Obecny czas: Śro Wrz 17, 2014 4:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jak ściągnąć film na swój komputer ?
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 8:28 

Dołączenie: Pon Mar 30, 2009 8:03
Bardzo bym prosił o odpowiedz jakim programem lub stronką można ściągnąć se filmika z waszej stronki spryciarze.pl na swój komputer ????? bo szukałem różnych pr. i stronek i jakoś nie umiem znaleźć a niektóre filmy by mi się bardzo przydały a przecież nie będę na papier spisywał jak co się robi . Więc bardzo bym prosił o odpowiedz czym lub jak mógłbym ściągnąć filmy ? szukałem po waszym forum i nie umiem znaleźć gdzie ten temat jest więc podajcie linka jeśli można poprosić .

Temat postu: Re: Jak ściągnąć film na swój komputer ?
PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 7:44 
Moderator

Dołączenie: Wto Lis 18, 2008 2:45
Na dzień dzisiejszy nie istnieje możliwość pobrania poradników ze strony Spryciarze.pl. Proponuję dodać interesujące Cię filmiki do ULUBIONYCH (opcja dostępna pod każdym filmem). Dzięki temu utworzysz, we własnym profilu, spis ulubionych filmów dostępnych w każdej chwili i nie narażonych na awarię komputerowego dysku.

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 9:32 

Dołączenie: Pon Cze 08, 2009 9:51
Wystarczy po obejrzeniu danego filmiku wejść do folderu Cache

C:\Documents and Settings\UŻYTKOWNIK\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\r3z40wzk.default\Cache

Rozmieszczenie plików ustawić na czas utworzenia i od razu po obejrzeniu nasz filmik będzie na samej górze, wystarczy go skopiować na pulpit i zmienić rozszerzenie np. na avi.

I tyle...

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 8:42 
Spryciarz

Dołączenie: Czw Cze 12, 2008 6:57
Ojojoj... Ja znam lepsze rozwiązanie! wszystko jest możliwe się mówi prawda? No to i ze spryciarze.pl można ściągać! Wystarczy że wejdziesz na stronę http://www.zapiszjako.pl/ i tam wklejasz link ze spryciarzy i ściągasz. Proste :)

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 12:33 

Dołączenie: Nie Sie 30, 2009 12:07
Polecam także program VDownloader:
http://www.programosy.pl/program,vdownloader.html

PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 11:42 

Dołączenie: Pon Lis 21, 2011 6:20
Mariss napisał(a):
Ojojoj... Ja znam lepsze rozwiązanie! wszystko jest możliwe się mówi prawda? No to i ze spryciarze.pl można ściągać! Wystarczy że wejdziesz na stronę http://www.zapiszjako.pl/ i tam wklejasz link ze spryciarzy i ściągasz. Proste :)
BZDURA PÓBOWAŁEM

Ostatnio edytowany przez Lady_Rose, Wto Lis 22, 2011 8:13, edytowano w sumie 1 raz
Proszę nie odkopywać starych tematów

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości