kobieta. Widzimy ją od tyłu. Białe zarzucone na barki futro i wieczorowa suknia zdobią jej niezwykle seksowne ciało. Obraz zbliża się tak blisko, że w kadrze widać już tylko głowę kobiety. Na ułamek chwili gwiazda odwraca się w stronę obiektywu obserwatora by posłać piękny uśmiech i czarujące spojrzenie. Snajper naciska przycisk. Charakterystyczne kliknięcie oznacza zakończenie zadania, zatrzymując tym samym obraz w wymownym ujęciu. Zmniejsza się zbliżenie i dopiero teraz dostrzegamy ogromną odległość między mężczyzną a jego celem. W momencie, w którym nasz snajper demontuje sprzęt dokładnie rozpoznajemy aparat EOS 60 D.
(0) 
2010-12-20 21:38:59
Awatar
Epizod I
Odziany w futra mężczyzna, przedziera się przez śnieżne zaspy Alaski. Surowe rysy śniadej cery, duża blizna na policzku świadczą o tym że mamy doczynienia z myśliwym lub kłusownikiem. Wycie mroźnego wiatru, przyspieszony oddech, mocne bicie serca. Nagle nieznajomy bezszelestnie sięga ręką w poły futra i wyciąga coś co przypomina broń myśliwską z lunetą do obserwacji. Zza wzgórza wyłania się potężny niedźwiedź. Myśliwy jakby na to czekał, poprawia ustawienia sprzętu i… strzela, wciskając przycisk. Niedźwiedź powoli i majestatyczne poruszając się otrząsa z drzewa śnieg. Nagle chyba zauważył intruza. Zwraca się w jego kierunku, otwiera swoją przerażającą paszczę ukazując groźne zęby i…. zaczyna ziewać. Mężczyzna wydaje cichy pomruk satysfakcji. W momencie kiedy niedźwiedź odwraca się i odchodzi słyszymy charakterystyczny odgłos chowającego się obiektywu. Bronią okazuje się CANON EOS 60D, trofeum: świetny film w full HD. Mężczyzna spoglądając na aparat znacząco kiwa głową z pełnym uznaniem.
(0) 
2010-12-20 21:01:04
Awatar
modelem Eos60D ujął bym to co jest dla człowieka najważniejsze , jego życie w różnej sytuacji które życie nam zaplanowało ;)
(0) 
2010-12-20 20:43:35
Awatar
do uchwycenia pięknych krajobrazów natury
(0) 
2010-12-20 20:24:59
Awatar
Ja bym nagrywała film dla mojej małej siostry jak jest mała te najfajniejsze momenty i jak by podrosła to by zobaczyła swoje życie. :)

Oraz nagrywałam bym filmy dla spryciarze.pl xD
(0) 
2010-12-20 19:23:52
Awatar
Ja możliwość kręcenia filmów full HD bym wykorzystał do nagrywania szybkich ujęć na rolkach agresywnych. Myślę, że Canon EOS 60D nie dość, że by nagrał w doskonałej jakości full HD to jeszcze wszystko nagrałby z precyzją. Czasami rolkarz jedzie tak szybko, że zwykłe aparaty nie nadrabiają z ilością klatek na sekundę oraz podczas szybkich przejść między trikami pokazał by wszystkie, a nie urywał scenki i było by niewidoczne.
Mój pomysł na film reklamujący opisujący aparat Canon EOS 60D byłby dynamiczny. AF w tym aparacie pokazałby jak jest szybki szczególnie przy dynamicznych akcjach. Doskonałą jakość kręcenia można by podkreślić filmując kwiaty, gdyż każdemu się kojarzą z pięknem. To na tyle :D
(0) 
2010-12-20 19:05:01
Awatar
Ja to bym sobie kręciła taką lustrzanką moje videoporadniki dot. szycia, uchwyciłabym wszystkie najdrobniejsze szczegóły.. bo zwykła cyfrówka nie daje rady. I robiłabym zdjęcia moim kreacją i wrzucała na neta :) I mogłabym kręcić filmiki z wakacji :D skoki do wody, zjazdy na nartach czy inne :D ale to chyba juz raczej na feriach :)
(0) 
2010-12-20 18:28:13
Awatar
wezme ten aparat i wyjade z daleka od wszystkich! wszystko co piekne to tylko natura
(0) 
2010-12-20 17:41:20
Awatar
mój sposób na wykorzystanie to kręcenie fajnych chop na rajdach z wykorzystaniem rozkładanego wyświetlacza dzięki któremu nie będę musiał się kłaść na ziemie lub kręceni z rękami w górze stojąc za jakimś wysokim kibicem ponieważ nie zawsze trafi się fajne miejsce bez kibiców.
(0) 
2010-12-20 17:21:14
Awatar
Ja wykorzystałbym ten spaniały aparat do nakręcenia Rodzinnej wigilii, potem dodałbym podkład muzyczny w postaci kolędy i nagrałbym na płytę i rozdał rodzince w prezencie.
(0) 
2010-12-20 16:30:13
Awatar
Sądze że orginalny film promujący jest dobry ,a aparat chciał bym dać mojej najbliższej osobie ,ktorej napewno sie przyda.
(0) 
2010-12-20 14:25:37
Awatar
A ja zrobię poradnik jak kręcić film poradnik takim oto aparatem i jaki by był najlepszy do vlogowani
(0) 
2010-12-20 14:21:47
Awatar
A ja zamierzam kręcić vlogi i poradniki na spryciarze.pl bo mam duzoooo pomysłów
(0) 
2010-12-20 03:26:45
Awatar
Ja nie będę wymyślał niesamowitych historii typu skok ze spadochronu,poruszającej chwili itp. bo na prawdę nie wiem co bym mógł nakręcić. To musi być chwila,kiedy wiem, że chcę coś nagrać. Zaplanować nie chcę bo takie filmy są mało interesujące (jak dla mnie). Tak więc coś bym na pewno nakręcił,ale szczerze odpowiadam, że nie wiem co by to było ;)
Pozdrawiam.
(0) 
2010-12-20 02:59:19
Awatar
ekstremalnie niebespieczny pare Canon EOS 60D. Film pokazalby skoczkow spadochronowych jak wykonuja skok i robia sobie zdjecia i filmy w full HD i niespodziewany poryw wiatru rzuca nimi w dzika dzungle.Podczas ladowania jeden z nich ulega wypadkowi i potrzebna jest natychmiastowa pomoc.Drugi skoczek biegnie przez niedostepna dzungle i skoczek nawet nie widzi ile rzeczy w czasie tego wyscigu z czasem uszlo jego uwagi,ale Canon byl wlaczony i zarejestrowal jak waz chcial go ukasic ale nie zdazyl,jak pokonujac na lianie rzeke uniknol paszczy aligatora,albo jak to,gdy juz zrobilo sie ciemno i skoczek docieral do wioski i film nadal jest wyrazny i na zakonczenie tej historyjki,pokazane jak dwoje przyjacul z zonami ogladaja ten film jak zywy i wspominaja to zdarzenie jak zywe dzieki aparotowi Canon EOS 60D.
Kamera pokazuje ten model aparatu i napis:Canon widzi i rejestruje to czego nie widzi twoje oko
(0) 
2010-12-20 00:37:18
Awatar
ja wykorzystał bym lustrzanke Canona EOS60D do kręcenia rodzinnych wigilii,wielkanocy i innych rodzinnych świąt oraz do kręcenia filmów z natury wiosennej jak i zimowej
(0) 
2010-12-20 00:27:29
Awatar
Film zaczyna się od przygotowań do ślubu młodej i młodego, które to przygotowania nacechowane są poddenerwowaniem i pośpiechem. Młody zacina się przy goleniu, młodej poleciało oczko w rajstopach, młodemu przy zakładaniu marynarki odpadł guzik, młodej rozerwała się sukienka, a godzina "0" coraz bliżej. Podjeżdżają wreszczie pod kościół - młody roztargniony wychodzi z samochodu prosto w błoto, młoda jechała całą drogę do kościoła z przyciątą suknią ślubną gdy wisiadła z samochodu suknia miała czarny ukośny pas od brudnych uszczelek samochodu. Obydwoje potargani wystraszeni stają wreszcie przed ołtarzem. Zapada cisza i wnet wywraca się z wielkim hukiem statyw kamerzysty wraz z kamerą (jest uszkodzona). Młoda nie wytrzymuje napięcia zaczyna płakać (to nie tak miało to wszystko wyglądać). Jest mała konsternacja, rodzina i goście zrezygnowani i smutni- rodzice mają łzy w oczach. Dziadek panny młodej dostrzega małego chłopczyka, który dla zabawy rozrywa opakowanie prezentu przeznaczonego dla młodej pary - a na kartonie napis kręcenie filmów w full HD Canon EOS 60D. Bierze ten aparat zanosi do kamerzysty i wyciera wnuczce łzy chusteczką a młodego klepie po ramieniu. Od tego momentu przerywa się pasmo niszczęść (niepowodzeń), pojawia się uśmiech i radość. Film kończy się ruchomym obrazem szczęsliwego małżeństwa(smiejącego się) oglądającego dvd. Ojciec przechwytuje małego kamerzystę i sadza na swoich kolanach gdzie aparat dalej nagrywa, na wyświetlaczu pojawia się film ze ślubu.The end
(0) 
2010-12-19 23:26:41
Awatar
Mogę zrobić dowolne ujęcia w każdych warunkach, a ogranicza mnie tylko moja wyobraźnia. Ja wykorzystałbym Canona EOS 60D do filmowania natury, która jest piękna i krajobrazów, które mnie fascynują. Pięknie wyglądałyby również dynamiczne ujęcia w czasie jazdy samochodem. Przecież jakość obrazu gwarantuje Canon.
(0) 
2010-12-19 21:25:03
Awatar
mój pomysł to dwójka dzieci małych która nieporadnie w śniegu się porusza usiłując w jak najcichszy sposób podejść do brzegu linii lasu obserwując jedzące daniele i sarny, które mimo woli dzecii bycia najciszej i tak sie płoszą i uciekają a maluchy próbują je dogonić.
(0) 
2010-12-19 20:53:22
Awatar
Można wykorzystać możliwość kręcenia filmów w rozdzielczości HD do np. filmowania pięknej zimy która nas otacza, drzewa w szronie, zwierzęta które musza radzić sobie z tą pogodą, a nie ciągle do obserwowania błota na drogach, a następnie wrzucić to na np. YouTube i podzielić się tym z naszymi znajomymi.Lecz Canon EOS 60D sprawdzi się zarówno w wiosnę, gdy świat się budzi, także lato, gdzie można spędzać cały wolny czas na świeżym powietrzu, czy też pokazanie uroków jesieni.
(0) 
2010-12-19 20:30:00
Awatar
Twórczość nie zna granic. A Canon wychodzi na przeciw twórczości - i tak powstaje EOS 60D. Pasjonuję się kręceniem filmów. Jest piękna zima - więc proponuję wypad za miasto i krótki klip o kuligu, bitwie śnieżnej i lepieniu bałwana. Świetna zabawa gwarantowana! A o taki aparat nie ma co się martwić - na pewno przetrwa!
pozdrawiam - Gucio
(0) 
2010-12-19 19:44:33
Awatar
jak wiadomo zbliżają się święta, więc chyba niezłym pomysłem było by kręcenie chwil spędzonych z najbliższymi. Kręcenie filmów w bardzo wysokiej jakości.Możliwość tą daje nam nowy aparat Canon EOS 60D z nagrywaniem filmów w jakości HD.
(0) 
2010-12-19 18:59:08
Awatar
A ja dalej mówię o piractwie drogowym :) Łatwo nakręcić takim sprzętem to co potrzeba, na statyw i w krzaki albo w aucie jadąc jako pasażer z przodu kręcić d****i na drogach ;] A potem na policję i za takiego głupka mieć kase, przyjemne z pożytecznym
(0) 
2010-12-19 18:45:14
Awatar
Kręciłbym filmy mojej dwumiesięcznej siostrzyczce by miała piękną pamiątkę.
Z pewnością gdy urośnie i zobaczy film w full HD, z nią w roli głównej będzie zaskoczona!
(0) 
2010-12-19 18:05:31
Awatar
Około 10 letni chłopiec,lub dziewczynka podkrada aparat któremuś z domowników wybiega na ulice staje na środku odwraca ekran do dołu podnosi aparat nad siebie i patrząc w ekran obraca się w kolo nagrywając wszystko co się dzieje naokoło niej/jego widzi wymijające ja/jego samochody,lecące ptaki,owady liście w dużych zbliżeniach a to wszystko w full HD z uśmiechem na twarzy i prostota obsługi EOS 60D którym zrobi zdjęcie i nagra film nawet dziecko:P
(0) 
2010-12-19 17:50:51
Awatar
Teraz kiesy sezon zimowy przyszedł pojechałbym w góry i kręcił wczasowiczów zjeżdżających po stokach.
Mógłbym też kręcić ludzi jeżdżących na nartach ekstremalnie. Ujęcia z bliska i z daleka. Marzenie
(0) 
2010-12-19 17:14:43
Awatar
Ja z filmował bym uderzające fale o falochron podczas wakacji, na których nie dopisało słońce i tym samym ukazał bym piękno żywiołu sztormu. Takie rozbryzgujące fale dają wspaniałe efekty w otoczeniu skał.
(0) 
2010-12-19 16:48:44
Awatar
W każdej sytuacji jest ta funkcja dobra czy to w domu czy na dworze,ja nakręciłbym jakiś krótki film o sporcie,już myślałem o nakręceniu filmu o koszykówce ale nie miałem czym go nakręcić
(0) 
2010-12-19 16:40:21
Awatar
Canonem EOS 60D
Nakręcisz filmy już w full HD
Wychodzisz na dwór-pełno tematów
Nakręcisz wszystko-począwszy od ptaków
wylatujących z każdej twej strony,
i bitwę śnieżną, i śnieg ten szalony.
W sylwestra będzie fajerwerk mnóstwo
Na aparacie nie będzie pusto-
Pamięć już pełna,brakuje miejsca
tyle pomysły zajmują miejsca.
A na reklamę mam taki pomysł-
Co by na śniegu bitwę nakręcić,
i kulę lecącą prosto w obiektyw,
a później kolejkę górską,jadącą na nas
Na koniec hasło:Od nas dla was,
aparat Canon EOS 60D-na każdą pogodę najlepszy jest.
Lustrzanka ta jest wspaniała
zdjęcia wychodzą super-nie chała!
(0) 
2010-12-19 16:35:43
Awatar
Canonem EOS 60D
Nakręcisz filmy już w full HD
Wychodzisz na dwór-pełno tematów
Nakręcisz wszystko-począwszy od ptaków
wylatujących z każdej twej strony,
i bitwę śnieżną, i śnieg ten szalony.
W sylwestra będzie fajerwerk mnóstwo
Na aparacie nie będzie pusto-
Pamięć już pełna,brakuje miejsca
tyle pomysły zajmują miejsca.
A na reklamę mam taki pomysł-
Co by na śniegu bitwę nakręcić,
i kulę lecącą prosto w obiektyw,
a później kolejkę górską,jadącą na nas
Na koniec hasło:Od nas dla was,
aparat Canon EOS 60D-na każdą pogodę najlepszy jest.
(0) 
2010-12-19 16:15:09
Awatar
sorry,dwa razy kliknęłam
(0) 
2010-12-19 16:05:53
Awatar
Canonem EOS 60D
Nakręcisz filmy już w full HD
Wychodzisz na dwór-pełno tematów
Nakręcisz wszystko-począwszy od ptaków
wylatujących z każdej twej strony,
i bitwę śnieżną, i śnieg te szalony.
W sylwestra będzie fajerwerk mnóstwo
Na aparacie nie będzie pusto-
Pamięć już pełna,brakuje miejsca
tyle pomysły zajmują miejsca.
A na reklamę mam taki pomysł-
Co by na śniegu bitwę nakręcić,
i kulę lecącą prosto w obiektyw,
a później kolejkę górską,jadącą na nas
Na koniec hasło:Od nas dla was,
aparat Canon EOS 60D-na każdą pogodę najlepszy jest.
(0) 
2010-12-19 16:00:37
Awatar
Canonem EOS 60D
Nakręcisz filmy już w full HD
Wychodzisz na dwór-pełno tematów
Nakręcisz wszystko-począwszy od ptaków
wylatujących z każdej twej strony,
i bitwę śnieżną, i śnieg te szalony.
W sylwestra fajerwerk będzie mnóstwo
Na aparacie nie będzie pusto-
Pamięć już pełna,brakuje miejsca
tyle pomysły zajmują miejsca.
A na reklamę mam taki pomysł-
Co by na śniegu bitwę nakręcić,
i kulę lecącą prosto w obiektyw,
a później kolejkę górską,jadącą na nas
Na koniec hasło:Od nas dla was,
Aparat Canon 60D-na każdą pogodę najlepszy jest.
(0) 
2010-12-19 15:18:43
Awatar
Moim pomysłem na reklamę jest sytułacja w np. Australii gdzie raz na 1000 lat odbywa się zaćmienie słońca. trwa to dokładnie 3 sekundy. Wszyscy zaniepokojeni wpatrują się w niebo a kamerzyści nagrywają to zjawienie. Jedne dziecko w wieku 7 lat stoi z lustrzanką Canona i także to nagrywa. Okazało się że profesionalne kamery nie uchwyciły tej sytułacji. Lecz lustrzanka Canona idealnie to uchwyciła i to w jakości HD. Dzięki tej lustrzance wszyscy mogą zobaczyć te zjawisko w telewizji. Na koniec hasło reklamowe: Z lustrzankom Canon, staniesz się bohaterem.

PS: We wcześniejszej odpowiedzi napisałem jak wykorzystał bym możliwości kręcenia filmów HD przez Canona EOS 60D.
(0) 
2010-12-19 13:10:59
Awatar
W końcu będę musiał spełnić swoje marzenie i wybrać się na mecz Barcelony na wspaniały stadion Camp Nou.Aby uwiecznić tę chwilę zabrał bym ze soba aparat Canon EOS 60D i uwiecznił tę wspaniałą chwilę. Miałbym niesamowitą pamiątkę na przyszłość. Oczywiście zaprezentował bym również przyjaciołom wspaniałą relację z meczu w niesamowitej jakości.
(0) 
2010-12-19 12:51:44
Awatar
Nagrałbym kilka filmów przedstawiających piękno tego świata, a przede wszystkim zbliżającego się Sylwestra. Rozbłyskujące się fajerwerki z pewnością byłyby doskonałym tematem do kręcenia filmu.
(0) 
2010-12-19 10:07:15
Awatar
W reklamie - wiadomo - należy "dać po oczach" możliwościami sprzętu. Więc w filmie reklamowym pokazującym kręcenie filmów w full HD wykorzystywałbym ujęcia z dużą ilością bogatych w małe szczegóły planów i przejścia z dalekich planów na bliskie aby pokazać jak precyzyjnie działa dynamiczne ustawianie ostrości. Film zaczynam zdmuchnięciem dmuchawca, potem przejście na wystraszone czymś ptaki wzlatujące z drzew do nieba (lub stado mew "startujące" z plaży). Następnie stojąc na skraju lasu filmuję falujące na wietrze łany zboża, po czym odwracam się, idę do lasu, ujęcie na rozsnutą między gałęziami pajęczynę "przeszytą" strumieniem słońca spomiędzy liści, potem na tętniące życiem mrowisko. Tutaj wstawka z ostatniego piętra wieżowca na samochody na ruchliwej ulicy. Kolejne ujęcie - aparat prowadzę w parku na wózku z obiektywem minimalnie ponad trawą i ujęcie na wiewiórkę i na jej puszysty ogon. Następne ujęcie na nie mniej puszysty ogon i przejście na jego długowłosego właściciela - mojego wielkiego kota Maine-Coona startującego w pogoń za piłeczką. I dalej - inna gonitwa i ujęcie na grzywę konia w galopie i jak skacze przez przeszkodę. I tu komentarz: "Teraz nie ma przeszkód nie do przeskoczenia. Canon EOS 60D wyraźnie uwieczni w full HD najdrobniejszy szczegół !". I na zakończenie filmu zdmuchiwany dmuchawiec "puszczony" od tyłu.
I taką reklamę da się zrealizować w Polsce - nie wyjeżdżając na drugi koniec świata a procesor obrazu, korekta ostrości pokażą na co je stać :-)
(0) 
2010-12-19 07:34:25
Awatar
Do kin wchodzi nowy film moi przyjaciele bardzo chcieli by go zobaczyć ale nie mogą więc biorę aparat Canon EOS 60D i nagrywam dla nich film. Później razem oglądamy film
przyjaciele bardzo zadowoleni z jakości obrazu i dźwięku.
(0) 
2010-12-19 00:31:01
Awatar
W reklamie - wiadomo - należy "dać po oczach" możliwościami sprzętu. Więc w filmie reklamowym pokazującym kręcenie filmów w full HD wykorzystywałbym ujęcia z dużą ilością bogatych w małe szczegóły planów i przejścia z dalekich planów na bliskie aby pokazać jak precyzyjnie działa dynamiczne ustawianie ostrości. Film zaczynam zdmuchnięciem dmuchawca, potem przejście na wystraszone czymś ptaki wzlatujące z drzew do nieba (lub stado mew "startujące" z plaży). Następnie stojąc na skraju lasu filmuję falujące na wietrze łany zboża, po czym odwracam się, idę do lasu, ujęcie na rozsnutą między gałęziami pajęczynę "przeszytą" strumieniem słońca spomiędzy liści, potem na tętniące życiem mrowisko. Tutaj wstawka z ostatniego piętra wieżowca na samochody na ruchliwej ulicy. Kolejne ujęcie - aparat prowadzę w parku na wózku z obiektywem minimalnie ponad trawą i ujęcie na wiewiórkę i na jej puszysty ogon. Następne ujęcie na nie mniej puszysty ogon i przejście na jego długowłosego właściciela - mojego wielkiego kota Maine-Coona startującego w pogoń za piłeczką. I dalej - inna gonitwa i ujęcie na grzywę konia w galopie i jak skacze przez przeszkodę. I tu komentarz: "Teraz nie ma przeszkód nie do przeskoczenia. Canon EOS 60D wyraźnie uwieczni w full HD najdrobniejszy szczegół !". I na zakończenie filmu zdmuchiwany dmuchawiec "puszczony" od tyłu.
I taką reklamę da się zrealizować w Polsce - nie wyjeżdżając na drugi koniec świata a procesor obrazu, korekta ostrości pokażą na co je stać :-)
(0) 
2010-12-19 00:08:51
Awatar
Trzymam w ręku aparat, zjeżdżam na nartach z wysokiej góry– nagle pojawia się przepaść! Jadę na przód! Skaczę! Czuję w sobie siłę i moc! Otwieram spadochron (zawsze jestem przygotowana na nieprzewidziane sytuacje). Ładuję bezpiecznie wśród grupy relaksujących się nad morzem ludzi. Niemożliwe? A jednak. Z aparatem Canon EOS 60D MOGĘ WSZYSTKO!
(0) 
2010-12-18 22:53:20
Awatar
Aby zareklamować Eos 60d, mam dwie propozycje:
-już niedługo Sylwester. Ludzie chcą uwiecznić tą wspaniałą chwilę. Dlatego wybrałbym się np. do Rio de Janeiro i w najwyższej jakości (HD) nagrałbym rozbłyskujące fajerwerki i świetliste lampiony znikające w ciemnej otchłani nieba.

-Do wiosny jeszcze mamy trochę czasu, choć ma i tak nas szybko przywitać. I tu mój pomysł na film. W kadrze filmu przedstawiłbym w przyśpieszonym tempie przebijające się przez śnieg rozkwitające krokusy. Super ujęciem by też było, roztapiająca się rzeka, przeradzająca się w rwący potok z zimnej tafli lodu. A to wszystko w super jakości HD.

Filmik zakończony ujęciem reakcji widza, np. Jest pokazana osoba oglądająca tę reklamę, po czym mówi: -WOW! Następnie ujęcie konstruktorów tego aparatu którzy mówią: -Zaskoczył Cię? Nie, nas bardziej.. ;]
(0) 
2010-12-18 22:46:40
Awatar
sprzedał bym go
(0) 
2010-12-18 22:39:58
Awatar
Gdybym posiadał ten wspaniały aparat zaczął bym składanie filmów w HD na programach do tego przeznaczonych.Zaczął bym swoją działalność na YouTube, aby pomagać innym użytkownikom w tematach komputerowych. Na pewno nakręcił bym bardzo ciekawe parodię, mam nawet ze znajomymi wstępny scenariusz, więc myślę, że z mając aparat Canon EOS 60D zacząłbym prawdziwą karierę artysty;) Do tego dochodzą oczywiście filmy z moich najlepszych przygód jakie zdarzyły się mi i moim znajomym. Ujmując to jednym zdaniem aparat Canon EOS 60D bardzo by mi się przydał;)

Co do filmu reklamującego to mam taki pomysł: Jest sylwester, fajerwerki zaraz zaczną strzelać. Wszyscy zebrani wyciągają swoje "aparaciki" aż nagle pojawia się mężczyzna z aparatem EOS 60D robi zdjęcia, a potem te same zdjęcia na wielkim bilbordzie i napis: "I Ty możesz zostać profesjonalnym fotografem"
(0) 
2010-12-18 22:38:45
Awatar
Nagram film , zrobię zdjęcia . prześlę na spryciarze.pl i zadziwię wszystkich .. możliwościami ,techniką , wizualizacją , formą ... aż dech zaprze !!!
(0) 
2010-12-18 21:57:46
Awatar
Na pewno nagrywał bym poradniki dla spryciarze.pl ponieważ nie posiadam kamery nie chcę nagrywać ich telefonem w słabej rozdzielczości. Wykorzystał bym go także nagrywając moją i moich kolegów jazdę na skateboardzie. Gdybym miał ten aparat na pewno wykorzystał bym go do celów strony spryciarze oraz do celów nagrywania mojej pasji.
Pozdrawiam marcinek74-10
(0) 
2010-12-18 21:08:13
Awatar
mój pomysł to: jest gość w górach, robi zdjęcia widoków, itd. Potem wydarzyłaby się jakaś nagła sytuacja, np. chcą go napaść. przez przypadek akurat kręcił film. Zaczyna uciekać. w trakcie pościgu z włączonym aparatem jest kilka różnych sytuacji jak bieg wśród skał na szczycie, szalony zjazd, oczywiście połączony z efektywną wywrotką (trzeba będzie zatrudnić kaskadera) na koniec pościg, wypadek, bohater wsiada do helikoptera i pojawia się jakieś ciekawe hasło reklamowe
(0) 
2010-12-18 20:49:21
Awatar
Mając taki aparacik robił bym zdjęcia gór i nagrywał związane z nimi filmiki sportów jakie się uprawia .Osobiście jeżdżę na snowboardzie i widoki jakie mogę zobaczyć zjeżdżając ze stoku zapierają dech w piersi .Towarzysza również temu niesamowite przeżycia. Dobrym pomysłem byłoby pokazanie jakie warunki przetrwa te aparat.Nagrywanie różnych ewolucji powietrznych jakie można wykonywać pokazało by wyraźność i przejrzystość obrazu wykonywanego przez ten aparat .
(0) 
2010-12-18 20:44:05
Awatar
Zrobiłbym to tak:
jakiś człowiek kręci wideo-poradnik
o le parkour,gdy nagle szaleniec chce ukraść im aparat.Dwójka kolegów ucieka.
W trakcie ucieczki nagrywają nadal.
Udaje im się uciec a policja efektywnie łapie rabusia
(0) 
2010-12-18 20:33:09
Awatar
Bardzo interesuję się także II WŚ.
Ponieważ mieszkam na "ziemiach odzyskanych", słyszę mnóstwo ciekawych legend. Podziemny kompleks Riese jest godny uwagi. Niesamowite historie i zagadki. Po co miał zostać stworzony ten kompleks... i wiele innych pytań,które są bardzo interesujące.
Zamek Czocha też kryje w sobie mnóstwo legend. zilustrowanie ich było by dla mnie niezwykłym przeżyciem.
(0) 
2010-12-18 20:24:02
Awatar
Przedstawienie staropolskich obyczajów będzie kolejnym pomysłem.
Na National Geographic można ujrzeć niekiedy krótki film o kulturze danego kraju.
Sądzę, że Polska jest również piękna i jej tradycje są nie wszystkim znane. Dlatego też wykonałbym krótki wywiad oraz uchwycił przepiękne krajobrazy polski.
Przedstawię w nim ujęcia przepięknych zabytków tj. Zamek Wawel, czy też starówkę Krakowa...
Góry, morza... to wszystko co w Polsce najpiękniejsze...
(0) 
2010-12-18 20:17:09
Awatar
Filmy w full HD nagrywałbym w podróżach - z uwagi na rozmiary obrazu full HD, nagrywałbym ciekawe zjawiska horyzontalne, na przykład na pustyni (fatamorgana), lub na sawannie (migrujące zwierzęta). Reklamę aparatu można by zrealizować, wstawiając króciutko (na 1 sekundę) logo Canon'a, następnie wstawić nagraną przyrodę, i puszczając krótko fragmenty filmu przyspieszone (pokazując, jakie możliwości i efekty daje Canon EOS 60D), następnie byłby pokaz możliwości aparatu, później pokazane było by, jak można aparat wykorzystać w praktyce (podróżach na ten przykład), a na końcu ładne outro z logo Canon'a. Wyglądało by to bardzo zachęcająco.
(0) 
2010-12-18 20:14:03
Awatar
Prawa dziecka - często są łamane przez dorosłych - głównie dlatego, że dzieci swych praw nie znają.
Używając sprzętu Canona wykonałbym film omawiający jedno z praw dziecka.
Sądzę że najlepszym scenariuszem byłoby omówienie prawa do życia bez przemocy.
Nakręciłbym jeden dzień z życia dziecka zmontowany w 5 minutowy film.
Uchwyciłbym życie realne (popychane, wyzywane, wyśmiewane, bite)
oraz sen/marzenie o życiu bez przemocy. podpisanie pod tym Canona będzie odgrywało dużą rolę, gdyż jakość filmu musi być bardzo dobra, aby było widać każdy szczegół. sądzę że przyda się także w tym momencie jakość zachowywania szczegółów... Sądzę że dłuższych niż 12 minut scen nie będzie także uważam że Canon 60D spełni się idealnie.
(0) 
2010-12-18 20:07:26
Awatar
Wynająć profesionalnego fotografa.
(0) 
2010-12-18 19:54:34
Awatar
Witam. Mój pomysł na film reklamujący tą lustrzankę "Canon EOS 60D" jest taki: Pewien człowiek wybiera się w lot samolotem dookoła świata. Zabiera on oczywiście ze sobą swój ukochany aparat. Zaraz po odprawie samolot wznosi się w powietrze, a nasz bohater zajmuję miejsce przy samym oknie. Podczas lotu nakręca filmy z rozdzielczością HD z ekstremalnej wysokości. Okazuje się że lustrzanka doskonale radzi sobie z nagrywaniem filmów HD z ogromnej odległości oraz z wspaniałymi szczegółami. Mężczyzna jest bardzo zadowolony ze swojego aparatu. Kiedy mężczyzna wraca do swojego domu, podłącza urządzenie do swojego telewizora plazmowego i cieszy się znakomitą jakością nagranych filmów w swojej podróży. Dziękuję i myślę że mój pomysł się spodoba. Pozdrawiam dabrow3k1
(0) 
2010-12-18 19:11:52
Awatar
Witam na wstępie powiem że nie każdy może posiadać ten oto aparat,{Canon EOS 60D}, a oto moja wizja Reklamująca , wyglądała by tak , jest Lato świetna pogoda i w dodatku moje urodziny wszyscy znajomi i rodzina spotykamy się na jachcie,w trakcje świętowania przychodzi czas na prezenty okazuje się ze najlepszym prezentem jaki mogłem dostać jest< Canon EOS 60D> od mojego taty który wiedział co dobre ze względu ze sam korzystał z niego ,w trakcie rejsu otrzymałem od niego parę ciekawych wskazówek o użytkowaniu tego aparatu i nakręciliśmy parę niezapominanych chwil i zdjęć gdzie teraz chwale się znajomym a pamiątki wiszą w moim salonie i przypominają mi tamte radosne chwile, dziękuje i pozdrawiam Paweł .
(0) 
2010-12-18 18:52:16
Awatar
Moja reklama jest na podstawie mojego komentarza.
Na początku jest pokazywany chłopiec, który pokazuje swojej babci jakie jej zrobił zdjęcie. Niestety wyszło całe rozmazane. Potem jest pokazany drugi chłopiec (brat), który robi zdjęcie babci owym aparatem Canon EOS 60D. Następnie jest pokazana różnica między zwykłym aparatem a Canon EOS 60D. Potem są pokazywane zdjęcia robione owym cudem i zalety. Potem jest pokazany fotograf, który opowiada jaką to on ma radość i przyjemność z robienia zdjęć nowym Canonem, czyli jeszcze więcej dobrych cech. Na końcu jest pokazany niesamowity pokaz fajerwerek z ogromną ilością szczegółów, a na końcu oczywiście logo Canon.
(0) 
2010-12-18 18:19:14
Awatar
filmik pokazujący naszą tegoroczną zimę: na wstępie las z pięknymi ośnieżonymi drzewami w tle słychać dźwięk stąpania po śniegu i szum natury następnie jakby nieświadome spostrzeżenie saren które w tym momencie piją wodę z pobliskiego strumyka... zbliżenie na sarnę która po chwili zauważa że obserwuje ją ktoś i uchwycenie tego wszystkiego w full HD ... wtedy spiker mówi: "wszystkie te chwile możesz uchwycić w wersji full HD dzięki nowemu aparatowi Canon EOS 60D" i wtedy z innej kamery pokazanie tej osoby która skrada się z aparatem do saren z zabawnym zakończeniem gdy ta osoba upada na śnieg a sarny uciekają xD oczywiście upadek nie uszkodziłby kamery ale zapadałby w pamięć ;)
(0) 
2010-12-18 18:17:53
Awatar
przepraszam za błędy w pierwszej odpowiedz :D
(0) 
2010-12-18 18:16:44
Awatar
Mając taki aparat nagrywałbym różne sztuczki ekstremalne na rolkach ponieważ uprawiam sport i lubię po szaleć,np poza tym że jeżdżę ekstremalnie na rolkach i BMX-ie gram w piłkę i lubię jeździć na inne mecze piłki nożnej na których nagrywałbym najpiękniejsze akcje i gole jak i robił super oszałamiające zdjęcia.
Bardzo przydałby mi się taki aparat i chciałbym go mieć.
Ten aparat to po prostu CUDO!

Zapewnia oszałamiający obraz w wielkości HD i aby cieszyć się tymi SUPER ZDJĘCIAMI i FILMAMI wystarczy podpiąć EOS 60D do telewizora lub komputera.

Taki aparat potrafiłby na pewno mnie uszczęśliwić bo jest wprost SUPER!
(0) 
2010-12-18 18:12:48
Awatar
mając taki aparat nagrywałbym różne sztuczki ekstremalne na rolkach i ponieważ uprawiam sport i lubię jeździć,np poza tym że w nią gram to lubię jeździć na inne mecze piłki nożnej na których nagrywałbym najpiękniejsze akcje i gole JAK I ROBIŁ SUPER ZDJĘCIA. Bardzo przydałby mi się taki aparat i chciałbym go mieć.
Ten aparat to po prostu CUDO!
Zapewnia oszałamiający obraz w wielkości HD i aby cieszyć się tymi SUPER ZDJĘCIAMI i FILMAMI wystarczy podpiąć EOS 60D do telewizora lub komputera.
Taki aparat potrafiłby na pewno mnie uszczęśliwić bo jest wprost OSZAŁAMIAJĄCY!
(0) 
2010-12-18 17:31:33
Awatar
To był mój pomysł na reklamę tego aparatu.

Gdybym miał ten aparat fotografowałbym rzadkie gatunki zwierząt,po czym wydałbym album pt."Rzadkie i chronione gatunki zwierząt w Polsce"
(0) 
2010-12-18 17:24:22
Awatar
Zaczyna się tak:

Zachód słońca nad Lazurowym Wybrzeżem,impreza w plażowej knajpce,palące się pochodnie ogrodowe.Kobieta filmująca swoich przyjaciół.Przy czym podgląd na niektóre funkcje aparatu.

Rejs luksusowym jachtem do stóp Saint-Tropez.Ta sama kobieta filmująca ryby przez przeszklone dno tego statku w jakości FULL HD.

Dzielnica Monako-Monte Carlo.Kobieta pochylająca się nad pięknym,żółtym tulipanem.Jej przyjaciółka robi jej zdjęcie dzięki funkcji żywych kolorów w najlepszej jakości.

Nagle ta wizja zaczyna się oddalać,pokazuje się piękne niebieskie oko,po czym uśmiechnięta twarz kobiety,która filmowała ujęcia,spoglądająca na wystawę ekskluzywnego salonu firmy Canon.Na wystawie znajduje się lustrzanka Canon EOS 60D

(0) 
2010-12-18 17:01:28
Awatar
Ja bym robił filmiki na spryciarzze i bum uwiecznił lato z moją cała rodzinkołXD
(0) 
2010-12-18 16:31:00
Awatar
Tematyką filmów które nagrywałbym aparatem Canon EOS 60D w szczególności byłaby natura i jej piękno, oczywiście ujęte dzięki 18-stu pikselom w jakości HD. Film reklamujący to sceneria nadmorska, do tego zachód słońca, wydmy i piasek, aby móc pokazać wszystkie możliwości ww. aparatu.
(0) 
2010-12-18 16:20:44
Awatar
Wybrzeże Chorwacji. Piękne letnie popołudnie. Słońce na niebie. Wiatr wiejący z prędkością około 20 m/s. Fala dochodząca do wysokości 2 m.

Wymarzone warunki dla extremalnych
surferów i żeglarzy.
Wymarzone warunki dla Canona EOS 60D.

Złapanie ostrości przy fali sięgającej 2 metrów przy tak silnym wietrze graniczy z cudem. Na motorówce nie ma miejsca na statyw ani specjalny osprzęt. Jest tylko fotograf i jego aparat. Aby poradzić sobie w takich warunkach trzeba sięgnąć po coś nadzwyczajnego…

W takiej sytuacji przyda się Canon EOS 60D z funkcją kręcenia filmów w FULL HD z prędkością 30 kl/s i kodekiem H.264 zapewniającym najwyższą jakość obrazu i dźwięku. A to wszystko dzięki najnowszej matrycy CMOS z 18MP na pokładzie. Co nas obchodzą trudne warunki skoro mamy taki aparat!

Surferzy skaczący na falach z zawrotną prędkością zostają ujarzmieni przez oko obiektywu Canona. Płynne ujęcia zapewnia doskonała stabilizacja obrazu a wyśmienitą jakość każdego szczegółu zapewnia 9-punktowy, śledzący Auto Focus. Rejestrowany obraz można non-stop oglądać na ogromnym, 3-calowym, obracanym wyświetlaczu LCD.

Po skończonym „polowaniu” wystarczy podpiąć aparat do telewizora przy pomocy złącza HDMI i już można się cieszyć oszałamiającym obrazem w jakości FULL HD.

Canon EOS 60D – czy można chcieć czegoś więcej?

(0) 
2010-12-18 15:51:29
Awatar
po pierwsze:nagrywałabym swoje walki judo(są naprawdę ekscytujące)po drugie mieszkam w górach i wspinaczki wysokogórskie są ciekawsze kiedy można ja jeszcze raz przeżyć...
(0) 
2010-12-18 15:16:26
Awatar
(...)
- Inspektorze… - wymamrotał Ross. – Nie wierzę, że nikt nie zauważył jak mordowano Chuck’a. Przecież on musiał krzyczeć.
- Ross, dobrze wiesz, że rysopis mordercy pasuje do tego uciekiniera z San Quentin.
- Szefie wierzysz tej taksówkarce? Ta kobieta ma wybujałą wyobraźnię. Pewnie naczytała się Los Angeles Times.
- Nie widzę powodów, żeby jej nie ufać. Jeśli to był ten więzień to...
- ...tacy ludzie robią to bezszelestnie? -zapytał z nadzieją w oczach Ross.
- Dokładnie. Nie ma się co dziwić, że nikt nic nie zauważył w takich ciemnościach.
Ross nieco się zakłopotał. W końcu zdecydował się wyznać prawdę przełożonemu.
- Inspektorze, jest coś o czym Ci nie wspomniałem... Zgłosił się do mnie pewien świadek, szaleniec. Nie uwzględniłem jego zeznań.
- Co Ci powiedział?
- Twierdził, że usłyszał coś na ulicy i postanowił nagrać film swoją lustrzanką Canona. Nie chciało mi się go słuchać. Od kiedy to można nagrywać filmy lustrzanką?
- Ross... - wyszeptał inspektor opanowując nerwy. – Canony nagrywają filmy. I to nie byle jakie... Jak mogłeś nie wiedzieć? Szybko znajdź tego człowieka! Postaraj się!
(...)
- Niech pan mi poda kartę pamięci – zwrócił się inspektor do świadka.
Na wyświetlaczu ukazała się uliczka i mężczyzna w płaszczu, skupiony na zegarku. Nie zauważył skradającej się od tyłu postaci. W ciągu 5 sekund, ofiara już leżała na ziemi.
Mocno zdumiony Ross wykrzyknął – Mamy dowód! Ten Canon to nagrał!
- Tak Ross. – przyznał inspektor – To nasz koleżko z San Quentin...
(0) 
2010-12-18 14:55:48
Awatar
Gdybym miał taki aparat mógłbym kręcić filmy na spryciarze.pl. A mój pomysł na reklamę to to że pół miasta zbiera się na koncert i nagle nad tym miastem przelatuje Święty Mikołaj, wszyscy próbują mu zrobić zdjęcie ale nikomu się to nie udaje oprócz facetowi z CANON EOS 60D.
WESOŁYCH ŚWIĄT I NOWEGO ROKU.
(0) 
2010-12-18 14:25:20
Awatar
ja filmował bym jakieś ciekawe sytuacje
takie jak bijatyki i zaczepki.Chciałbym
mieć ten aparat.
(0) 
2010-12-18 14:16:45
Awatar
Bardzo dużo przebywam w lesie szczególnie w okresie jesiennym lubię zbierać grzyby i nieraz napotkam jakieś dzikie zwierzę które nakręcam na mój aparat. Jednak mój aparat jest słaby i ciężko uchwycić zająca podczas biegu oraz gdy wbiega wgłąb lasu gdzie jest dość ciemno.
(0) 
2010-12-18 14:11:32
Awatar
Ja wykorzystywałbym go do robienia teledysków i filmów. Dzięki wysokiej rozdzielczości HD, ręcznie ustawianemu poziomowi nagrywanego dźwięku, a także regulowanej migawce i przysłonie EOS 60D idealnie się do tego nadaje. Regulowany ekran LCD i dodatkowy wyświetlacz na górze robią z niego naprawdę porządne narzędzie do kręcenia filmów. Poza tym EOS 60D wciąż pozostaje profesjonalnym narzędziem do robienia zdjęć. Więc moim zdaniem jest to aparat kompletny:)
(0) 
2010-12-18 14:04:45
Awatar
JESZCZE jedno lubie robić zdjecia trzeba umiec sie obslugiwac aparatem by robic zdjecia niekazdy pierwszy lepszy z ulicy moze takim aparaetem sie poslugiwac ja mam fach w reku i bymm chcial miec ten aparat by w przyszlosci wspominac stare dobre czasy ;]
(0) 
2010-12-18 13:58:54
Awatar
Aparat Canon EOS 60D jest najnowszym wynalazkiem .. Jak bym mial taki aparat bym go wykorzystał do celów pomagania innym np; jade do WIelkiej Brytanii i robie zdjecia filmuje potem pokazuje rodzinie wrzucam na internet bym podzielił sie z tym ze wszystkimi nie kazdy moze zwiedzic ale ja to zmienie pokaze kazdemu co tam jest najciekawsze miejsca pojade do Holandii by pokazac wszystkim nature Holandii pojade na Wyspe Kanaryjska jestem w tych 3 miejscach co rok i jak bym mial ten aparat bym nagrywal zdjecia robil i dzielił bym sie z kazdym

POZDROWIENIA DLA KUMATYCH I DLA ADMINISTRACJII mysle .że mi sie uda wygrać by pomagac innym

Wesołych Świąt Wam wszystkim życze i Szczęśliwego Nowego Roku ;)
(0) 
2010-12-18 13:56:50
Awatar
To cudeńko jest moim marzeniem. Posiadać taki aparat to w części posiadać fach fotografa w ręku.
Jest wiele w życiu takich scen, które chcielibyśmy uwiecznić aby później w gronie najbliższych czy też przyjaciół powspominać stare dobre czasy.Aparat Canon EOS 60D jest po prostu WSPANIAŁY
(0) 
2010-12-18 13:26:05
Awatar
Aparat Canon EOS 60D wykorzystałabym napewno do robienia wielu wspaniałych zdjęć. Uwielbiam je robić szczególnie rodzinie i przyjaciołom. Satysfakcja z takiego aparatu była by wielka. Jeśli chodzi o reklamę to tak; Święta Bożego Narodzenia bo w końcu one są magiczne rodzinę ludzi robiących sobie zdjęcia tym aparatem mikołaj, choinka i takie tam.. ; )
(0) 
2010-12-18 12:33:35
Awatar
gdybym miała taki świetny aparat spełniłabym swoje marzenie i nakręciła pełnometrażowy (amatorski) film. uwieczniłabym też różne wydarzenia z mojego życia, wygłupy ze znajomymi i wycieczki w plenerze. wszystko mi ucieka bo kurde nie ma kasy na taki aparat (o którym zresztą marzę)=c REKLAMA: pewna osoba robi zdjęcia naturze na łące. słyszy cichą muzyke (tak jakby) z dołu. zakrada sie za powalony pień, patrzy na ziemie a tam robaczki tańczą brakdancea =)
nagrywa to w niesamowitej jakości (i z otwartymi ustami!) ^^
(0) 
2010-12-18 12:14:11
Awatar
Możliwość kręcenia filmów w full HD wykorzystałabym do nagrywania koncertów, wygłupów przyjaciół :), różnego rodzaju trików np. w skateboardingu... i wielu innych rzeczy które mi teraz nie przychodzą do głowy, ale mając taki aparat z funkcją full HD na pewno będzie dużo możliwość.
(0) 
2010-12-18 11:58:58
Awatar
Aparatu Canon EOS 60D używałbym do fotografowania przyrody, szczególnie w Full HD, robienia filmów, jak i zdjęć w przybliżeniu, dzięki któremu dostrzegamy jakie tajemnice skrywa otaczające nas środowisko. Do reklamy ww. aparatu wykorzystałbym scenerię lasu pokrytego jesiennymi liśćmi wraz z zachodem słońca, który nadałby temu wszystkiemu wyjątkowej magii. Póki co pożyczam lustrzankę od kolegi, a to już nie ten sam komfort co mieć swoją:)
(0) 
2010-12-18 11:54:30
Awatar
Film przedstawiający szczególne wydarzenia rodzinne byłby świetną reklamą. Wiele osób, chcących ukazać ważne wydarzenia w ich życiu mogłoby się skusić na ten świetny sprzęt.
Film mógłby przedstawiać obrzucaną ryżem, czy monetami parę młodą, później chrzciny ich dziecka, pierwszy dzień w szkole, komunię i tak dalej.. jak to się w życiu toczy :) Myślę, że byłaby to świetna reklama ukazująca naszą codzienność z niepowtarzalnym sprzętem, który może to wszystko uwiecznić i z pokolenia na pokolenie można by przekazywać historię poprzez filmy, czy zdjęcia :)
(0) 
2010-12-18 11:00:19
Awatar
Gdybym posiadał aparat Canon EOS 60D nagrywałbym przeróżne koncerty i wydarzenia i wrzucałbym wszystko do sieci, by każdy mógł to zobaczyć. Zapewne wielu z nas chciałoby zobaczyć jakieś wydarzenie, ale nie jest to możliwe, ja bym to zmienił. Nie każdego stać na bilety no i przede wszystkim na taki aparat. A druga opcja podróżować po naszym ojczystym kraju i nagrywać zwierzęta, krajobrazy itp., a potem udostępniać to dzieciom niepełnosprawnym, z domów dziecka i ubogim. Trzecia i ostatnia opcja. Jestem Reporterem 24, ale gdy dzieje się coś ciekawego nie mogę nic nagrać, bo mój aparat jest po psuty... bardzo proszę szanowną administrację o pozytywne rozpatrzenie mojej odpowiedzi. Pozdrawiam i wierzę, że marzenia się spełniają.
(0) 
2010-12-18 10:52:06
Awatar
Nie będę się rozpisywać co bym z nim robił opowiem krótko, że jestem pasjonatem robienia zdjęć natury typu zachody słońca. Gdybym go wygrał spełniłbym się w swoim hobby.
(0) 
2010-12-18 10:35:48
Awatar
przede wszystkim reklama dotycząca aparatu EOS : sytuacja z życia rodzice idą na mecz piłki nożnej dziecka oczywiście dzieciak rewelacja piłkarz szaleje po całym boisku nieodpuszcza piłki robi fikołi wywijasy miajjąc przeciwników ojciec podnosi ręke zza trybuny bo jakiś "Łoś" przed nim zasłania mu widowisko z jego synem w roli głownej podnosi więc reke i pyka foteczki łapiąc każdy akrobatyczny manewr pierworodnego wszystko widząc w ekranie :) nagle odwraca się w stronę kamery i obraz przerzuca sie na jego aparat widzimy że film kręciła jego żona drugim aparatem i podpis: canon nie jest zwykła lustrznką :) abstrac***ąc dla prawdziwych fanów fotografii najważniejsze jest ujęcie chwili tych chwil zycie przysparza nam wiele..kiedyś szłam starym mostem w deszczu przejeżdzały samochody a pośrodku jezdni między kałużami leżał rozwalony trampek już widziałm kadr w głowie..cóz z tego jak nie było szans złapac takie ujęcie zwykłą cyfrówką odbijający sie w kałuzy przejeżdzajacy samochód a obok owy trampek..w głowie mam milion obrazów co dzień brakuje mi tylko takiego sprzętu by ta wyobraźnię móc uwolnic..gdybym miała taki apaprat ważniejszy byłby dla mnie niz komórka i klucze do mieszkania :) zawsze miałabym go przy sobie...poprostu marzenie..ktoś kiedys mi powiedział..marzenia się spełniają
(0) 
2010-12-18 09:17:48
Awatar
Ja wykorzystałbym to do kręcenia różnych filmów w FULL HD dla SPRYCIARZE.PL
Ja narazie nie wrzuciłem jeszcze żadnego filmu ,ponieważ nie mam czym nagrywać . Dlatego gdybym go wygrał napewno doszło by dużo ciekawych filmów pod moim wykonaniem . Najwięcej pewnie by było pod kategoriami kulinaria i majsterkowanie . Aparat jest bardzo łatwy w obsłudze i łatwo nim robić zdjęcia i nagrywać filmy !!!
(0) 
2010-12-18 09:10:37
Awatar
Gdybym posiadał ten wspaniały aparat zaczął bym składanie filmów w HD na programach do tego przeznaczonych.Zaczął bym swoją działalność na YouTube, aby pomagać innym użytkownikom w tematach komputerowych. Na pewno nakręcił bym bardzo ciekawe parodię, mam nawet ze znajomymi wstępny scenariusz, więc myślę, że z mając aparat Canon EOS 60D zacząłbym prawdziwą karierę artysty;) Do tego dochodzą oczywiście filmy z moich najlepszych przygód jakie zdarzyły się mi i moim znajomym. Ujmując to jednym zdaniem aparat Canon EOS 60D bardzo by mi się przydał;)
(0) 
2010-12-18 08:01:15
Awatar
Kręcił bym różne akcje moich kolegów :D jak "polowanie na łabędzie" ,albo udawanie grzyba :D może nawet nakręcił amatorski film. Reklama wyglądała by tak - agent fotografuje kogoś z ukrycia ,a następnie wraca do domu i zajmuje się normalnymi ludzkimi sprawami np. bawi się ze swoimi dziećmi itp. Na koniec dał bym napis - Canon EOS 60D to takie proste, szybkie i przyjemne.
(0) 
2010-12-18 00:57:31
Awatar
Gdybym posiadał aparat CANON EOS 60D, wynająłbym kamerzystę, aby nakręcił moją Studniówkę. Często chodzę na imprezy więc chciałbym mieć jakieś pamiątki z nich, a ten aparat sprawdziłby sie do tej funkcji wprost rewelacyjnie. Niedługo również mój przyjaciel ma ślub więc film w FULL HD byłby najlepszym prezentem dla Nigo i jego przyszłej małżonki.
(0) 
2010-12-17 23:39:55
Awatar
Dzieki aparatowi CANON EOS 60D, nie ma potrzeby wydawania dużej ilości pieniędzy na profesjonalna kamerę gdyż nowy CANON mimo doskonałej jakości zdjęc pozwala również na kręcenie filmów HD. Reklama mogłaby wyglądac tak:
Reklama zaczyna sie na planie sesji zdjęciowej. Znany fotograf fotografuje piękne modelki oczywiście przy pomocy nowego aparatu CANON EOS 60D. Po skonczonej pracy wraca do domu, do rodziny i tym samym aparatem nagrywa pierwsze kroki swojego dziecka. Reklama miałaby opierac sie na zasadzie, że nowy CANON EOS 60D jest sprzętem uniwersalnym, przydatnym kazdego dnia, w każdej sytuacji nawet najbardziej ekstremalnej(mowa tutaj o blokadzie możliwości zmiany trybów np. podczas robienia zdięć w trudnych warunkach hm... podczas wspinaczki itd.
(0) 
2010-12-17 23:37:34
Awatar
Nagrywałabym między innymi moje największe przygody a by potem zamiast opowiadać mogłabym obejrzeć film nagrywałabym również imprezy z których nic nie pamiętam abym potem mogła się dowiedzieć co robiłam
(0) 
2010-12-17 22:49:28
Awatar
Nigdy nie miałem takiego aparatu w ręce nie mam pojęcia jak i tak naprawde co bym kręcił.Ale wiem ,że był bym sobą i nagrywał co mi wchodzi do głowy nawet najmniejsze i najgłupesze drobnostki o których nie zdawałem sobie nawet sprawy...
(0) 
2010-12-17 21:32:57
Awatar
Ja zawsze marzyłam, żeby uwiecznić moją jazdę na łyżwach. Chciałabym siebie sama obejrzeć w akacji :D
Uwielbiam to. Taką lustrzanką można byłoby pokazać dynamizm i wszystkie szczegóły. Ponadto gdybym miała tę lustrzankę... nie wypuszczałabym jej z rąk :D
Od zawsze marzyłam o takim wspaniałym sprzęcie, aby móc uwiecznić wieeele chwil, bo z biegiem czasu wspomnienia "blakną".
Oglądając powyższy film byłam zdumiona ;-) Ta lustrzanka jest moim marzeniem.
Hmm... film reklamujący:
Gdybym miała nagrać reklamę tego modelu, pojechałabym do Mediolanu (stolicy mody) i narobiła milion zdjęć ludziom na ulicy, ale głównym pomysłem jest nakręcenie filmu, w którym główną rolę grałyby modelki na wybiegu. Film przeplatany byłby mnóstwem profesjonalnych zdjęć.
Opis może nie brzmi zbyt ciekawie, ale ja to właśnie tak widzę.
Te piękne, oryginalne ujęcia... Każdy amator robienia zdjęć uznałby, że ten sprzęt jest stworzony właśnie dla niego.
a na koniec napis "aparat EOS 60D - niesamowicie odzwierciedla piękno"
(0) 
2010-12-17 21:20:38
Awatar
Ja wykorzystałbym aparat Canon EOS 60D do filmowania i fotografowania naszego pięknego kraju i tego co w nim się dzieje, a do tego niezbędne będą ekstremalne cechy tego modelu :) Byłaby to naturalna i spontaniczna reklama aparatu, bez żadnej ściemy :P a ujęcia np goniących kiboli, babci-snajperów w oknach, małolatów po szkole itd, ich miny, gesty i wyrażenia w jakości HD-bezcenne :D po prostu samo życie :P i w zasadzie tyle w tym temacie. Jakby udało mi się już być w posiadaniu tego aparatu, będę myślał co dalej :P Pozdrawiam
(0) 
2010-12-17 21:02:28
Awatar
Miałem jakieś pięć lat,
gdy usłyszałem, że jego świat,
prezentami wypełniony jest...

Pomyślałem fajny gość
zrobię zdjęcie mu a każdy KTOŚ
wreszcie uwierzy, że naprawdę jest...

No i każdy kolejny rok,
przybliżał mnie o milowy krok,
do poznania postaci tej...

Jednak nocy mrok,
zawsze oddalał mnie o krok
do dziś nie wiem kim Mikołaj jest:(...

Chciałem czujnym być,
w pogotowiu tkwić,
lecz rodzice dezorientowali mnie...

Synku proszę ręce iść myć,
lepiej siusiu zrobić idź
a prezenty już zążyly pod choinką tkwić:(...

Teraz prawie dwadzieścia pięć lat mam
i wciąż w tej niepewności trwam
czy ten Pan z brodą to Ty?!...

Proszę powiedz mi czy spełnią się moje sny
i aparatem Canon EOS 60 D zdjęcie zrobię Ci?!
(0) 
2010-12-17 21:00:06
Awatar
wykorzystałbym do kręcenia filmów przyrodniczych robił bym dużo zdjęć
(0) 
2010-12-17 20:55:34
Awatar
Niema co Gdybać :P
Nie mam pojęcia co bym nagrał tym aparatem nigdy nie miałem możliwości go zdobyć,wykorzystał bym go na łonie natury :)
(0) 
2010-12-17 20:55:08
Awatar
Mój pomysł na reklamę:
Przewija się dużo krótkich filmików z perspektywy aparatu(ryby wyskakujące z wody, jazda kajakiem, lot motolotnią, nurkowanie pod wodą, spadający z nieba śnieg, jazda na deskorolce i wiele innych). Zmieniają się one coraz szybciej. Obraz oddala się i okazuje się, że jest on na wyświetlaczu Canona EOS 60D. Aparat odkręca się tak, że widać go z przodu. Widać "cyknięcie", a później zostaje sam napis "Canon - twórz historię".

Moim zdaniem to dobry pomysł na reklamę - nie zawiera żadnych historyjek itp., całość jest prosta i przejrzysta.

Możliwość kręcenia filmów w full HD wykorzystałbym do nagrywania... różności - od specjalnych okazji (np.urodziny) po codzienność. Zastosowań jest tak wiele, że ich tutaj wszystkich nie wymienię.

Pozdrawiam całą ekipę Spryciarze.pl i organizatorów tego fajnego konkursu, a także życzę im wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku!!!

(0) 
2010-12-17 20:53:19
Awatar
Posiadając ten aparat nareszcie mógłbym rozwijać swoją pasję. Możliwość kręcenia filmów full HD dała by mi szansę zrobienia pierwszych swoich amatorskich filmów. Blokada zmiany trybu to rewelacyjny pomysł ze strony producenta. Reklama: Zaczyna się od ciemnego ekranu i stonowaną muzyką. Mężczyzna kręci robi zdjęcia i film z pierwszych urodzin, przedszkola, szkoły, studniówka,aż wreszcie ślub (ogólnie z życia swojego dziecka). Następnie wyświetla się napis: Chwile, które mogą trwać wiecznie i pokazany jest aparat wraz z podpisem Canon EOS 60D. Tak na prawdę to aparat nie potrzebuje reklamy, ponieważ sam jego zalety oraz funkcjonalność nakłania do jego zakupu.
(0) 
2010-12-17 20:47:06
Awatar
nagral bym mini film w ktorym bylby teledysk mojego zespolu a pozniej nagral bym film z moim teatrem
(0) 
2010-12-17 20:24:36
Awatar
gdybym miał aparat Canon EOS 60 D mógł bym robić super zdjęcia i kręcić filmy mojemu dziecku które niedługo przyjdzie na świat.Przecież dzieci są takie milusińskie.
(0) 
2010-12-17 20:20:34
Awatar
Witam
gdybym wygrał ten aparat canon EOS
60D nakręcił bym wiele poradników dla spryciarzy.pl
Aparat jest spoko może kręcić filmy w Full HD jak i robić naprawde dobre zdięcia . Aprat także bardzo dobrze spisuje się w nocy dzięki Dużej czułości ISO .Dzięki takiemu Sprzętowi nakręcił bym Wiele filmów związanych z pirotechniką którą lubię się zajmować
(0) 
2010-12-17 20:16:30
Awatar
możliwość kręcenia filmów w full HD aparatem Canon EOS 60D to możliwość na którą czekałem. Z takim aparatem będę mógł zrobić dobre zdjęcia, a także nakręcić niesamowite filmy z moich wyczynów - bo mija pasja to sporty ekstremalne, a szczególnie kocham latać na lotni. Zdjęcia i filmiki które mógłbym zrobić takim aparatem z pewnością były by fantastycznym dopełnieniem mojej pasji, a także dobrym sprawdzianem możliwości tego cacka. To co podejmujecie wyzwanie ??? pozwólcie mi przetestować ten aparat!!!
(0) 
2010-12-17 20:15:25
Awatar
Najpierw muzyka Muse-Fellin Good,czarne tło.. Z ciemności wyjawia się kobieta ( kręcone od tyłu). Z początku (nim piosenka się rozkręca) idzie i rozgląda się po mieście( tu ujęcie z profilów). Widzi spieszących się ludzi, bez emocji, bez życia.Rozmazane, słabo widoczne ujęcia. Zawraca nagle ( muzyka się rozkręca) biegnie prędko ( ujęcie od tyłu)- wszyscy się na nią patrzą- zakręca ostro, biegnie dalej ( ujęcie z boku) Tu pokazując się obok niej napisy z możliwościami aparatu. Wbiega po schodach. Ujęcie; widać leżący aparat na biurku, nagle ktoś go "porywa". Zawraca na miasto, włącza aparat: funkcję nagrywania filmów. Nagrywa ( ujęcie na aparat) w tle widać czarno białych przechodniów, na ekranie canona w najpiękniejszych kolorach. Widać wszystko wyraźnie. Kobieta uśmiecha się ( widać tylko część twarzy) Muzyka zwalnia -pojawia się czarny obraz. Biały napis: "Canon EOS 60D". oraz "Kreatywne życie". Cisza.Czarny ekran. I koniec :D
(0) 
2010-12-17 20:11:40
Awatar
Wykorzystałbym go do nagrywania filmów dla SPRYCIARZE.PL .
Jest on dobrze przystosowany do nagrywania filmów HD . Przydałby mi się do nakręcania filmów o gotowaniu i majsterkowaniu bo nie mam jeszcze żadnego aparatu i dlatego nie nagrywam filmów a gdybym go wygrał napewno pojawiło by się dużo moich filmików i bardzo ciekawych bo mam bardzo dużo pomysłów!!!
(0) 
2010-12-17 19:51:46
Awatar
ja wykorzystałbym ten świetny aparat do szpiegostwa lub jakbym był agentem
(0) 
2010-12-17 19:37:39
Awatar
W aparacie Canon EOS 60D możliwość kręcenia filmów w full HD wykorzystałbym w mojej pasji jaką jest lotnictwo. Aparat na pewno posłużył by mi do uchwycenia pięknych chwil przy lotniskach, jakimi są starty i lądowania samolotów. Aparat także użył bym do kręcenia filmów na pokazach, piknikach, zawodach i innych imprezach lotniczych. Uchylny ekran i blokada pokrętła trybu rewelacyjnie by się spisały właśnie podczas kręcenia tych pięknych latających maszyn jakimi są - samoloty, gdzie głównymi przeszkadzającymi czynnikami są pośpiech i odchylenie aparatu w niektórych sytuacjach prawie pionowo w górę, przez co filmowanie bez odchylanego ekranu staje się dosyć niewygodne.
(0) 
2010-12-17 19:35:21
Awatar
Oczywiście, kręciłbym filmy konkursowe, jakieś filmy dla zabawy.
(0) 
2010-12-17 19:34:19
Awatar
POMYSŁ NA REKLAMĘ:

Pewnego dnia chłopiec zauważył leżący aparat swojej mamy na kominku(zbliżenie kolejno na oko i na twarz chłopca[podkład muzyczny]). I chłopiec przystawia kolejno krzesło, stołek i poduszkę(w razie wypadku) wchodzi na stołek ale aparat jest coraz to dalej, więc chłopiec dostawia kolejne pufy. w końcu ustawił niebezpienie wysoką wierzę, na której stoi i skacze z liną na bandżi. Łapie aparat i robi kilka pamiątkowych zdjęć z lotu po czym odstawia wszystko na swoje miejsce. Mama przychodzi do domu i bierze aparat do ręki a jej ukazują się zdjęcia zrobione przez syna. Wchodzi do jego pokoju, a tam zastaje śpiącego chłopca, po czym podchodzi i całuje go w czółko i mówi śpij dobrze.
KONIEC
(0) 
2010-12-17 19:27:31
Awatar
Sala Porodowa, żona wydaje na świat potomka. Kościół, chrzest później zabawa, pierwszy uśmiech, krok, płacz. Urodziny, pierwszy dzień w przedszkolu, szkoła... - Uchwyć to co najważniejsze w jakości HD tak wiele dzieje się dookoła.
(0) 
2010-12-17 19:23:25
Awatar
Ja to widzę tak jakiś facet lub facetka jest w kosmosie :) spotyka jakiegoś ufoludka :) i ciągle mu się przygląda ten ufoludek nagle sięga po aparat EOS 60D mówi jej jakie ma funkcję i daje go jemu/jej żeby zrobił/zrobiła mu zdjęcie i nagrał/nagrała film aby potem mogła pokazać go swoim znajomym :)
(0) 
2010-12-17 19:08:24
Awatar
Mój pomysł na kręcenie filmów EOS-em 60D
To - Samo życie widzisz naciskasz spust a resztę robi sprzęt
(0) 
2010-12-17 18:43:24
Awatar
Podróżnik w domowym zaciszu podłącza CanonaEOS60D do komputera by obejrzeć filmy z wyprawy. Migawka.Meksyk.
Szosa na zboczu gór.Panorama kręcona z dachu autobusu.
Przedzieranie się przez las,a potem góry.Zapada zmierzch.
Słychać narastające uderzenia w bębny.
Podróżni zatrzymują .
Indiański rytuał.
Indianie tańczą w ciemności wokół ogniska. Nagle wszystko milknie a oczy Indian kierują się na intruzów.
Wódz zaprasza ich gestem ręki.
Wyjmuje jednemu z nich z dłoni Canona i teraz on kręci.
Plemię wraca do przerwanego tańca.
W pewnej chwili Wielki Wódz ku przerażeniu podróżnych
zaczyna biec przed siebie i skacze w przepaść.Błyskawicznie leci w dół.
Nagle pojawia się gigantyczny orzeł. Z prędkością
godną jaguara rzuca się za nim wyprzedzając spadającego Wodza i łapiąc go
na grzbiet. Wzbija się w górę. Przelatują nad górami , obok wulkanu
El Popo ,który właśnie eksploduje wyrzucając w ciemność kawałki rozżarzonych skał i gorącą lawę.Mijają XVI wieczne klasztory
położone na zboczach wulkanu.Lecą dalej nad lasami.
Wstaje słońce. Przelatują nad ruinami miast Majów.
Docierają do miasta Meksyk.Przelatują nad metropolią tryskającą energią i ferią barw
Mijają fiestę, wirujące kolorowe spódnice roztańczonych kobiet, pary całujące się z zaułkach,
dzieci biegnące ulicami,kobietę goniącą niewiernego męża z patelnią ,policja ścigająca uciekających przestępców.
Kołują nad miastem i zawracają do plemienia.
Wódz dalej kręcąc oddaje Canona zdziwionemu podróżnemu .
Z Canonem możesz wszystko!
(0) 
2010-12-17 18:33:45
Awatar
Ja zareklamowałabym ten aparat w następujący sposób:
w pokoju jest ciemno, osoba siedzi przy biurku i pisze list, scenę oświetla tylko świeczka stojąca na biurku, następuje uchwycenie w trybie makro słowa 'wyobraźnia', 'twórczość' następnie ekran staje się ciemny i pojawia się napis na środku ekranu 'EOS 60D'
(0) 
2010-12-17 17:49:32
Awatar
Na początku pokazał bym czyli dzieci jeżdżące na lodowisku nagle spada gwiazda człowiek który chce ją uchwycić przełącza się na tryb zdjęć odwraca się ale wpada w poślizg pstryk i bum ,na leżąco spogląda na aparat i oto miła niespodzianka uchwycił tan moment.
(0) 
2010-12-17 17:24:12
Awatar
Reklamę widzę tak:

Święta, wieczór. Ulica w dużym mieście. Choinki, świąteczne ozdoby w witrynach, lampki na drzewach, ale... nie ma śniegu. Zupełnie. Na chodnikach tylko kałuże. Gdzie się podziała magia świąt?

Na ulicy trójka młodych ludzi. Spoglądają w niebo. Nagle widzą pierwsze płatki. Uśmiechają się. Płatki wirują pięknie w świetle lamp. Jeden chłopak unosi EOS 60D i nagrywa zjawisko w HD. Śnieg pada jednak tylko kilka sekund i przestaje! Wieczorne niebo znów puste. Przyjaciele na chwilę smutnieją, ale chłopak wpada nagle na pomysł. Biegną radośnie do domu. Podpinają aparat do komputera i wrzucają film ze śniegiem do internetu. W kolejnych ujęciach widzimy, jak ludzie w innych domach oglądają go i uśmiechają się zadowoleni.

Kiedy przyjaciele wracają na ulicę, ich film jest już odtwarzany wszędzie: na laptopach, w rzędach telewizorów LCD na wystawach, a wreszcie na wielkim telebimie przy choince w centrum miasta. Doskonałe, wyraźne ujęcie płatków. Zgromadzeni ludzie biją brawo. Magia świąt odratowana. Śnieg jak prawdziwy dzięki HD w EOS 60D. Na koniec, niczym wskutek odprawionych czarów, z nieba zaczyna naprawdę sypać ;)
(0) 
2010-12-17 17:16:46
Awatar
Posiadając taki aparacik Canon EOS 60D na pewno zachęciłbym najpierw nabywce dlaczego warto mieć właśnie ten model. Choć na rynku jest wiele jakże różnych modeli aparatów zacząłbym od jego design: posiada niepowtarzalny wygląd, wyśmienicie nadaje się na wyprawy jak i podróże.Jakość wykonywanych tym aparatem zdjęć jak i kręcenie filmów będzie nam zawsze przypominać i dawać wrażenie jak by coś co przeżyliśmy jakiś czas temu zdarzyło się wczoraj. Jest produktem świetnie dopasowanym do dłoni zabawa takim sprzętem na pewno da nam dużo radości... użytkowanie tego aparatu sprawi ze poczujemy się jak prawdziwy profesjonalista i expert w sztuce fotografii ... Co daje nam Canon EOS 60D jedną z wielu możliwość tego aparatu to kręcenie filmów w rozdzielczości HD która daje nam nie powtarzalną jakość obrazu.I Efekt odtworzenia wcześniejszego nagrania Bez cenne!!! Gorąco polecam tą super zabawkę Warta grzechu!!
(0) 
2010-12-17 16:55:18
Awatar
Od pewnego czasu wraz z przyjaciółmi amatorsko zajmujemy się kręceniem filmów. Sprawia nam to wiele radości, aczkolwiek nie mamy dobrego sprzętu i filmiki są słabej jakości. Aparaty Canon według mnie są najlepszymi aparatami na rynku i świetnie nadawały się do kręcenia naszych filmów. Po obejrzeniu nagrania wpadłam na pomysł nakręcenia jakiegoś filmu akcji, a Canon EOS 60D ma wszystkie potrzebne funkcje do jego produkcji. Bardzo proszę o pomoc w realizacji naszych marzeń i pasji związanych z nakręcaniem filmów:) Pozdrawiam serdecznie!
(0) 
2010-12-17 16:52:56
Awatar
Wykorzystał bym to do kręcenia filmów oczywiście. Ten odchylany ekran jest po prostu świetny do tej pory tylko w kompaktach się spotkałem z takim rozwiązaniem. Blokada pokrętła trybów jest też bardzo fajna bo nie raz tak było ze aparat zwisał mi z szyi i jak chciałem zrobić fotkę to okazywało się ze mam włączony tryb np. makro. To, że obsługuje tak wysokie czułości ISO jest po prostu bardzo fajne. Robię zdjęcia lustrzanką od około 3 miesięcy i moja się nie dorasta do pięt Canonowi EOS 60D. Szumy na mojej są tak łatwe do uzyskania, że praktycznie przy każdym zdj. je widać :D Pozdrawiam całą ekipę ze Spryciarze.pl
(0) 
2010-12-17 16:30:08
Awatar
Biorę aparat Canon EOS 60D, wkładam do wodoszczelnej obudowy zamykam obudowę i zanurzam się w bezkresnej toni morza adriatyckiego. Dzięki szybkiej migawce robię niesamowicie malownicze zdjęcia podwodnego świata fauny i flory.Po wynurzeniu wyciągam aparat z obudowy wodoszczelnej, następnie przypinam do go specjalnej uprzęży i udaję się na lotnisko, gdzie Wsiadam do samolotu i już po chwili jestem ponad chmurami. Z całą drużyną wyskakujemy z samolotu kilka dziesiąt sekund swobodnego opadania i po chwili otwiera się spadochron. To wszystko zostaje uwiecznione na moim Canonie EOS 60D dzięki jego wyjątkowym funkcjom ruchomego ekranu i szybkiej migawki.
Zdjęcia wyszły rewelacyjnie mój aparat jak zwykle spisał się pierwszorzędnie. Te wspaniałe fotki są nie do powtórzenia innym aparatem.
(0) 
2010-12-17 16:27:34
Awatar
Na tym filmie niestety nie zobaczyliśmy jak robi zdjęcia nocą to cudeńko , ale chyba wszyscy wiemy , że napewno lepiej od każdego innego .
(0) 
2010-12-17 16:26:07
Awatar
Biorę aparat Canon EOS 60D, wkładam do wodoszczelnej obudowy zamykam obudowę i zanurzam się w bezkresnej toni morza adriatyckiego. Dzięki szybkiej migawce robię niesamowicie malownicze zdjęcia podwodnego świata fauny i flory.Po wynurzeniu wyciągam aparat z obudowy wodoszczelnej, następnie przypinam do go specjalnej uprzęży i udaję się na lotnisko, gdzie Wsiadam do samolotu i już po chwili jestem ponad chmurami. Z całą drużyną wyskakujemy z samolotu kilka dziesiąt sekund swobodnego opadania i po chwili otwiera się spadochron. To wszystko zostaje uwiecznione na moim Canonie EOS 60D dzięki jego wyjątkowym funkcjom ruchomego ekranu i szybkiej migawki.
Zdjęcia wyszły rewelacyjnie mój aparat jak zwykle spisał się pierwszorzędnie. Te wspaniałe fotki są nie do powtórzenia innym aparatem.
(0) 
2010-12-17 16:24:06
Awatar
Biorę aparat Canon EOS 60D, wkładam do wodoszczelnej obudowy zamykam obudowę i zanurzam się w bezkresnej toni morza adriatyckiego. Dzięki szybkiej migawce robię niesamowicie malownicze zdjęcia podwodnego świata fauny i flory.Po wynurzeniu wyciągam aparat z obudowy wodoszczelnej, następnie przypinam do go specjalnej uprzęży i udaję się na lotnisko, gdzie Wsiadam do samolotu i już po chwili jestem ponad chmurami. Z całą drużyną wyskakujemy z samolotu kilka dziesiąt sekund swobodnego opadania i po chwili otwiera się spadochron. To wszystko zostaje uwiecznione na moim Canonie EOS 60D dzięki jego wyjątkowym funkcjom ruchomego ekranu i szybkiej migawki.
Zdjęcia wyszły rewelacyjnie mój aparat jak zwykle spisał się pierwszorzędnie. Te wspaniałe fotki są nie do powtórzenia innym aparatem.
(0) 
2010-12-17 15:13:59
Awatar
Życie mi scenariusze dyktuje
Swoją własną historię sfilmuje
Filmować mogę z żartem
i wygrać "Śmiechu Warte"
Filmować chwile wzniosłe
Te smutne i te radosne.
Łamanie opłatka przy stole
Pływające oka w rosole
Fajerwerki tuz po zmroku
Starą ciotkę w nowym koku
Babuni uśmiech radosny
Pierwsze oznaki wiosny
Wyczyny na deskorolce
Wschodzące nad lasem słońce
Piesze wycieczki w góry
Najpiękniejsze dobra kultury
Szum morskiej fali
Płynący statek w oddali
Pomysłów pełna głowa
Dziecięce pierwsze słowa
Chodzenie na czworaka
Występy przedszkolaka
Chwile z życia codziennego
co nie mają znaczenia żadnego
Kominiarza na ulicy
Małe dzieci w piaskownicy
Na rynku bezdomnego
Sąsiada spóźnionego
Za chmurami słońce
Przekupki targujące
Móc po latach wspomnieć
to co na starość zdążę zapomnieć

Pomysł na reklamę na wesoło: Dwóch paparatzzi polują na gwiazdę np. filmową. Jeden z nich używa EOS 60D i jest strasznym niezdarą, drugi profesjonalista używa zwykłego aparatu lub kamery. Podczas pogoni za sławą filmową niezdara używający EOS 60D wciąż się potyka, wpada na stragan z kwiatami itp., drugi używający zwykłego aparatu profesjonalnie wykonuje swoją pracę- kręci film z ukrycia. Na koniec reklamy porównane zostają dwa filmy. Wygrywa ten nakręcony przez niezdarę aparatem EOS 60D.
(0) 
2010-12-17 15:11:17
Awatar
funkcja HD jest dobra na wycieczki po górach aby lepiej nagrywać widoki i panoramy.
(0) 
2010-12-17 15:03:05
Awatar
Funkcję kręcenia filmów w HD wykorzystał bym do kręcenia codziennego życia,często też bywam na imprezach (wesela) tam też przyda się ta funkcja.
(0) 
2010-12-17 14:58:22
Awatar
a może coś bardziej humorystycznego? :p

dajmy taką scenę:
dwa oddalone od siebie bloki. w jednym przebiera się młoda kobieta w drugim starszy pan podgląda ją przez lornetkę, lecz widzi niedokladnie. przypadkowo natrafia na reklame canona w TV i postanawia sobie sprawic ten aparat. od tego czasu siedzi w oknie z aparatem podgladujac i nagrywajac pania przebierającą się :)

nie wiem czy nie jest zbyt kontrowersyjne, ale mysle ze raczej nie :P
(0) 
2010-12-17 14:57:41
Awatar
Mój pomysł na zareklamowanie możliwości kręcenia wysokiej jakości filmów w full HD za pomocą aparatu Canon EOS 60D to:
Nakręcenie reportażu filmowego z kuriozalnych rozgrywek piłki nożnej Royal Shrovetide Football w Wielkiej Brytanii.
Nie ma nic piękniejszego jak sport, zabawa, współzawodnictwo, a to wszystko w piekielnie ekstremalnych warunkach. :)

Co rok w Środę Popielcową o godz. 14ej, w miasteczku Ashbourne, piłka zostaje rzucona w tłum i rozpoczyna się zaciekły mecz pomiędzy mieszkańcami północnej i południowej części miasteczka. Gra odbywa się na terenie całego miasteczka, biorą w niej udział dosłownie wszyscy ok. 7000 mieszkańców.
Jedyna zasada tego sportu to „nie zabijaj” – wszystkie chwyty dozwolone, krzyki , przepychanki, całkowite szaleństwo! Szybka akcja, mega energia, dużo fauli, urazów i oczywiście sportowy duch rywalizacji.
I to wszystko trwa do godz. 22ej, a następnego dnia powtórka z rozrywki.

Być bezpośrednim świadkiem, uczestnikiem i jednocześnie nakręcić najciekawsze akcje z rozrywek to jest nie lada wyczyn!
Jeżeli aparat przetrwa i poradzi sobie z tym mega zadaniem to z pewnością wart jest każdych pieniędzy.
(0) 
2010-12-17 13:35:49
Awatar
po pierwsze nagrywałbym swoją rodzinę jak rozwija się i zmienia a ponadto tworzyłbym filmy do spryciarze.pl ponieważ interesuję się także magią i iluzją
(0) 
2010-12-17 12:30:20
Awatar
I jeszcze jeden pomysł:
Dziennikarz jednym aparatem- Canonem 60D nagrywa cały materiał dla telewizji, robi wywiady do artykułu, robi zdjęcia do gazety. I zdobywa za to jakąś nagrodę. Prostota i poręczność.
(0) 
2010-12-17 12:20:29
Awatar
Kolejny pomysł na reklamę to :
Dziewczyna, która kocha tańczyć nie może przyjść na trening (z uwagi na jakiś ważny powód), gdzie pozostali uczą się nowej choreografii. Koleżanka proponuje, że nagra cały układ Canonem 60D i później jej pokaże. Szybka muzyka, taniec, ludzie i przyciągające wzrok stroje tancerzy na pewno się spiszą. Koleżanka pokazuje film, a dzięki fantastycznej jakości tamta wnet łapie cały układ. Prosto i myślę efektownie.
(0) 
2010-12-17 12:15:07
Awatar
Opcję nakręcania filmów w full HD wykorzystałabym do utrwalenia zwykłych, codziennych sytuacji jak choćby wyjście ze znajomymi do pizzeri, piesze wycieczki po górach. Takie prozaiczne czynności zapisane na filmie dostarczają wiele uśmiechu po obejrzeniu. Na tym aparacie zapisywałabym swoje życie robiąc również zdjęcia we wspaniałej jakości.
Myślę, że pomysł na reklamę powinien być prosty, a zarazem ciekawy i przyciągający uwagę.
Mogłaby to być noc Sylwestrowa w plenerze, np. górach. Ludzie martwiliby się, że nie będą mieli żadnej pamiątki z Sylwestra, bo jest ciemno i nie ma tak dobrego aparatu, aby wszystko uchwycił. Cel reklamy polega na tym, żeby uświadomić, żę Caon 60D jednak podoła temu wyzwaniu. Uważam, że nie warto zasypywać ludźmi fachowymi informacjami, gdyż większość się na tym po prostu nie zna. Prostota, ot co !
(0) 
2010-12-17 12:03:13
Awatar
wykorzystał bym jak najlepiej :P w życiu codziennym to taki wypas aparat nie jest raczej potrzebny, a pomysł na reklamę to proponował bym jakiś ekstramalny, robienie zdjęć podczas lotu para lotnią, piękne krajobrazy itp. albo reklama z jakimś znanym sportowcem który jest oblegany przez mase ludzi i ktoś z dalekiej odległości i niewygodnej pozycji robi lepsze zdjęcia niż większość ludzi z bliższej odległości a to oczywiście za sprawą parametrów aparatu i obrotowemu wyświetlaczowi. żeby udowodnić żę zdjecia z EOS 60D są lepsze można by nakręcić scene w której grupa ludzi przechwala sie że jakie robili dobre zdjęcia tego sportowca, co jeden to lepszy a podchodzi gość z EOS"em pokazuję jedno zdjęcie i przebija wszystkie inne .. a tamtym przechwałką opadają szczeny.
(0) 
2010-12-17 11:21:16
Awatar
Nie no.....musi byc mój:)
(0) 
2010-12-17 11:18:45
Awatar
Co tu opisywac.....wystarczy że miałabym ten aparacik u siebie....i tak jak ten facio biegałałabym za moimi pociechami i mężem podczas wakacji,,,,,tym pewnie bym ich bardziej uchwyciła niż moim gracikiem.....CANON EOS 60 D.....Zrobił by sam u mnie zarąbiaszczą reklame rodzinną....wyobrażcie to sobie ....wciąż ruchliwe dzieciaczki i tata za nimi w pogoni....A JA ??....NO OCZYWIŚCIE FOTOGRAF:).....Pozdrawiam was wszystkaśnych:)....i CZEKAM NA APARACIK hehe
(0) 
2010-12-17 10:59:44
Awatar
Podróże. Dzięki temu aparatowi można byłoby nagrać wszystko i wszędzie. Zwierzęta w dzikiej Afryce, szybkie życie Tokyo, koncert w Ameryce, karnawał w Rio de Janeiro. To wspaniała pamiątka do końca życia. Myślę, że reklama która przyciągnęła by wzrok to taka, gdzie ludzie z różnych zakątków świata wypowiają przed kamerą "Canon EOS 60D" i pokazany jest przez chwilę obraz z tego aparatu nagrany przez tych ludzi. Coś podobnego jak jest w piosence Duck Sauce - Barbra Streisand. Tak to sobie wyobrażam, mój wzrok na pewno przyciągnęła by taka reklama.
(0) 
2010-12-17 10:50:26
Awatar
Wlasnie urodzila mi sie coreczka wiec CANON byl by swietny do uchwycenia chwil jak dorasta coreczka stawia pierwsze kroki, smieje sie itd a wszystko by bylo w bardzo dobrej jakosci. Nauczyl bym odrazu syna zeby tez robil zdjecia i nagrywal swoja mlodsza siostrzyczke, aparat jest super pomoglby mi w uchwyceniu wielu cudownych chwil moich dzieci w domu na wycieczkach w szkolach poprostu wszedzie gdzie sie go da zabrac.
(0) 
2010-12-17 10:09:57
Awatar
Ostatnio znajomy opowiedział mi o wspaniałej tradycji świątecznej, która zakorzeniła się w jego rodzinie. Już od kilku lat co roku nagrywają swoją Wigilię i Święta Bożego Narodzenia. A w I dzień Świąt wspólnie oglądają nagrania z poprzednich lat, co sprawia im wiele radości, śmiechu, ale też skłania do refleksji nad uciekającym czasem - a nagrane filmy pozwalają przywrócić te magiczne chwile. Teraz, kiedy sama mam już własną rodzinę postanowiłam wprowadzić taki zwyczaj w moim domu! Nam - pozwoli to w przyszłości ożywić wspomnienia, naszym dzieciom - być może poznać tych, których z czasem zabraknie. Wam też polecam ten pomysł!
(0) 
2010-12-17 09:25:51
Awatar
Uwielbiam robić zdjęcia dzieciakom, a oni są w ciągłym ruchu, dzięki temu aparatowi filmiki też wyszły by super. Pamiątka na całe życie;)))
(0) 
2010-12-17 09:25:32
Awatar
Myślę, że skoro ten aparat przystosowany jest do ekstremalnych warunków, to przydał by mi się bardzo przy skokach spadochronowych . Nie wyobrażacie sobie jak piękne widoki można zobaczyć z lotu ptaka . Jeszcze piękniejsze będą filmy kręcone rozdzielczością HD . Miałam wiele aparatów i kamer do kręcenia podniebnych akrobacji, lecz żaden nie potrafił pokazać tego, bo obraz był albo poruszony, albo za jasny . Myślę , że ten aparat na 100% spełnił by moje oczekiwania, w końcu stworzyli go najlepsi eksperci .
(0) 
2010-12-17 09:10:12
Awatar
Sprzedał bym na allegro i kupil nowego kompa!!!
(0) 
2010-12-17 09:07:41
Awatar
Aparat którego żaden tajny agent się nie powstydzi.
Reklama z takim agentem była by fajna
(0) 
2010-12-17 08:37:46
Awatar
nagrałbym film od początku życia mojego syna, wszystkie najpiekniejsze momenty pierwszy usmiech, kroki, pozniej syna bym uczył obslugi on zaczalby nagrywac co go interesuje, w jaki sposob poznaje swiat a pozniej on swojemu synowi przekazuje aparat i robi filmy o dziadku-film konczacy sie haslem canon 60d na cale zycie na wszystkie chwile bys pamietal je lepiej!!!
(0) 
2010-12-17 08:35:27
Awatar
Canon 60D postawię na obrotowej podstawce(w plenerze) a dookoła jego umieszczę lustra pod różnymi kontami tak by podczas obracania 60D nagrywany materiał filmowy miał ujęcia aparatu jak nagrywa , widoczny ekran LCD i jego body pod różnymi kontami skomponowane z krajobrazem . Wyszła by panorama na zewnętrzno-wewnętrzna przeplatająca róże sposoby widzenia .
(0) 
2010-12-17 07:34:31
Awatar
nagrałabym koncert ulubionej grupy rockowej. Świetne efekty świetlne i muzyka w trybie full HD- to jest to!
(0) 
2010-12-17 07:07:32
Awatar
Nakręcił bym film przyrodniczy
(0) 
2010-12-17 06:07:17
Awatar
zabrałbym aparat Canon EOS 60D na wakacje 2011 JEŚLI WAKACJE TO TYLKO Z APARATEM Canon EOS 60D
(0) 
2010-12-17 01:02:55
Awatar
do tego zamontowałbym ten aparat na helikopterze zdalnie sterowanym i filmowałbym wszystko co zechcę z lotu ptaka... :))))
(0) 
2010-12-17 00:57:20
Awatar
Zrobiłbym dokumentalny film przyrodniczy z moimi kotami w roli głównej =) Nakręciłbym film pokazujący długo zachodzące zjawisko w przyspieszonym tempie. Poza tym nakręciłbym śmieszne filmiki i wymyślone przez mnie od dawna skecze. Zrealizowałbym (w końcu) moje pomysły na filmy
(0) 
2010-12-17 00:38:32
Awatar
Część.
Cudo! Na pewno był by moim najlepszym przyjacielem, z którym spędzałabym najwięcej czasu, który by widział wszystko, co ja bym chciała widzieć i zatrzymać w mojej pamięci. Nagrywałabym nim filmy o gotowaniu mojego chłopaka i Tanieć, który kocham. Pokazałabym ludzią, że świat nie potrzebuję profesjonalnych fotografów, ale wyobraźni i umiejętnego wykorzystywania marzeń.
(0) 
2010-12-16 23:27:51
Awatar
ja bym robił bym teledyski mam w hacie studjo i przyjeżdżają do mnie raperzy i nagrywają swoje kawałki robił bym do nich teledyski jak bym miał to cacko ;)
zają bym się terz reklamami różnych skate shopów bo pracuje w nie jednym takim sklepie :P...
(0) 
2010-12-16 23:25:07
Awatar
Możliwość kręcenia filmów w full HD przez aparat Canon EOS 60D wykorzystałbym tak:

O świcie nagrałbym wschód słońca.
Najlepiej nad zatoką, bo powstaje wówczas wspaniała kompozycja wody i ognia.
Nagrałbym następnie kłębiaste chmury na błękitnym niebie, unoszące się gdzieś nad doliną.
Nagrałbym Ciebie, Jego i Was, bo wasze twarze świetnie pasują do tego scenariusza.
Potem nagrałbym zmierzch i gwiaździstą noc.
Po montażu otrzymałbym jeden dzień z życia, który dzięki aparatowi Canon EOS 60D mogłem ocalić od zapomnienia.
(0) 
2010-12-16 23:24:22
Awatar
Ja gdybym wygrał to canona oddał bym siostrze która robi świetne zdjęcia i nie posiada ta profesjonalnego aparatu.
Ja nakręcił bym przed oddaniem go siostrze jakiś ciekawą komedię oraz dużo poradników dla SPRYCIARZE.PL
Moim i mojej siostry marzeniem jest wygranie tego aparatu ponieważ nie mamy dochodów :(
Dlatego chciałbym go wygrać .
Jednak nawet jak nie wygram to dziękuję spryciarzom.pl za możność wzięcia udziału w takim fajnym konkursie .
Pozdrawiam całą ekipę spryciarze.pl oraz wszystkich użytkowników :)
(0) 
2010-12-16 23:02:41
Awatar
Ja nagrałbym krótkie filmy dokumentalne. Mam w okolicy wiele zabytków i na 100% wykorzystałbym tą lustrzankę do takich właśnie celów.
(0) 
2010-12-16 22:50:04
Awatar
Nagrał bym jakiś krotko metrażowy film (40 lub 50 minut)i pokazał co można nakręcić tym aparatem
(0) 
2010-12-16 22:37:29
Awatar
Filmy w HD? Bogactwo! Od dawna jestem fanem produktów Canon i zastanawiałem się nad kupnem lustrzanki jednak nigdy nie było mnie na nią stać. Marzenia o 550d czy 7d nie mogły się spełnić gdyż nie posiadam żadnych dochodów a potrzebny mi dobry sprzęt do uwieczniania np. meczy gdzie często robię za fotografa ze starym kompaktem. Posiadając 60d mógłbym robić świetne, szybkie zdjęcia na meczach czy inne widowiska sportowe. A filmy HD? czy jest coś lepszego niż nagranie grających koleżanek ( =)-3-< )w wysokiej rozdzielczości?! =D
(0) 
2010-12-16 22:29:37
Awatar
latający spodek WIDZIAŁEM GO no tak co z tego jak nie miałem aparatu EOS 60D .Przygotowałem sie na następny raz miałem zwykły aparat i co cwaniaki są takie szybke że obraz mi się rozmazał i nic z tego żeby zrobićim zdjęcie .Tym razem mam aparat EOS 60D i co zrobiłem idealne zdjęcia pomimo tego że było już ciemno , ale to nie wszystko nakręciłem film idealnej jakości a wszystko dzięki aparatowi EOS 60D.
(0) 
2010-12-16 22:23:08
Awatar
Jestem fanem tej serii, sam mam świetną lustrzankę 10D. Ale filmy HD? To rewelacja!!! Często planowałem iść w plener i robić zdjęcia zwierzęta, lecz one uciekały i zdjęcia wychodziły złe. 60D daje szanse na rozwój spryciarze.pl, ponieważ można nim kręcić filmy.
Ja kręciłbym również filmy HD z rodziną w tle.
(0) 
2010-12-16 22:13:58
Awatar
Jak ja wykorzystałbym możliwość kręcenia filmów w full HD aparatem EOS 60D ?... Hmmm...na pewno kręciłbym klipy (amatorskie)dla ziomeczków, swoje krótkometrażowe filmy fabularne, śmieszne.Różne interesujące sytuacje, ujęcia przyrody, które poźniej bym posklejał w jedną całość. Taki aparat daje dużo możliwości, od razu jest większe zainteresowanie filmem gdy się ogląda go w bardzo dobrej jakości ;-)
(0) 
2010-12-16 21:55:53
Awatar
Witam

z rewelacyjnym aparatem Canon EOS 60D nagrywał bym filmy z podniebnych wyczynów naszych polskich (i nie tylko) aeroklubów w powietrzu (pokaz w Radomiu),również nie pozostał bym obojętny przy naszej pięknej, ślicznej Polskiej Faunie na bardzo bogatej w kolory Fkorze - zwierzęta na śniegu itp. Piękny widok żal przejść obojętnie.

Z Aparatem Canon EOS 60D
życie staje się bardziej prostsze, przejrzyste i kolorowe o to wszystko za pośrednictwem kręcenia filmów i robienia zdjęć.

(0) 
2010-12-16 21:39:47
Awatar
Taki aparat to nie aparat, to magiczny biopreparat. Magikowi zastąpi różdżkę, pijakowi nawet wódkę. Ja bym go wykorzystał inaczej: a mianowicie; dałbym go tacie. Potem tata mamie, a mama Dalajlam'ie. Podróżowałbym z aparatem, kręcąc filmy, dzieląc się nawet opłatkiem. Zmieniałbym obiektywy, robiłbym zdjęcia, wszystko jak Napoleon i jego kawaleria. Mógłbym nawet wynieść go na orbitę, sfilmować to, co jeszcze nieodkryte. Z obiektywem Makro każdy owad by mi pozował, a z obiektywem tele, uchwyciłbym niedźwiedzi wiele. Ulotne chwile łapałbym na matryce, spacyfikowałbym konflikt w Afryce.

A już nie rymując, chciałbym to krótko ująć: NIECH APARAT WYGRA TEN, KTÓRY PISZE TO, BARDZO GO POTRZEBUJĄC.
(0) 
2010-12-16 21:31:21
Awatar
Witam! Według mnie najlepszym sposobem wykorzystania aparatu Canon 60d jest nakręcenie filmiku krótkometrażowego. Wydaje mi się, że dla takiego sprzętu jak ten aparat nie będzie to żadnym problemem
(0) 
2010-12-16 21:26:11
Awatar
Ciężko jest zrobić aparat i do dobrych zdjęć i do filmów, bo tak na prawdę obie funkcję wymagają nie zawsze tego samego.
Myślę, że sport jaki Ja sam uprawiam byłby bardzo dobrym, ponieważ moje filmy przyznam, że są dobrej jakości HD, kręcone tym Canonem.
Freeride/Street/Downhill - to idealne dziedziny do użycia tego aparatu. Duża dynamika, szybkość przejazdów, piękne krajobrazy lasów, gór lub miast, uwiecznienie wszystkich sztuczek, trików i lotów na rowerze jest bardzo dobrym pomysłem. Sam nie mogłem się nadziwić jakie fascynujące klatki można potem wyciąć z takiego filmu, gdzie ja, czy moi koledzy robimy no-hander'y albo no-footer'y i inne zjawiskowe bądź bardziej niebezpieczne kombinacje.
Nie wspominam tu o backflip'ach czy Kiss'ach of Dead, bo tego nie polecał bym kręcić amatorom - ani nie próbujcie w domu !

: D

Równie bardzo dobrym tłem jest miasto !
Nasze skoki i zmagania na rowerach połączone z atrakcyjnością miasta i ukazaniem w tle jak żyją w nim ludzie czy na tle zatłoczonych ulic, miejskich parków, jest na prawdę moim zdaniem ciekawe.

Podsumowując: moim pomysłem na wykorzystanie Canona 60D byłoby przedstawienie trzech zestawień filmowych z jazdy na rowerze typu:
- downhill,
- freeride
- street.

Dziękuje, dobranoc.

: )
(0) 
2010-12-16 21:18:08
Awatar
Nagrywał bym swoje własne Vlogi
(0) 
2010-12-16 21:14:33
Awatar
Według mnie wspaniałą rzeczą w jakiej można zastsować aparat Canon EOS 60D są zjawiska astronomiczne np. całkowite zaćmienie Słońca. Można wykorzystać wiele jego zalet między innymi kręcenie filmów full HD, bardzo dobry kontrast, automatyczną zmianę natężenia światła w zależności od obiektu jakiemu chcemy zrobić zdjęcie, no i przede wszystkim szybki czas reakcji!!! Dzięki wspaniałemu cyfrowemu zoomowi mogę pokazać taki filmik znajomym jakby naprawdę oglądali zaćmienie Słońca!!!
(0) 
2010-12-16 21:02:14
Awatar
Najlepszym sposobem na wykorzystanie aparatu Canon EOS 60D do kręcenia filmów w full HD jest Uwiecznienie wyścigów samochodowych. Piękne modelki, wszystkie detale silnika, połyskujący lakier, pył, zderzenia, prędkości i adrenalina; to wszystko sprawi, że oglądając uwiecznione ujęcia przez ten aparat na ekranie TV bądź monitora poczujemy się jakbyśmy naprawdę tam byli.
(0) 
2010-12-16 20:44:18
Awatar
nakręciłbym krótki zabawny film z przyjaciółmi w stylu anime trochę plucia ogniem mały fireshow i mnóstwo humoru różnego rodzaju byłoby zabawnie;)
(0) 
2010-12-16 20:32:49
Awatar
Sporty Ekstremalne (snowboard, skeating itp.)+ Natura +
Info o aparacie = Dobra reklama
:D
(0) 
2010-12-16 20:16:05
Awatar
ja bym nakręcił jak mój kolega po pijaku skakał po swoim samochodzie starym i rozklekotanym zresztą i gdy tak skakał nie zaóważył że skacze po szyberdachu, który po chwili pękł i kolega wpadł do środka i nadział się na drążek zmiany biegów. nic mu się nie stało tylko miał pare zadrapań i nauczkę na przyszłość. Gdy by to potem obejrzał na YOUTUBE w HD jego mina by była bezcenna. dziękuję dobranoc.
(0) 
2010-12-16 20:11:21
Awatar
Hmmmm...Canon EOS 60D nakręcił bym nią reklamę dyscypliny związanej z szybkością.W nagrywanym filmie HD.Nie będzie efektu klatek na filmie przy zwolnionych scenach, obraz będzie niepojętnie piękny a zarazem wszyscy będą z niego zachwyceni .
(0) 
2010-12-16 20:06:35
Awatar
ja bym nakręciła moje zycie i mojej rodziny
(0) 
2010-12-16 19:59:48
Awatar
Aparatu Canon EOS 60D użyłabym do kręcenia ciekawych ujęć z życia codziennego mojej klasy w szkole i nie tylko, ponieważ w tym roku kończę szkołę, fajnie by było mieć jakąś pamiątkę, a takim aparatem łatwo, fajnie i i dobrze będzie uchwycić ciężkie do nakręcenie sytuacje. na końcu powstał by ciekawy filmik, który posiadł by każdy uczeń mojej klasy :)
(0) 
2010-12-16 19:54:53
Awatar
Co tu dużo pisać- pstrykać, kręcić do woli
(0) 
2010-12-16 19:53:09
Awatar
Parkour / l'art du déplacement / the art of movement - Sztuka poruszania. Jak sama nazwa wskazuje jest to sztuka, rychy dopracowane do perfekcji wykonywane z finezją w najbardziej ekstremalny sposób jaki można sobie wyobrazić... Każda chwila, sekunda, każdy ruch... gdy tylko ująć go w odpowiedni sposób. Jeden dzień treningowy parkourowców, ujęcia z odległości jak i nagrywany z perspektywy skok gdzie finalnie ujęcie pokazuje moment lądowania na wąskim gzymsie stóp zawodowca. Moment pełen energii sprężystości, ta chwila gdy zaraz po lądowaniu podeszwa łapie przyczepność, wzbija się delikatny obłok kurzu. I kończące hasło "dzięki niemu ujrzysz niewidoczne szczegóły sztuki którą nakręcisz". To właśnie dzięki szybkiemu focusowi i rozdzielczości nagrywania FullHD możliwe będzie zrealizowanie swoich marzeń na temat kręcenia filmów bez konieczności obkładania się dodatkowym sprzętem filmującym.
(0) 
2010-12-16 19:49:18
Awatar
Mieszkam w Radomiu i jestem fanem radomskiego klubu RKS Radomiak Radom. Chodzę na wszystkie mecze bez względu na pogodę. Mimo że mam 19 lat, zawsze jest ze mną moja mama. A to dlatego że nie mogę swobodnie poruszać się po swoim mieście. Zawsze moim marzeniem było zostać piłkarzem. Niestety zostało mi oglądanie piłki i wirtualna gra w fifę. Od pewnego czasu, dzięki mojej siostrze pokochałem fotografię, film i grafikę. Chciałbym nakręcić film o ludziach, ich pragnieniach, miłościach a przede wszystkim o losie, który pokrzyżował ich życiowe plany bądź marzenia.
Mam na imię Sebastian, 19 lat, jestem niepełnosprawny, poruszam się na wózku inwalidzkim, moim marzeniem jest kopać piłkę, takie marzenia mają też moi znajomi z podobnym problemem.
Mam wiele pomysłów z wykorzystaniem aparatu Canon EOS 60D i mam nadzieję, że uda mi się, dzięki pomocy kilku osób, zrealizować plan stworzenia filmu dokumentalnego, obrazującego bariery, a głównym bohaterem byłaby wielka miłość do piłki nożnej osób poruszających się na wózkach i kulach.

Pozdrawiam Sebastian J
(0) 
2010-12-16 19:44:05
Awatar
ja bym nakręcił swoje wakacie i wycieczki np. w górach,nad morzem. też bym kręcił moje poradniki tak maże o nowym aparacie :(
(0) 
2010-12-16 19:41:05
Awatar
Na razie nie posiadam Canona EOS 60D LECZ GDYBYM GO MIAŁ TO KAMEROWAL BYM I ROBIŁ ZDJENCIA CODZIENNOŚCI
(0) 
2010-12-16 19:39:36
Awatar
Zachował bym najważniejsze dla mnie chwile w życiu, lub te całkowicie przypadkowe sytuacje w dodatku bardzo szczegółowo bo w HD.
Koncert. Tłum ludzi próbujący nagrać na "ślepo" występującego artystę i jeden człowiek pewny swego nagrania ponieważ wszystko doskonale widzi na uchylnym ekraniku. Następnego dnia w domu pokazując znajomym nagranie w rozdzielczości full HD, zauważa że artysta ma ketchup na koszulce. Canon EOS 60D nic się przed tobą nie ukryje!
(0) 
2010-12-16 19:38:07
Awatar
Mieszkam w Radomiu i jestem fanem radomskiego klubu RKS Radomiak Radom. Chodzę na wszystkie mecze bez względu na pogodę. Mimo że mam 19 lat, zawsze jest ze mną moja mama. A to dlatego że nie mogę swobodnie poruszać się po swoim mieście. Zawsze moim marzeniem było zostać piłkarzem. Niestety zostało mi oglądanie piłki i wirtualna gra w fifę. Od pewnego czasu, dzięki mojej siostrze pokochałem fotografię, film i grafikę. Chciałbym nakręcić film o ludziach, ich pragnieniach, miłościach a przede wszystkim o losie, który pokrzyżował ich życiowe plany bądź marzenia.
Mam na imię Sebastian, 19 lat, jestem niepełnosprawny, poruszam się na wózku inwalidzkim, moim marzeniem jest kopać piłkę, takie marzenia mają też moi znajomi z podobnym problemem.
Mam wiele pomysłów z wykorzystaniem aparatu Canon EOS 60D i mam nadzieję, że uda mi się, dzięki pomocy kilku osób, zrealizować plan stworzenia filmu dokumentalnego, obrazującego bariery, a głównym bohaterem byłaby wielka miłość do piłki nożnej osób poruszających się na wózkach i kulach.

Pozdrawiam Sebastian J
(0) 
2010-12-16 19:15:04
Awatar
ja nakręcił bym nią najlepsze momenty jakie mnie tylko spotkają np śmieszne typu jakieś żuliki śpiewające pod sklepem albo moje wyczyny na lekcjach muay thai i wiele innych rzeczy gdy jestem na wycieczkach to zachody słońca albo zwierzęta na prawdę wiele rzeczy.
(0) 
2010-12-16 19:07:37
Awatar
Dzięki możliwości kręcenia filmów w jakości full HD w rozdzielczości 1920 x 1080 (16:9) i prędkością 30, 25 i 24 kl./s Canon EOS D60 idealnie nadaje się do uchwycenia otaczających mnie sytuacji. Na pewno ułatwiłby mi uwiecznienia pierwszych nieporadnych prób raczkowania, a później chodzenia mojej córki. Bywając czasami na rajdach samochodowych rejestrowałbym najciekawsze niezapomniane momenty (nie tylko wypadków).
Mój pomysł na reklamę:
Obraz jest wyświetlany na ruchomym ekranie. Ukazuje urywkami bardzo szybki pościg samochodowy następnie ujęcia z rodem z kina akcji(wyglądem przypomina zwiastun filmu), w różnych warunkach atmosferycznych podkreślając szczególnie możliwość nagrywania filmów w nocy. Następnie oddalenie oraz obrócenie aparatu wokół własnej osi prezentując aparat i mamy możliwość zobaczenia, że cały film oglądaliśmy właśnie na ruchomym ekranie. I jakaś młoda osoba biorąca aparat w rękę i mówiąca: TY TEŻ TAK POTRAFISZ lub CZY LUBISZ WYZWANIA?
(0) 
2010-12-16 19:07:11
Awatar
Możliwość kręcenia w jakości FULL HD aparatem Canon EOS 60D wykorzystałbym podczas różnych imprez społecznościowych na których często jestem, ale najchętniej uchwyciłbym każdą wartą nakręcenia akcje np.pies który warczy przez sen,sąsiad tańczący na balkonie z abażurem na głowie inną ciekawą sytuację z mojego życia.W filmie promującym powinni uczestniczyć młodzi ludzie z przedziału wiekowego od 25 do 32 lat którzy lubią się dobrze bawić, wszystkie interesujące chwile z ich życia fotografują,a nawet kręcą filmy które później publikują w sieci i oglądają w swoim domowym zaciszu.
(0) 
2010-12-16 19:05:01
Awatar
Aparatem Canon EOS 60D nakręciłbym zbliżającego się sylwestra i ciekawe imprezy ,które były by wspaniałą pamiątko .
(0) 
2010-12-16 18:57:00
Awatar
Plan filmowy, super produkcja, same gwiazdy! Szykuje się kolejny hit! Nakręcony oczywiście EOS 60D!
(0) 
2010-12-16 18:54:00
Awatar
Djames Bont my name is Canon EOS 60D
(0) 
2010-12-16 18:22:37
Awatar
Tym oto aparatem Canon EOS 60D nakręciłbym moje solówki i inne występy mojego zespołu, lecz nie tylko to :D

Nakręciłbym także dzień z życia zespołu oraz próby przed koncertowe :P

Ale aparat jest do robienia przede wszystkim zdjęć, a nie filmów, ale możliwości tego aparatu są praktycznie nieograniczone, więc najlepiej jest robić i filmy, i zdjęcia ;D

Pozdro Wszystkim ;P

Skater Domestos
(0) 
2010-12-16 18:21:35
Awatar
W przyszłym roku moj brat się żeni więc mogłbym za pomocą tego aparatu nagrywać to wszystko co dziać się bedzie na weselu. A jak życie znam i naszą rodzinkę to pewnie będzie wesoło. A przy okazji rzecz jasna narobiłoby sie sporo zdjęć co by brat wraz z żoną milo swoje wesele w przyszlości wspominali :)
(0) 
2010-12-16 18:16:42
Awatar
Witam uprzejmie. Gdybym posiadał aparat Cannon EOS 60 nakręcił bym
filmik o tworzeniu muzyki hip hopowej i dodał bym go na spryciarze.pl :)
(0) 
2010-12-16 18:06:49
Awatar
Cześć... Po prostu nakręciłbym film krótkometrażowy... oczywiście gdym taki aparat posiadał, a nie posiadam to nie nagram ;)
(0) 
2010-12-16 17:53:45
Awatar
Aparatem Canon EOS 60D kręcił bym filmiki w rozdzielczości full HD o stuncie w Polsce. Na różnych stunt ustawkach, imprezach takich jak Stunt GP, Extreme Moto itp. Może dzięki tej cudnej lustrzanki Polska była by widziana z lepszej perspektywy wobec innych krajów. I ten przecudowny sport by był bardziej wypromowany i popularny.
(0) 
2010-12-16 17:42:46
Awatar
Ja kręcił bym różnego rodzaju imprezy:) Lecz niestety jak na razie nie mam czym, bo stać mnie ledwie na słabą cyfrówkę. Oczywiście na imprezach bym nie skończył. Doszły by do tego również jakieś pokazy, a może nawet jakieś materiały dziennikarskie:)
(0) 
2010-12-16 17:40:52
Awatar
Owym aparatem nakręcił bym filmik z moim psem. Budzi się rano wstaje, rozciąga wreszcie wychodzi na podwórko(jest zima śniegu po kolana) a mój piesek skacze niczym owca po śniegu i widać tylko pyszczek .. Skacze, wariuje gryzie śnieg. Potem przychodzę do domu pies zje i idzie spać. Potem będę mógł wspominać psa w niezwykłej jakości ;)
(0) 
2010-12-16 17:40:15
Awatar
Witam :) swoją reklamę tego aparatu widziałbym w ten sposób, że ukazana byłaby jego możliwość kręcenia filmów full HD w każdej sytuacji. Chodzi mi mniej więcej o coś w stylu tego, że tym aparatem zostałby nakręcone powiedzmy najszybszy cios boksera, najszybsza piłka kopnięta przez piłkarza. Coś takiego bym widział :)
(0) 
2010-12-16 17:35:30
Awatar
Pragnę związać swoją przyszłość z fotografią, a stać mnie niestety jedynie na słabszą cyfrówkę. A jak wiadomo, fotograf/kamerzysta potrzebuje czegoś lepszego niż zwykła cyfrówka. Czytałem wiele opinii na temat tego aparatu, jest on bardzo przekonywujący. Wykorzystywałbym go do życia codziennego jak i pracy w ramach nauki w liceum plastycznym (fotografia). Zapisywałbym nim każdą chwilę, którą mógłbym poźniej wspominać, oglądając filmy i zdjęcia w wysokiej jakości. Taki aparat to również drzwi na przyszłość, którą mam w planach. Cóż, nie próbuję wzbudzić litości, jesli to tak brzmi. Opisałem aktualną sytuację, która również może przydać się w jakimś filmie reklamującym.

np. dzieckoz biednej rodziny, które do tej pory robiło zdjęcia tanią cyfrówką, wygrywa lustrzankę cyfrową, która otwiera mu drzwi na przyszłość. Po zdobyciu wykształcenia i ukończeniu studiów plastycznych zdobywa wymarzoną pracę: fotograf podróżujący po świecie. Dodać jescze hasło reklamowe: Canon - teraz Twoje marzenia mogą się spełnić. Wzbogacić reklamę o klimatyczną muzykę i jest :)

Może nie jest to zbyt pomysłowe, ale dobrze zmontowane złapie za serce.

Tyle ode mnie, dziękuję :)
(0) 
2010-12-16 17:20:28
Awatar
Aparatem Canon EOS 60D kręcił bym filmy o polskiej przyrodzie i naturze. Wiele filmu trafiło by do internetu ,gdzie każdy miłośnik przyrody mógłby oglądać naszą polską przyrodę. Perfekcyjne ujęcia pomogły by stworzyć prawdziwy katalog flory i fauny. Perfekcyjna jakość i szybkość wykonywania zdjęć pozwoliła by zrobić zdjęcia najwyższej klasy zdjęć. Natura polska jest pod względem piękna na pierwszym miejscu w Europie. Zachwyca ona cudzoziemców z zagranicy którzy ją podziwiają. takim aparatem można było by zrobić świetne i perfekcyjne poradniki do serwisu spryciarze.pl Aparatem tym można przedstawić wszystko co nas otacza. W nocnych warunkach może poradzić sobie z trudnościami jakie staną mu na drodze.
(0) 
2010-12-16 17:19:37
Awatar
Nakręcił bym wyścig formuły 1 wtedy gdy nasz Robert Kubica wtgrywa
(0) 
2010-12-16 17:18:42
Awatar
Witam wszystkich spryciarzy.
Aparat Canon E0S 60D jest najlepszym aparatem który dotąd widziałem.Zapewne wykorzystywałbym jego technologię full HD do nagrywania różnych filmów na tę oto stronę oraz dla własnych przyjemności, które powoli zamieniają się w pasję.
Profesjonalny fotograf zapewne marzy o takim aparacie.Świetnie dobrana obudowa jak i obiektyw, który jest idealnie dopasowany do potrzeb każdego miłośnika robienia zdjęć.Jednak wszystko zależy od jurorów.Tragedii nie będzie gdybym nie wygrał tego aparatu chociaż bardzo chciałbym żeby jeden z tych modeli należał do mnie.

Pozdrawiam NikodemK
(0) 
2010-12-16 17:13:54
Awatar
ojejku ♥ ja bym kręciła wszystko co popadnie :D a reklama :
na początku był by "BRONKS" , ludzie tańczyli by breakdance , a oglądający widzieli by to takjakby przez kamerę ( znak REC itp.) nagle wszystko staje . ziemia się kręci i lądujemy w Afryce tam ludzie tańczą ludowe tańce ( też widać takjaby kamerę ) i znowu ziemia się kręci tym czasem lądujemy w studiu , w którym siedzimy na fotelu w kształcie canona , i pyta nas się czy podobała nam się podróż i przedstawia funkcje canona eos 60d . całość trwa ok. 40 sekund :)
(0) 
2010-12-16 17:09:30
Awatar
Na pewno nakręcił bym film przyrodniczy w którym pierwszą rolę grał by aparat EOS60D a aktorami były by zwierzęta i rośliny.Moje zainteresowania podziela większość ludzi i dlatego ułatwił bym im poznawanie możliwości aparatu i środowiska w którym żyjemy.Musimy chronić przyrodę i nie zaśmiecać lasów, łąk,wody i pól.Przyroda to jest największy skarb ludzkości o który należy dbać bo zginie bezpowrotnie.Myślę że pogodził bym w jednym filmie dwie dobre sprawy.
(0) 
2010-12-16 17:06:03
Awatar
Świetny sprzęt ... ze względu na filmy HD, możliwość robienia dobrej jakości filmów w ruchu oraz wygoda obsługi tego modelu mógłbym stworzyć zlepek hobby i zajawek ludzi w moim mieście i nie tylko, które pozwoliły by ukazać możliwości tego sprzętu. Zajawki takie jak jazda na rolkach, deskorolce, bmx czy innych rowerach, motocros, paintaball, break dance, akrobatyka i wiele innych to coś co mogło by dać niemały sprawdzian tej lustrzance.
(0) 
2010-12-16 16:42:20
Awatar
Witam,
Jakość filmów jest zapewne znakomita, z wielką przyjemnością wykorzystałbym aparat Canon EOS 60D do nagrywania moich filmików i poradników z doświadczeń. Aby odzwierciedlić pokazywane urządzenia i zjawiska potrzeba naprawdę doskonałego sprzętu jakim właśnie jest aparat firmy Canon. Łuki plazmowe wyładowania z Transformatorów Tesli na pewno były by nagrane w znakomity sposób w jakości full HD. Niektóre zjawiska wymagają dość dużej szczegółowości i możliwości zbliżeń przy dobrej jakości, a właśnie ten aparat posiada takie walory. jestem pewien że poradniki nagrywane za jego pośrednictwem pomogły by mi lepiej i bardziej profesjonalnie dzielić się moja wiedz i umiejętnościami z innymi na portalu spryciarze.pl.
(0) 
2010-12-16 16:37:55
Awatar
Aparat Canon EOS 60D wykorzystał bym do nakręcenia nowej części filmu Szybcy i wściekli ponieważ jest to bardzo dynamiczny film a ten aparat jest stworzony do takiej dynamicznej akcji
(0) 
2010-12-16 16:36:47
Awatar
prosta sprawa,czyli tak jak się używa aparatów amatorsko lub profesjonalne,ktoś biega z aparatem tu i tam.może wyglądac to następująco;splot różnych sytuacji-np:miejsce-las,słychać wyraźnie odgłosy zwierząt-w oddali “upolowany”aparatem jeleń czy też inne zwierzę.w tle szept,zachwyt... klik, następna akcja:miejsce:gdzieś nad brzegiem jeziora,piękne malownicze miejsce,nagle,wielkie poruszenie!tym razem na filmie widać osobę zmagającą się z upolowaną wielką rybą,którą wyciąga po chwili.zbliżenie-malutka złota rybka...wszyscy się cieszą...klik, następna akcja,jakaś impreza rodzinanna:np.urodziny, czy też święta bożego narodzenia.rodzina przy stole,ktoś sobie filmuje rodzinke...klik, następna scena...miejsce:góry,szczyty jeszcze ośnieżone,piękan pogoda,błękitne niebo,startuje paralotniarz,w rórze widać więcej kolorowych skrzydeł...Itp.sytuacje....między sceny możnaby wkleić zdjęcia z danych sytuacji.koniec wygląda tak, że następuje oddalenie z kadru na którym widać już aparat Canon EOS D60 trzymany w czyichś dłońach.czyli...ktoś po prostu przegląda to co zostało zarejestrowane, najnormalniej w świecie tak jak każdy użytkownik aparatu.nie profesjonalista, a profesjonalne nagrania.wnioski;aparat dla każdego.
(0) 
2010-12-16 16:31:44
Awatar
prosta sprawa,czyli tak jak się używa aparatów amatorsko lub profesjonalne,ktoś biega z aparatem tu i tam.może wyglądac to następująco;splot różnych sytuacji-np:miejsce-las,słychać wyraźnie odgłosy zwierząt-w oddali “upolowany”aparatem jeleń czy też inne zwierzę.w tle szept,zachwyt... klik, następna akcja:miejsce:gdzieś nad brzegiem jeziora,piękne malownicze miejsce,nagle,wielkie poruszenie!tym razem na filmie widać osobę zmagającą się z upolowaną wielką rybą,którą wyciąga po chwili.zbliżenie-malutka złota rybka...wszyscy się cieszą...klik, następna akcja,jakaś impreza rodzinanna:np.urodziny, czy też święta bożego narodzenia.rodzina przy stole,ktoś sobie filmuje rodzinke...klik, następna scena...miejsce:góry,szczyty jeszcze ośnieżone,piękan pogoda,błękitne niebo,startuje paralotniarz,w rórze widać więcej kolorowych skrzydeł...Itp.sytuacje....między sceny możnaby wkleić zdjęcia z danych sytuacji.koniec wygląda tak, że następuje oddalenie z kadru na którym widać już aparat Canon EOS D60 trzymany w czyichś dłońach.czyli...ktoś po prostu przegląda to co zostało zarejestrowane, najnormalniej w świecie tak jak każdy użytkownik aparatu.nie profesjonalista, a profesjonalne nagrania.wniaski;aparat dla każdego.
(0) 
2010-12-16 16:26:53
Awatar
jest rok 2390 jestem w gronie naukowców którzy jako jedyni rozgryżli zagadke przenoszenia materii muwiąc krótko zbudowaliśmy machinę dzięki której można było przenosi sie w czasie postanowiłem cofną sie do czasu kiedy zdarzyła sie tragedia smoleńska wżąś oczywiście ze sobą aparat canon eos 60d aby zrobi zdjęcie sprawcom wypadku i udostępni wszystkim którzy mieli na temat tej tragedii wątpliwości i tak zrobie jak wygram ten aparat ale urzyje go takrze do ruznych potrzebujacych szybkiego złapania obrazu eksperymentówe...:)
(0) 
2010-12-16 16:24:42
Awatar
gdy obejrzalem ten film ujrzalem aparat marzej i wiem czego w rzyciu pragne,a pragne fotografować krajobrazy i piękno natury
(0) 
2010-12-16 16:21:43
Awatar
Wczoraj rano sąsiad wyjeżdżał do pracy samochodem; przed nim zaspa ok metr dwadzieścia; po rozpędzeniu się do 40 z impetem w nią wpada rozbijając w drobny puch kurcze to trzeba zobaczyć i to w HD widok przecudny - dla takich chwil warto wykorzystać ten aparat
(0) 
2010-12-16 16:20:27
Awatar
Model EOS 60D wykorzystał bym do filmów, których akcja jest dynamiczna gdyż robi świetne zdjecia i filmy.
(0) 
2010-12-16 16:12:14
Awatar
Oglądając powyższy film mogę stwierdzić ,że doskonale kręciło by się nim filmy których akcja dzieję się w ruchu. Ten aparat jest doskonały aby kręcić filmy o tematyce parkurowej, nawet przyrodnicze np ptaki lub po prostu kręcić swietne poradniki
(0) 
2010-12-16 16:05:58
Awatar
takim sprzetem to bym nagrywal filmy dodawal je na rozne portale wszystko bym nagrywal na pewno bym nagral duzo ciekawych rzeczy narazie nie mam takiego sprzetu do nagrywania takiej jakosci bardzo by mi sie przydala ta lustrzzanka
(0) 
2010-12-16 15:57:47
Awatar
film wykorzystałby zarówno możliwość kręcenia filmów w jakości 1080p jak i możliwość użycia slow-mo - reklama wykorzystałaby motyw filmu akcji z pościgami samochodowymi, efektami specjalnymi itp. sfilmowanymi z ukazaniem protagonisty jako użytkownika takiego aparatu. ogólne hasło filmu: z tym aparatem widzisz więcej w swoim życiu i każda chwila może być pełna akcji.
(0) 
2010-12-16 15:51:18
Awatar
pierwsze co mi przychodzi na myśl to użycie funkcji zdięcia ciągłe w aparacie Canon EOS 60D, i nagrania nimi różnych eksprymentów, efektów specjalnych i wybuchó (np. fajerwerek), dokładnie tak jak to jest nagrywane na programie Discovery "Pogromcy mitów", zawsze fascynowały mnie wybuchy i zderzenia, dzięki Canon EOS 60D mógłbym w końcu spełnić moje najgłębsze marzenie, uwielbiam oglądać, kiedy człowiek w spowolnieniu rzuca się np. na łóżko a ono powoli ugina się pod ciężarem człowieka, uwielbiam to, lub np. zrzucenie szklanki z pewnej wysokości, te drobniutkie kawałeczki szkła które lecą we wszystkie strony w spowolnionym tempie, i to jeszcze w jakości HD... to jest takie fascynujące.... ;];]
(0) 
2010-12-16 15:49:57
Awatar
Możliwość kręcenia filmów w full HD wykorzystał bym tak ,że po
1. Na spryciarzach mógłbym dodawać filmiki doskonałej jakości
2.Mógłbym nagrywać wydarzenia ważne w moim życiu ,a potem oglądać je na doskonałym obrazie
3.Dzieje się tyle rzeczy ,że gdybym nagrał mnie z kolegami w fajnych scenach później moglibyśmy je oglądać i śmiać się z naszych wydarzeń ;p .
4. Na wycieczkach nagrywać jakieś elementy kultury , fajne miejsca godne zapamiętania i opisujące te miejsca osoby ,żeby zapamiętać o tych miejscach.
(0) 
2010-12-16 15:46:18
Awatar
Mąż do żony:
-Albo on albo ja
żona podchodzi do
półki i wybiera aparat
(0) 
2010-12-16 15:40:09
Awatar
sąsiedzi kłócą się o złamane drzewko
jeden mówi,że on tego nie zrobiła
drugi wręcz przeciwnie krzyczy na niego,że to on Pokazuje mu zdjęcia
z aparatu jak on łamał drzewko
(0) 
2010-12-16 15:39:52
Awatar
Gdybym miał ten aparat byłbym kręcił... Jak jeżdżę na deskorolce. Od dawna marzę by nakręcać jazdę na deskorolce czymś porządnym a nie... telefonem. Zdjęcia bym "wrzucał" na naszą-klasę. Oczywiście byłbym również kręcił zarówno jak robił zdjęcia ciekawym rzeczą. Na przykład piękny widok za oknem. Śnieżna zima i padający śnieg. Ale to by było piękne. Film jak jeżdżę na deskorolce byłby ostry i miałby dobrą jakość. Na przykład gdy nakręcam filmik... telefonem, gdy robię "ollie" na deskorolce ("ollie" to jest zwykły podskok na deskorolce) to wcale nie widać podskoku, bo tak się zacina na zdjęciach widać efekt, ale nie zawsze. Trzeba mieć dobre wyczucie czasu, żeby podskoczyć we właściwym momencie. Bardzo dobrą funkcją aparatu CANON EOS 60D jest blokada pokrętła zmiany trybu. Aparat ten jest bardzo dobry, ponieważ są wspaniałe zarówno zdjęcia jak i nakręcanie filmu.
Pozdrawiam!
(0) 
2010-12-16 15:29:33
Awatar
Filmik powyżej na prawdę super. Dzięki tym wszystkim opcjom, wreszczie bym mógł nagrać jakiś porządzniejszy film. Zachęciły mnie te nagrywanie filmów. Wszystko by wyglądało perfekcyjnie. Ta technologia jest niesamowita. Czasem też się zdarza, że widzę jakąś sytuację i chciałbym ją nagrać. Co z tego, że czasem mam ze sobą aparat, co mi po jakości. Z aparatem Canon EOS 60D mógłbym nakręcić wszystko. Planuję nagrać wybuchy fajerwerek w sylwestra, lecz zeszłoroczna próba się nie powiodła. Oprócz tego moja babcia życzy sobie ładnego zdjęcia, to bym dopiero ją zaskoczył tą jakością.
Mógłbym również zrobić profesjonalniejszą animację poklatkową, co raczej mi się na razie nie udaje moim WebCamem. Dzięki temu cacku mógłbym spełnić moje marzenia filmowca.
(0) 
2010-12-16 15:19:32
Awatar
Dziś, wracając ze szkoły (próbne testy OPERON) brat podstawił koledze biegnącemu na autobus hak'a... została z niego miazga, śnieżna miazga, byście widzieli jak to wyglądało...

(0) 
2010-12-16 15:06:12
Awatar
Ha! Filmiki na spryciarzach zyskałyby nowy wymiar wszystkie poradniki kręcone przeze mnie w HD... łoooo nie no nie mogę tego ogarnąć- jadę na rowerze i kręce film w HD, mój kumpel skacze a ja mogę w komputerze przybliżyć go praktycznie bez utraty jakości.
długo by jeszcze wymieniać ale mnie paluchy bolą:)taaaak... te filmy w HD 1080p
(0) 
2010-12-16 14:50:08
Awatar
Możliwość kręcenia filmów hd zapewne wykorzystałbym do nagrywania ptaków i zwierząt w ciągłym ruchu niczym film z national geographic. Trudno czasami jest wybrać dobrą kamerę hd i do tego osobno aparat a jeszcze trudniej jest wybrać aparat dobrze kręcący filmy jak kamera więc podsumowująć aparat EOS 60 D to nic innego jak super 2 w 1.
(0) 
2010-12-16 14:32:20
Awatar
Wyprawa badaczy wyruszyła na Antarktydę, aby zbadać nietypowe gatunki zwierząt polarnych.
Mieli ze sobą sprzęt badawczy, ale oczywiście nie zapomnieli o aparacie, który będzie dokumentował ich dni tam spędzone.
Pewnego ranka jeden z naukowców wyszedł z igloo wcześnie rano, żeby sfilmować piękne widoki iskrzącego się w blasku jutrzenki śniegu.
Po powrocie pokazał swe dzieło innym. Jakość była niesamowita! W 15 sekundzie filmu jeden z kolegów zauważył coś dziwnego. Odtworzyli ten urywek jeszcze raz. Ku ich ździwieniu i przerażeniu dostrzegli niedźwiedzia polarnego skradającego się w prost do ich igloo. Pędem ogrodzili "dom" i zabezpieczyli wszystkie szczeliny. Udało im się. Zdążyli przed napadem dzikiego zwierzęcia, a wszystko to dzięki nieopisanym możliwościom lustrzanki Canon EOS 60D.

CANON EOS 60D - bohater wśród aparatów !
(0) 
2010-12-16 14:30:42
Awatar
Gdybym miała aparat Canon EOS 60D moje filmy były by bardzo ciekawe i realistyczne za pomocą rożnych efektów kamera ujęła by każdy zakątek mojego wyobrażenia filmowego :)POMYSŁ JEST NASTĘPUJĄCY
Dwóch uczestników dostaje aparat Canon EOS 60D a drugi zwykłego nikona mają w ciemności zrobić zdjęcia rożnym popularnym gwiazdą ...zwykły aparat nie daje sobie rady z ciemnością jego flesz oślepia wszystkich
A nasz ulepszony aparat uchwycił niezłe ujęcia a także zrobił film gdzie gwiazda wpadła jak śliwka w kompot.Uczestnik dostał podwyżkę za tak dobry film a wynalazce tego ulepszonego nikona został Laureatem do złotej kamery ....
dziękuje za przeczytanie wygrana jest dla mnie czymś ważnym

(0) 
2010-12-16 14:12:38
Awatar
Pomysł na dowc**ną reklamę:
Siedzi dziewczyna na randce(ujęcia tylko na nią, podczas rozmowy wyciąga rękę jakby chciała czule chwycić za dłoń osobę z naprzeciwka). Zauroczona i onieśmielona mówi:
Jesteś taki ...dobrze zbudowany, jesteś taki pewny swoich.. możliwościami, myślałam.. ,że się przechwalasz ,że to kolejny, który kłamie i przechwala się o Sobie co to nie On ale,..Ty jesteś dokładnie taki... jak w opisie. (Ona-maślane oczy.Ujęcie na aparat, melodia randkowa lounge music z nutką pewności siebie)
(0) 
2010-12-16 14:06:19
Awatar
Dwaj sąsiedzi. Stoją sobie przy płocie..
..a tu nagle leci UFO!
Sąsiad nr1 biegnie po aparat.
To samo robi sąsiad nr2.

Sąsiad nr1 zabiera aparat z domu i wraca na podwórko...
To samo robi sąsiad nr2.

...nagle sąsiad nr1 z aparatem w ręku nawraca... ...stwierdził, że jednak chcę nakręcić film o UFO i musi wrócić po kamerę.

Tymczasem sąsiad nr2, kręcąc film i robi zdjęcia. Niesamowite zdjęcia - z UFO!

Sąsiad nr1 przybiega z kamerą... ...i niema za bardzo czego filmować.

Jest wściekły...!!

W kadrze amatorskiej kamery sąsiada nr1, widać sąsiada nr2, jakże zadowolonego, dumnego. Pokazuje mu zdjęcia i filmu UFO z CANON'a EOS 60D..

Niema co!

CANON EOS 60D
KOSMICZNA TECHNOLOGIA
(0) 
2010-12-16 14:00:06
Awatar
W 1500 znakach nie da się opisać wszystkich możliwości aparatu oraz wykorzystania wszystkich możliwości, więc napiszę krótko.
Od dzieciństwa interesuję się technologią fotografii oraz kręcenia filmów. Canon EOS 60D ma duże możliwości i z porównaniem do innych aparatów jest tańszy, bardziej wytrzymały i co najważniejsze łatwy w obsłudze.
Gdybym miał szczęście i bym wygrał ten aparat to chyba bym zabierał go wszędzie tam gdzie pojadę. Lubię potem usiąść w domu i obejrzeć, przypomnieć te wspaniałe chwile, które się spędziło w przeszłości.
(0) 
2010-12-16 13:59:14
Awatar
Jak dla mnie aparat Canon EOS 60D ma bardzo duże możliwości w kręceniu filmów full HD a,także robieniu zdjęć przy słabym oświetleniu.
Nakręciła bym film w różnych warunkach atmosferycznych,przy wschodzie i zachodzie słońca,a także w ruchu. Na pewno wyszły by piękne zdjęcia, a także filmy.Upamiętniła bym ważne dla mnie chwile.

POZDRAWIAM
(0) 
2010-12-16 13:51:58
Awatar
Opisze krótko pomysł na reklamę prezentującą Eos'a 60D , abstrakcyjny świat w trój wymiarze pokazany w różnych dziedzinach np. Przyroda,architektura itp. i to wszystko wychodzi z procesora aparatu, chodzi mi o to że to wszystko dzieje się wewnątrz aparatu podczas nagrywania. Całego scenariusza nie będę tutaj opisywał bo by mi to zajęło z 2 godziny i by się tutaj nie zmieściło ale powinniście wiedzieć o co mi chodzi :)
Pozdrawiam .
(0) 
2010-12-16 13:27:44
Awatar
Kręcenie filmów w full HD za pomocą aparatu Canon 60D wyznacza nowy kierunek, spojrzenie, zamysł. Poraz pierwszy mamy tak wygodną i przystępną cenowo możliwość uchwycenia naszych przeżyć, pomysłów, chwil, które mijają bezpowrotnie, w pełni realistyczny profesjonalny sposób. Koszty profesjonalnej kamery są wielokrotnie wyższe, a Canon 60D jest w stanie konkurować z najlepszym sprzętem. Ba! To jest profesjonalny sprzęt. Starszym bratem 5D kręcono niektóre odcinki Dr.House oraz wiele teledysków. 60D ze swoim obrotowym ekranem daje jeszcze więcej możliwośći; jest po prostu bardziej praktyczny. Chyba tradycyjnie łatwiej by było powiedzieć czego się nie da zrobić canonem 60D. Niestety nic mi w tej chwili nie przychodzi do głowy, szczerze. Weźmy naturę. Mieszkam nad jeziorami i jak przychodziły pierwsze mrozy, a słońce było wysoko na niebie, rozświetlało ten cały zasypany krajobraz, jezioro jeszcze nie było zamarznięte, wiatr muskał jego taflę. Trochę jak piasek wzbijający się na pustyni tak tam wyglądało to tak jakby z nieba ktoś swym chłodnym oddechem dmuchał, próbując zamrozić nieokiełznaną wodę niekwapiącą się do uśnięcia. Z pewnością gdybym wtedy miał ze sobą to cudo zwane 60D, podzieliłbym się z wami tym co wtedy zaobserwowałem. Czekam na kolejne widoki, jakie namaluje nam światło. Takie chwile są warte zapamiętania i utrwalenia. Po to i wiele więcej istnieje Canon 60D.
(0) 
2010-12-16 13:25:55
Awatar
Ja mam pomysł na telewizyjną reklamę tego aparatu,a wiec:
Pewien biedny chłopiec (na przykład z brazylijskich faweli) uwielbia grac w piłkę nożną i bardzo chciałby zostac zawodowym piłkarzem i grac na najwyzszym światowym poziomie.Wraz z kolegami gra na ulicach.Pewnego dnia w loterii wygrywa aparat Canon EOS 60D i zaczyna robic nim zdjecia przedstawiające grę jego i kolegów.Po pewnym czasie poszukiwacz młodych talentów znalazł na ulicy jedno z jego zdjęc i zaciekawiony talentem piłkarskim chlopca postanawia go odnalezc. Cłopiec zostaje zawodowym pilkarzem (zawdzięcza to aparatowi).Reklama kończy się tym ,że piłkarz kopie piłkę,która leci w naszym kierunku(dobrze wyglądałoby to w technologii 3d).Obraz się ściemnia i wyświetla się napis "Canon EOS 60D and everything becomes possible".Dziękuje za poświęcenie temu komentarzowi ewentualnej uwagi.Wesołych świąt.
(0) 
2010-12-16 13:24:28
Awatar
Można by było pokazać grupę przyjaciół która porostu idzie się razem przejść, ale że by upamiętnić to muszą brać aparat i kamerę ale w tedy muszą brać oby dwie te rzeczy gdyż z filmu nakręconego ich aparatem nie są zadowoleni i w dodatku mają problem z zabraniem tego i zawsze jedna osoba bierze aparat a druga kamerę. A a pewnego razu jeden z nich przynosi właśnie ten aparat i ich problem znika bo mają wszystko w jednym i w dodatku rąbiącym zdjęcia i filmy bardzo dobrej jakości
(0) 
2010-12-16 12:20:15
Awatar
w pierwszej kolejnosci nagralbym filmiki instruktazowe z obslugi Canona Eos60d ktore pozniej umiescilbym w serwisie www.spryciarze.pl Nie to zebym sie podlizywal ;) Nastepnym krokiem bylo by porownanie wyzszosci tego aparatu na kamera poniewaz mozna nim robic filmy takiej samej jakosci co kamera a kamera nie dorowna mu w robieniu zdjec. Pozdrawiam
(0) 
2010-12-16 12:16:26
Awatar
jak bym wygrał to bym nagrał ale pewnie sie tak nie stanie tak jak kidys pisalem rozmawiamy z mtv o filmie mtv postawiło warunek zebysmy sami zaoparzyli sie w sprzet taki aparat by sie przydal do kręcenia wideo i juz połowe problemu by załtwił
(0) 
2010-12-16 12:11:09
Awatar
nagrałbym nim, gdybym miał kasę na jeżdżenie po świecie wszystkie najciekawsze odkrycia i wynalazki, których zapewne trochę zebrałoby się przez kilka lat, zastanowiłbym się, które z nich mogą realnie zrewolucjonizować świat i przenieść postęp technologiczny i cywilizację na nowe płaszczyzny oraz skonfrontował to 20 lat później, wiedząc że wszystkich wynalazków i usprawnień i tak nie zastosowano w rzeczywistości
(0) 
2010-12-16 11:30:56
Awatar
Ja zebrałbym ekipę kolegów i nakręcilibyśmy ciekawy film ze wszystkimi naszymi trickami na deskorolkach. Zrobiłbym to gdzieś w centrum aby jednocześnie jeżdżąc na desce mieć zajawkę z tego co robię i przy okazji reklamować tą zacną lustrzanką:)
(0) 
2010-12-16 11:10:07
Awatar
Upamiętniał bym każde dla mnie ważne wydarzenie.Robiłbym jeszcze zdjęcie każdej zimie rok po roku i zobaczyłbym jak się zmienia nasz klimat.
(0) 
2010-12-16 11:09:05
Awatar
Ja wykorzystał bym filmowanie FULL HD do moich poradników w otoczeniu zewnętrznym. Np miasto,las,dom i inne miejsca gdzie jest ładnie. Posiadam cyfrówke która jakość można porównac do telefonu komórkowego jak to widać w niektórych moich poradnikach które nakreciłem poza pulpitem. Dzięki temu szczegóły i jakosć nagrań była by wyśmienita . Mam dużo ciekawych pomysłów ale nie mam czym tego nakręcić ponieważ jakość jest fatalna i gdy mam pomysł to rezygnuje bo wiem ,że jakość będzie fatalna. Mój pomysł na film reklamujący ?. Np ten aparat wyśmienicie sprawdził by sie w fotografowaniu ryb,rekinów i innych zwierząt morskich. Wystarczyło by go zamknąć w etui odpornym na wode i mamy też wspaniałe wideo w FULL HD. Inny motyw to np dwa jadące samochody jadące z duża szybkości i w każdym jest aparat Canon EOS 60D i w kluczowym momęcie gdzie mijają sie samochody jeden jak i drugi aparat robi zdjęcie z idealną precyzją samych siebie. Ciekawy moim zdaniem to pomysł a zdjęcie by sie udało ponieważ Canon EOS 60D ma szybką migawke 5.3 Klatki na sekundę. I ostatni pomysł gdy przymocujemy aparat do klatki piersiowej to możemy nagrać wspaniały skok na bungee z perspektywy skoczka w FULL HD ciekawie by to też wyglądało w zwolnionym czasie który ten aparat potrafi kręcic filmy w 60k/s co by dało fajny efekt po zwolnieniu. Pozdrawiam i Dziękuje.
(0) 
2010-12-16 10:55:11
Awatar
Podobnie jak większość ludzi użytkujących sprzęt fotograficzny, czy kamery dokumentowałbym życie rodziny od narodzin, szkoły, ślubu, dzieci i życie codzienne, szczególnie świąteczne zjazdy rodzinne, weekendy, wakacje w ciekawych miejscach. Po jakimś czasie, zapewne pewien wycinek z życia, zależnie od momentu zaczęcia i zakończenia cyklu, montaż fragmentów w całość. Tak np. komponowałem roczny kalendarz ścienny, oczywiście z wykorzystaniem zdjęć dokumentujących wydarzenia z roku poprzedniego. Po wydruku rozesłałem do wszystkich biorących świadomie udział w "sesjach" fotograficznych. To samo można by było zrobić ze zmontowanym filmem. Może w większych interwałach czasowych.
Reklamy:

Wykorzystałbym miasto np. Sandomierz, w którym kręcony jest bardzo popularny serial "Ksiądz Mateusz". Miasto piękne a i zabytkowej architektury sporo.Ustawiłbym aparat w miejscu obejmującym panoramę pokazaną w serialu, a chyba najlepszy byłby rynek. Sam film pokazywałby w pierwszej fazie, w zbliżeniu EOS 60D, a w fazie następnej płynne przejście do kręconej panoramy. Można również wykorzystać zestaw obiektywów do Canona, pokazując EOS 60D z innym obiektywem i kolejna panorama. Nie kręciłbym filmu reklamowego na tle budynków z obdrapanymi tynkami, wykwitami soli na murze itp. Takie ujęcia wzbudzają negatywne emocje.
(0) 
2010-12-16 09:55:58
Awatar
Kręcił bym w szczególności swoją rodzinę. Utrwalałbym każde mile spędzone chwile. Chciałbym również się rozwinąć jako fotograf bo bardzo mnie to kręci, lecz nie dysponuję takimi środkami. Kręcił bym wszystko co bym zechciał, by później powracać do tych wspomnień, ale też w końcu zacząłbym kręcić filmy dla tego serwisu, bo nie mam czym, a nie chcę w kółko tylko oglądać pomysły innych. Aparat canon jest lepszy od telefonu, więc filmy by mi świetnie wychodziły, a w szczególności jeśli bym się z nim dobrze zaznajomił.
(0) 
2010-12-16 09:35:52
Awatar
Na pewno wykorzystałbym możliwość kręcenia filmów do uchwycenia radości, uśmiechu i zabaw swoich dzieci, bo te chwile są ulotne a nie zawsze mam przy sobie kamerę.
POMYSŁ NA REKLAMĘ:
Nad Ziemię nadciąga międzygalaktyczna flota powietrzna w celu jej zniszczenia. Przed uderzeniem na ziemię wysłano przedstawiciela w celu sprawdzenia kto żyje na ziemi. Ląduje UFO ze pojazdu wychodzi ufoludek, który przybiera ludzką postać ze sprzętem do rejestrowania obrazu do złudzenia przypominającym kamerę video jednak bardzo zaawansowanym technologicznie. Porusza się po ziemi i filmuje ludzi,zwierzęta, roślinność, budowle, samochody po prostu wszystko co go otacza i co zauważył lecz nic za długo nie przykuwa jego uwagi. Przechodząc przez park zauważył człowieka który trzymał w rękach Canona EOS 60D i zamiast filmować otoczenie zaczyna filmować aparat, kręci się w koło posiadacza aparatu. Po kilku chwilach podchodzi do posiadacza aparatu i proponuje mu wymianę aparatu na posiadaną kamerę. Człowiek się nie zgadza. Ufoludek nawiązuje kontakt z bazą, gdzie specjaliści analizowali na bieżąco materiał filmowany przez ufoludka, po wymianie spostrzeżeń i uwag ufoludek dodatkowo do kamery proponuje pojazd kosmiczny którym przyleciał, człowiek chwilkę się zastanawia spoglądając na aparat i na pojazd. Po chwili namysłu jednak odmawia. Specjaliści z bazy międzygalaktycznej są zaskoczenie tą decyzją. Po naradzie dodatkowo rezygnują z ataku na ziemie. Człowiek się zgada. W ten sposób CANON ratuje ZIEMIĘ.
(0) 
2010-12-16 09:22:16
Awatar
Chciałbym jeszcze dodać do mojego wpisu poniżej, że mogłoby to być tak, że chłopak chce sfilmować ten pomnik kamerą. To by dodatkowo pokazało że aparat Canon EOS 60D jest lepszy od zwykłej kamery. Pozdrawiam :)
(0) 
2010-12-16 09:17:35
Awatar
Ja bym widział to tak:
Młody chłopak jest turystą w jakimś ładnym mieście np "Toruń" Stoi na rynku z plecakiem na plecach i aparatem w ręku, przed pomnikiem (w wypadku Torunia) Kopernika i zaczyna kręcić film. Po chwili jest zbliżenie na jego aparat i film który na kręcił. Okazuje, że wyszedł nijaki (w wypadku jasnego dnia może być jeszcze np. za ciemny). Widać jego rozczarowaną i załamaną twarz. Odwraca się szukając jakiejś pomocy czy rozwiązania. Nagle wzrokiem natrafia na sklep ze sprzętem (Chyba najlepiej po prostu fotograficznym). Na szybie jest reklama aparatu Canon EOS 60D zaciekawiony wchodzi do sklepu. Po chwili wychodzi z aparatem Canon EOS 60D (na szyi lub owiniętym wokół ręki) podchodzi do pomnika i zaczyna kręcić film wychodzi super. Chłopak uśmiecha się zaczyna biec przez miasto kręcąc filmy miastu i różnym ludziom w pełnych akcji chwilach (widz obserwuje na zmianę biegnącego chłopaka, miasto, ludzi ale oczywiści głównie film z perspektywy aparatu).
Taki film pełen akcji może oddać wiele zalet aparatu, które pod koniec reklamy należało by jeszcze wymienić by w pełni uświadomić potencjalnego klienta o klasie aparatu. Pozdrawiam :)
(0) 
2010-12-16 09:06:15
Awatar
Najpiękniejsze w fotografii jest niespodziewane uchwycenie pięknych chwil.Z takim aparatem to sama przyjemność i niesamowita jakość godna najlepszych światowych fotografów.Canon 60D wnosi fotografię na nowy poziom ale pozostając przy korzeniach fotografii.Najlepszym sposobem jest noszenie 60D który przecież nie jest duży a uchwycimy ten jeden,szczególny,piękny moment.Właśnie wtedy,właśnie dzięki Canonowi 60D.
(0) 
2010-12-16 08:25:19
Awatar
Możliwość kręcenia filmów w full Hd wykorzystałabym do stworzenia video albumu z mojego życia tzn nagrywałabym krótkie filmiki ze spotkań z rodzina, przyjaciółmi(a mamy często szalone pomysły wiec byłoby co nagrywać;p), Myślę ze byłoby wiele spontanicznych sytuacji kiedy wyciągnęłabym aparat aby nagrać jakiś filmik bo jednak zdjęcia nie zawsze przekazują cala treść a filmy owszem(śmieszne komentarze,zachowanie itp).A później mając 99 lat;p usiądę z mężem dziećmi,wnukami i znajomymi aby obejrzeć te filmiki oraz zdjęcia i będę wspominać szalone lata mojej młodości :P:)
A moja reklama wyglądałaby tak:
znudzony młody chłopak siedzi przed telewizorem i natrafia na reklamę konkursu fotograficznego w którym do wygrania jest wycieczka dookoła świata a aby wygrać należy przedstawić na zdjęciu i filmiku "Codzienność widziana twoim okiem".Wiec chwycił aparat canon Eos60d wybiegł na miasto i zaczął robić zdjęcia ludziom i wszystkiemu co go otaczało z wykorzystaniem szybkiej migawki, autofocusa,ruchomego ekranu oraz nakręcił filmik w jakości full Hd.Wysłał i wygrał bo były to zdjęcia kreatywne oraz najlepszej jakości!!!Zwiedził świat zrobił tysiące zdjęć i nagrał dziesiątki filmików!

tak zareklamowałabym ten aparat dający mnóstwo możliwości dla amatorów:):)
(0) 
2010-12-16 08:20:53
Awatar
Stanąłbym prxed bankiem i kręcił sylwetki i twarze ludzi wchodzących i wychodzących. To mogłoby być ciekawe studium charakterów: emeryci, biznesmeni, babcie, młodzież. A jakość zdjęć i kompozycja [ no i może troszeczkę mojej wprawy ] świadczyłoby o jakości sprzętu.
(0) 
2010-12-16 08:01:41
Awatar
Wziełabym do pracy i kręciła, kręciła.. moich pasażerów , czasami dziwnie sie zachowują, a to warto zobaczyć hehhe :))
(0) 
2010-12-16 07:36:50
Awatar
Jestem zafascynowany otaczającą nas przyrodą,budząca się do życia na wiosnę rozkwitająca pełnia barw latem powolutku gasnącą jesienią i uśpioną zimowa porą wszystko to uwieczniłbym kręcąc filmy w jakości High-definition.Nie bądź bierny ale wierny EOS 60D miej go zawsze w zasięgu ręki.
(0) 
2010-12-16 07:30:02
Awatar
A ja z takim aparatem...biegał bym caly dzien po domu, ogrodzie, lesie; sam, z bratem, dziewczyna i kręcil wszystko co sie rusza :)
(0) 
2010-12-16 07:24:03
Awatar
Ten aparat jest zawodowy ja bym go wykorzystał do kręcenia w przyrodzie nakręcał bym pamiątkowe filmy full HD z rodziną.I tyle ale bym różne filmy kręcił wystempy koncerty itp.
(0) 
2010-12-16 06:07:45
Awatar
Poprostu idz kup i nie zastanawiaj sie bo to jest wlasnie to czego potrzebujesz!!!!!!!!Canon EOS 60D
(0) 
2010-12-16 03:02:26
Awatar
Wykorzystałbym Canon EOS 60D do nakręcenia filmu jak kręcę przyrodę coś w stylu mikrokosmos a na końcu dodał bym jak kręcę lecącego orła jak podlatuje do mnie i porywa mi aparat oczywiście nadal włączony podczas lotu widać jak leci do gniazda a na końcu jak ogląda z rodzinką nakręcony film oraz bym dodał napis :WSZYSCY CHCĄ MIEĆ TAKI APARAT:Canon EOS 60D JAKOŚĆ W KAŻDYCH WARUNKACH:
(0) 
2010-12-16 01:35:11
Awatar
Kreciłbym wszystkich tych którzy właśnie przegrali ten konkurs, ponieważ ja go wygrałem i z radością nakrece canonem EOS 60D
MINY KAŻDEGO PRZEGRANEGO. !
Pozdrawiam wszystkich przegranych ;-)
(0) 
2010-12-15 23:59:30
Awatar
Kręcił bym wszystko co mnie kręci a w jakosci HD byłoby to niesamowite! :D Nawet taki amator jak ja moze poczuc sie profesjonalistą!
Mysle ze reklamy tu nie trzeba,wystarczy wejsc na spryciarze.pl i samemu sprawdzic ten aparat.
(0) 
2010-12-15 23:55:10
Awatar
Przede wszystkim to możliwość kręcenia filmów full HD Ten aparat jest znakomity do każdego super zadania.Te Taki aparat przydał by mi się do robienia profesjonalnych zdjęć Konkurs jest dla ludzi którzy mażą o takim cudeńku zależy mi na tej nagrodzie
(0) 
2010-12-15 23:54:06
Awatar
Ludzieee! Nie mam to nie wiem. Jak będę miał to sprawdzę. Jaśniej nie umiem.Pozdrowienia.
(0) 
2010-12-15 23:45:29
Awatar
Aparat sam w sobie jest dla siebie reklamą, cała oprawa graficzna taka jak film mogła by przyćmić jego funkcionalność i zalety.
Ja bym po prostu postawił aparat EOS 60D na białym tle a film nagrał z perspektywy drugiego aparatu co robi mu zdjęcia oczywiście do tego dynamiczna muzyka. W tym wypadku najwięcej szczegółów można zobaczyć w prostocie.
(0) 
2010-12-15 23:45:20
Awatar
Jak ty wykorzystałbyś możliwość kręcenia filmów w full HD przez aparat Canon EOS 60D?

Urodziny, święta to radosne chwile dla całej rodziny, dlatego chciałbym je uwiecznić nagrywając filmy wysokiej jakości. Funkcja nagrywania filmów full HD lustrzanką to coś nowego, już nie trzeba zabierać aparatu i kamery by cieszyć się filmami i zdjęciami wysokiej jakości. Wystarczy lustrzanka, Canon EOS 60D.

Opisz krótko swój pomysł na film reklamujący opisywany model aparatu EOS 60D.

Dzięki aparatowi Canon EOS 60D mógłbym nagrać kolegów tańczących breakdance. Dynamiczna, spontaniczna akcja nadaje uroku filmom jednak do ich tworzenia są potrzebne kamery/lustrzanki z funkcją kręcenia filmów w jakości HD.
(0) 
2010-12-15 23:44:05
Awatar
Zajmuję się amatorsko tworzeniem zaawansowanych efektów w filmach. Dzieki aparatowi Canon EOS 60D wykonałbym ciekawe ujęcia codzienności, dodając na komputerze nutę futurystyki. Odnośnie filmu reklamującego mam ciekawy pomysł lekko konrowersyjny. Kobieta siedzi na polanie, gdzie panuje sielanka. Bierze do ręki aparat Canon, a następnie dokumentuje zjawisko, które ją zainteresowało, a mianowicie zapłodnienie dwóch pszczół lub innych owadów np biedronek. Na koniec filmu lub w trakcie niego, lektor odczytuje fragment: "Udokumentujesz każdy szczegół". Tyle ode mnie ;)
(0) 
2010-12-15 23:42:13
Awatar
Oczywiście, że polskie Tatry!
Morskie Oko i te widoki: błękitna woda, skały,niekończąca się przestrzeń, orzeł krążący na znacznej wysokości
(0) 
2010-12-15 23:35:59
Awatar
Koncert zespołu muzycznego.
Ukazanie pociągnięcia za struny, uderzeń w klawisze lub bębny. Wszystko to przy fajnej muzyce. Trochę spowolnień, dużo emocji.
Film w blaskach flaszy, oczywiście flasze nowego Canon EOS 60D.:D
(0) 
2010-12-15 23:29:13
Awatar
Możliwośc kręcenia full HD wykorzystałbym do kręcenia krótkich skeczy.

Pomysł: Stworzyc animację poklatkową w której mała dziewczynka znajduje Canona EOS 60D. Skrywając go przed szystkimi fotografuje swoje całe życie , po czym w podeszłym wieku ogląda zdjęcia jakie zrobiła, cała animacja się cofa i pokazane jest jak jej rodzina i dzieci oglądają zdjęcia.
(0) 
2010-12-15 23:12:30
Awatar
Idealny na miejskie warunki.

Koncert Twojego życia, ulubiona kapela gra najlepsze kawałki, mnóstwo ludzi. Chcesz to upamiętnić, mieć namiastkę tego co właśnie widzisz i słyszysz. Wyciągasz mały, kompaktowy aparat, nagrywasz, ale szalejący tłum trąca Cię ze wszystkich stron, a małe np. 3 mpx Twojego rzęcha nie wystarczają. Nagle za ramię łapie Cię jakiś gość i mówi - "Throw it out, here, take my Canon with full HD video!". Daje Ci swojego 60D i razem z innymi osobami obok biorą Cię na ręce, na falę, a Ty jesteś ponad tym wszystkim. I to wszystko w najwyższej jakości full HD - w Twoich rękach!

( przy okazji, świetna reklama, ale nie podoba mi się, że gość tak długo siedzi pod murem. Zamiast tego mógłby czasem w biegu coś pokrzyczeć o funkcjach :) )
(0) 
2010-12-15 22:54:21
Awatar
Ten aparat jest znakomity do każdego super zadania.Te nowa technologi może nam udostępnić nasze najskrytsze marzenia ...Najlepsze jest to że ta lustrzanka umożliwia nam robienie filmów full HD a odchylany ekranik pomaga nam na leprze efekty które możemy zobaczyć :)Szkoda ze na koniec filmiku pan został złapany :*
Taki aparat przydał by mi się do robienia profesjonalnych zdjęć jakie robię swoim bardzo skromnym zwykłym aparatem
Konkurs jest dla ludzi którzy mażą o takim cudeńku zależy mi na tej nagrodzie :)
(0) 
2010-12-15 22:41:14
Awatar
Chcąc poznać wcześniej wypatrzoną dziewczynę, poznać tzn. najpierw zobaczyć z bliska jak wygląda, z bliska lecz nie podchodząc bezpośredni do niej zrobiłbym jej z większej odległości film full HD, z tym aparatem także stojąc tyłem do "obiektu" :). Następnie po odtworzeniu go na wyświetlaniu aparatu zdecydowałbym co dalej, bez zbędnych wpadek czy nieporozumień.
Zrobiłbym sobie z nią jakieś fajne zdjęcie "z ręki"...a gdyby umówiła się ze mną na randkę, zawsze mógłbym zaproponować jej przejrzenie się za pomocą obrotowego wyświetlacza aparatu ;)
(0) 
2010-12-15 22:19:26
Awatar
Przede wszystkim to możliwość kręcenia filmów full HD przydaje się w sytuacji gdy lepiej jest coś nakręcić niż sfotografować a nie mamy kamerki tylko 60d wtedy problem z głowy.
Pomysł na reklamę hmm
Dwóch facetów robi zdjęcia na plaży.
Nakle w namiocie nieopodal rozkręca się impreza. Dziewczyny pięknie tańczą gra dobra muzyka wszyscy się bawią piwo się leje.Jeden z gości wyciąga swojego 60d i zaczyna filmować.Nagle podbiegają do niego zainteresowane dziewczynki zaczynają wspólnie tańczyć. Durgi facet który z zwykłą lustrzankę po prostu zalewa się samotnie przy barze.
Na koniec pojawia się zadowolony i uśmiechnięty facet z tańczącymi dziewczynami jednocześnie pojawia się napis"Canon You Can" ;)
(0) 
2010-12-15 21:32:50
Awatar
Gdzieś w przestworzach 4 km.nad ziemią.Wyskakuję z samolotu...z Canonem 60D... i ze spadochronem oczywiście.Cały czas filmuję-wyskok,w czasie swobodnego spadania filmuję jak szybko zbliża się ziemia[o ile pęd wiatru nie wyrwie mi aparatu z rąk].Otwieram spadochron.Otworzył się-co za ulga.Teraz lecę i aż do momentu lądowania filmuję wszystko wokół.Co raz to zbliżam jakiś obiekt-o jak dziwnie on wygląda z góry.Po wylądowaniu oglądam i z zadowoleniem stwierdzam-niezły film nakręciłem.A to dzięki Canon 60D.
(0) 
2010-12-15 21:27:07
Awatar
Jak już wcześniej pisałam, mój chłopak i jego koledzy kochają ekstremalną jazdę na rowerach. Skoki, przeskoki, zjazdy... To idealna dynamika. Lustrzanka Canon EOS 60D z pewnością poradziłaby sobie z nakręceniem filmu przy tak dużej dynamice. Beckflippy, whipy, obroty o 360... To z pewnością najbardziej dynamiczne akrobacje warte zfilmowania i pokazania wielu ludziom ;)
(0) 
2010-12-15 21:19:26
Awatar
Aha - zapomniałbym jeszcze o scenie podkreślającej obracany monitor. Można by to zaprezentować w scenie gdzie jakaś dziewczyna robi zdjęcie sobie - to by dało do myślenia,n że aparat może być też dla młodszej społeczności dzięki prostemu w obsłudze interfejsie.
(0) 
2010-12-15 21:17:05
Awatar
Za fajną kamerkę HD trzeba dać trochę, a gdy kogoś bardziej pasjonuje fotografia EOS 60D jest idealny. Filmy kręcone tą lustrzanką nie różnią się od niczym od kamer HD, a nawet bywają lepsze. Wiem bo widziałem ten model w jednym z krakowskich supermarketów. Ostatnio bawię się w kręcenie filmów science fiction czyli po nagraniu obrabiam go w programach typu Sony Vegas czy Adobe After Effects. Myślę że już niedługo wstawię na stronę 7 część Gwiezdnych Wojen ;p. Mój pomysł na reklamę: Reklama składająca się z kilku scen w różnych częściach świata. Na przykład scena na plaży podczas zachodu słońca, kobieta i mężczyzna który robi jej zdjęcie, lecz zanim zrobi ujęcie jest pokazane tak jakby z aparatu po czym dopiero po jakiejś sekundzie słychać dźwięk flesza i obraz zatrzymuje się. Scena druga może być w Japonii - w ruchu, znów ujęcie z aparatu analogicznie do sceny pierwszej. To podkreśliłoby Autofokus oraz wspaniałą 18 Mpix matrycę. Załóżmy jeszcze jedna scena obrazująca nagrywanie filmów HD np na imprezie.
(0) 
2010-12-15 21:06:54
Awatar
Mój pomysł na reklamę canona jest taki: Sylwester to wyjątkowy dzięń a właściwie noc :-). Ludzie okazują spontaniczną radość a wszystko dzieje się w ruchu i przy sztucznym świetle. Z pośród tłumu ludzi ubranych w kolorowe stroje robimy zblirzenie na roześmianą twarz . Upieczętowaniem spotu byłby pokaz fajerwerków co jest dość trudne do nagrania nawet, dobrą kamerą . Zawsze gdy oglądamy fajerwerki na rzywo mówimy łał . Jedynym wyjściem aby zatszymać ten moment na dłurzej jest canon eos 60d który odda kolory w najlepszy sposób . Podsumowanie : 1.Karzdy fotograf który doceni że aparat nagrywa w słabym świetle i w ruchu 2.Pszy zblirzeniu tfarzy wszysko będzie wyraźne 3.Kolory będą rzywe i wyraźne 4.nawet dobre kamery mają problemy w oddaniu efektu sztucznych ogni
(0) 
2010-12-15 20:06:34
Awatar
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Każde większe miasto jest wtedy wystrojone kolorowymi lampkami, girlandami i świątecznymi ozdobami. Wystarczy z przyjaciółmi wybrać się wieczorem do miasta i wydobyć z niego otaczające go kolory świecidełek połączone z zabawą na śniegu. Pomogą temu wysokie czułości ISO oraz slow motion przy rzucanym w czasie zabawy białym puchu.
Po tej zabawie dodatkowego kolorytu doda gorąca herbata w kawiarni, z uśmiechem wycieczkowiczów, gdzie będzie można poczuć zapach świąt. W taki sposób można świetnie udokumentować, że Canon 60D jest wyjątkowy w kręceniu przy słabym świetle. To także oddanie najwierniejszych kolorów miasta w którym się żyje!
(0) 
2010-12-15 20:06:07
Awatar
Ja wykorzystałabym możliwość kręcenia filmów tak abym za kilkanaście lat mogła spojrzeć na filmy nim kręcone powiedzieć:,,chcę do tego wrócić". Chciałabym uwiecznić chwile ważne w moim życiu.

Pomysły na reklamę mam dwa:
1. Pomysł:
Mała dziewczynka dostała pod choinkę lustrzankę cyfrową Canon 60D. Fotografuje dosłownie wszystko, wigilię, jak jej rodzina łamie się opłatkiem i radość z spędzonego czasu wśród całej rodziny. Później tą małą dziewczynkę pokazałabym jako babcię i jak wzdycha oglądając stare zdjęcia z dzieciństwa.

2 Pomysł.
Pokazałabym Pana który przegląda na aparacie Canon 60D zdjęcia z podróży poślubnej, wakacji, itp.
potem pokazałbym jak aparat wciągnął tego Pana do tych zdjęć , które zrobił i jakby przeżył to wszystko od nowa i przemieszczał się z jednego zdjęcia na drugie i, potem gdy skończył wrócił do rzeczywistości i dał aparat swojej żonie, aby przeżyła to samo.
Pozdrawiam.
(0) 
2010-12-15 18:29:49
Awatar
Mój pomysł:
na przyjęciu położyłabym aparat pod stół
i nagrywała pogawędki rodzinne filmując "mowę ciała" stóp:
machanie babcinych bamboszy, stópek w rajstopkach skierowanych
do środka, psiuńcia, który schował się pod stołem,
dzieciaki itp.

pomysł na reklamę:
dziewczyna w płaszczu idzie ulicą, kamera tuż za nią pokazuje jej plecy. Nikt
z przechodniów nie zwraca na nią uwagi.
Nagle dziewczyna rozchyla płaszcz a kamera pokazuje jak zaczęła przyciągać wzrok
przechodniów, pokazuje ich miny: zazdrosnych dziewczyn,
mężczyzn pełnych podziwu i inne miny śmieszne i dziwne
a potem kamera zaczyna się obracać wokół dziewczyny, by pokazać przód dziewczyny:
jej rozchylony płaszcz i 60D w trybie filmowania na piersi. A potem pokazuje kamerzystę
który kręcił całą scenę, też posiadającego 60D. Chłopak i dziewczyna zaczynają się d siebie śmiać i rozbawieni biegną razem, wciąż kamerując swoimi aparatami.
(0) 
2010-12-15 18:27:51
Awatar
osobiście gdybym miał nagrać reklamę Canon-em 60D to zmontował scenki z: 1) ze zjazdu na snowboardzie przy czym kamera przyczepiona została by do kasku(stabilność i ostrość) 2) z pokazu fajerwerek w nocy (czułość i zmiana światła 3 pogoń drapieżnika za ofiarą (ostrość). powtarzam że to wszystko byłoby sklejone. Ludzie po obejrzeniu takiego klipu walili by do media-marktu drzwiami i oknami.
(0) 
2010-12-15 18:17:22
Awatar
Przestawiłbym aparat w tych warunkach o których mówi osoba na powyższym filmie , dodałbym pokaz krótkich filmów nagranych za pomocą 60D, osobiście zapełniałbym kartę filmikami spadających kropel wody i tym podobnym efektom bardzo się ekscytuje tego typu filmami flow motion hd sam bym chciał coś takiego nakręcić jak sfotografować krople rozbryzgujące się o tafle wody,o jakieś kamienie. Canon 60D jest do tego stworzony i nie może leżeć na półce i być wykorzystywanym tylko co jakiś czas, fotografować,nagrywać można wszystko i wszędzie(no może prawię ;) )
(0) 
2010-12-15 18:14:49
Awatar
Opcje nagrywania wykorzystałbym do uwiecznienia pługów bądź innego ciężkiego sprzętu który odśnieżałby drogi. Miałbym przynajmniej czarno na białym ze jednak cos te drogi odśnieża. O ile rzecz jasna na taki ciężki sprzęt podczas swojej pracy bym zobaczył bo niestety ostatnio jakos tego nie widze
(0) 
2010-12-15 18:12:04
Awatar
Dzięki możliwości kręcenia filmów HD nagrywał bym coś w stylu serialu. Dzięki HD wyglądało to by rewelacyjnie. pomysł na reklamę: można by było zrobić reklamę gdy jakaś dziewczynka z rodzicami jedzie gdzieś samochodem i po drodze jakieś ciekawe przedmioty/zjawiska widać i robi temu zdjęcia. pod koniec pokazujecie 2 zdjęcia na jednym ekranie tj. podzielonym na pół i po jednej stronie zdjęcie wykonane waszym aparatem a po drugiej jakimś z wolnym autofocusem (tj. rozmazane).

pozdro
********------- -________--------********

Mam nadzieję że coś wygram ponieważ nie mam szczęścia do konkursów.
(0) 
2010-12-15 17:53:47
Awatar
Nagrywanie filmów w Full HD Canonem EOS 60 sprawdziło by się w plenerze. Z miłą chęcią nagrał bym dziką przyrodę. Rośliny, lasy, dzikie zwierzęta... Plener w Full HD to jest to!!! Góry, niziny, kaniony (skały) wszystko nagrane tym Canonem wyglądałoby rewelacyjnie i pokazałoby na co stać ten aparat oraz jakie posiada funkcje przed i podczas kręcenia filmów (zoom, wyostrzenie obrazu, czysty dźwięk) + ruchomy ekran dzięki temu uzyskamy różne perspektywy filmów oraz bezcenną muzykę otaczającej nas przyrody. Rewelacja. Canon EOS 60D w plenerze to jest to!
(0) 
2010-12-15 17:33:24
Awatar
W filmie można by pokazać jak CANON EOS 60D radzi sobie w trudnych sytuacjach,parę zdjęć HD przedstawiających np:krajobrazy,wszystkie jego funkcje i porady jak zrobić przepiękne zdjęcia.Można by też pokazać porę trików w wykonaniu CANON EOS 60D.
(0) 
2010-12-15 16:59:48
Awatar
Uważam, że najlepsze opisanie tego aparatu jest powiedzenie ile ma matrycy i tak dalej.I kótki film jak się sprawuje np.w górach, nad morzem gdzie najlepiej się on wykaze.Oraz jaki jest dokładny.Wiadomo, że jak jedzie się na wakacje to najważniejsze potem na zdjeciach jest uchwycenie tego co najpiękniejsze.
(0) 
2010-12-15 16:51:26
Awatar
Chciałbym go sprawdzić w czasie robienia filmów np. na stadionie lub w szkole.
(0) 
2010-12-15 16:43:30
Awatar
Chciałabym sprawdzić ten aparacik w różnych sytuacjach kręcąc filmy w full HD podczas różnych wycieczek np. na nartach, nad wodą, na karnawale w Rio, podczas skoków ze spadochronem, jak również na uroczystościach rodzinnych. Myślę, że film promujący ten aparacik jest najlepszy wtedy gdy jest sprawdzony w wielu sytuacjach. Jak już pisałam wcześniej ja mogę go przetestować w każdej z wyżej napisanych i mam jeszcze wiele pomysłów na wykorzystanie innych funkcji tego aparaciku. Bardzo chciałabym móc uchwycić te chwile, których niestety do tej pory nie udało mi się złapać ponieważ miałam zasłaby aparacik czy kamerke. Aparat Canon to na prawdę totalna rewolucja, świetna jakość, wspaniałe funkcje. Możliwość robienia idealnych zdjęć oraz kręcenia bardzo dobrych jakościowo filmów to coś czego po prostu szukam od dawna. Dlatego liczę na to że wygram ten konkurs i przetestuję jego wszystkie funkcje i będę mogła w końcu cieszyć się z pięknych pamiątek z wakacji jakimi są zdjęcia czy filmy. Obiecuję pochwalić się swoją fotografią oraz super filmami na stronie spryciarze.pl :)
mam nadzieję że już niedługo spełni się moje marzenie i już pod choinką znajdę ten wspaniały aparacik :)
(0) 
2010-12-15 16:36:50
Awatar
Canon 60D pozwoliłby mi na nakręcenie krótkiego (5minutowego) filmu w jakości HD na temat przyrody w moim regionie...
Liczne ptaki i leśna zwierzyna... a wszystko to zostałoby poprzedzone logiem Canona
(0) 
2010-12-15 16:31:40
Awatar
Ja wykorzystał bym filmowanie FULL HD do moich poradników w otoczeniu zewnętrznym. Np miasto,las,dom i inne miejsca gdzie jest ładnie. Posiadam cyfrówke która jakość można porównac do telefonu komórkowego jak to widać w niektórych moich poradnikach które nakreciłem poza pulpitem. Dzięki temu szczegóły i jakosć nagrań była by wyśmienita . Mam dużo ciekawych pomysłów ale nie mam czym tego nakręcić ponieważ jakość jest fatalna i gdy mam pomysł to rezygnuje bo wiem ,że jakość będzie fatalna. Mój pomysł na film reklamujący ?. Np ten aparat wyśmienicie sprawdził by sie w fotografowaniu ryb,rekinów i innych zwierząt morskich. Wystarczyło by go zamknąć w etui odpornym na wode i mamy też wspaniałe wideo w FULL HD. Inny motyw to np dwa jadące samochody jadące z duża szybkości i w każdym jest aparat Canon EOS 60D i w kluczowym momęcie gdzie mijają sie samochody jeden jak i drugi aparat robi zdjęcie z idealną precyzją samych siebie. Ciekawy moim zdaniem to pomysł a zdjęcie by sie udało ponieważ Canon EOS 60D ma szybką migawke 5.3 Klatki na sekundę. I ostatni pomysł gdy przymocujemy aparat do klatki piersiowej to możemy nagrać wspaniały skok na bungee z perspektywy skoczka w FULL HD ciekawie by to też wyglądało w zwolnionym czasie który ten aparat potrafi kręcic filmy w 60k/s co by dało fajny efekt po zwolnieniu. Pozdrawiam i Dziękuje.
(0) 
2010-12-15 16:28:35
Awatar
Gdybym miał Canona 60D pierwszym krokiem jaki bym zrobił będzie test tego aparatu... Sądzę że najlepszym pomysłem będzie nakręcenie 2 minutowego filmu kamerą (hd) opisujące cechy tego aparatu i przedstawienie jego dzieł...
Dzięki wejściu na mikrofon będę mógł takowy podłączyć i przetestować go robiąc między innymi wywiady w markecie / na ulicy.
z pewnością przetestowałbym go jak sprawuje się w ruchu. Wystarczy tylko że wyjdę z psem do parku, spuszczę go ze smyczy i będę go nagrywał.
Przetestowałbym go także podczas jazdy samochodem (na miejscu pasażera) nagrywając ruch uliczny i w razie czego wyłapując piratów!
(0) 
2010-12-15 16:11:41
Awatar
Aparat Canon EOS 60D może kręcić filmy w full HD funkcja ta przyda mi się podczas kręcenia filmów z pobytu na sawannie po powrocie do domu mógłbym zobaczyć w najwyższej jakości wspomnienia z podróży. Aparat ten mógłby zastąpić mi kamerę
(0)