Jak sprawdzić przebieg auta

 

Twoja przeglądarka nie obsługuje Adobe Flash Player
Zainstaluj go tutaj:

  •  

raportuj

ulubione
Jak sprawdzić przebieg auta dodał(a): Subskrybuj

Tym razem kilka słów w temacie sprawdzenia przebiegu i historii serwisowania auta używanego po numerze VIN i za pomocą książek serwisowych. Niestety prawda jest taka, że nie ma stuprocentowego sposobu na to aby sprawdzić auto używane. W końcu przekręcenie licznika, stworzenie książki serwisowej i kilka jeszcze innych trików to dla zawodowego handlarza autami używanymi nic trudnego. 

Numer VIN i sprawdzanie samochodu po takim numerze oczywiście trzeba przeprowadzić ale jest tyle przepisów i kombinacji, że nie zawsze kiedy wszystko jest w porządku z numerem VIN to tak naprawdę jest. Oczywiście nie ma co się bać tematu, tylko po prostu jeżeli ktoś wam mówi, że auto jest na 100% sprawdzone to niestety ale kłamie, ponieważ nigdy nie ma takiej możliwości. To samo dotyczy przebiegu auta rzecz jasna. Tym to już w ogóle nie ma co się sugerować.

Tak czy inaczej posłuchajcie gościa z tego filmiku, bo prawdę prawi i dobrze gada. To są przydatne informacje człowieka który na co dzień obcuje z autami uzywanymi


odsłony: 18494 głosów: 0 kategoria: Motoryzacja > Porady data dodania: 14-01-2014 14:51 ocena: 0.00

Komentarze do wideoporadnika Jak sprawdzić przebieg auta: (0)

Bądź pierwszą osobą, która napisze komentarz!