Jak zrobić podświetlaną dynię na Halloween

 

Twoja przeglądarka nie obsługuje Adobe Flash Player
Zainstaluj go tutaj:

  •  

raportuj

ulubione

źródło filmu:

Film dodany z dysku. | znalazł Zendex

Gotowy na zrobienie czegoś nowego na Halloween? Zamiast klasycznej dyni ze świeczką w środku możesz wykonać podświetlaną na czerwono dynię na diodę LED.


odsłony: 148817 głosów: 26 kategoria: Kategorie > Gadżety data dodania: 27-10-2009 11:00 ocena: 4.42
  • Jasna dioda LED (czerwona)
  • Rezystor 33 Ohm
  • Przełącznik
  • 2 baterie AA
  • Magazynek na 4 baterie AA
  • Nakładka na baterię 9v
  • Lutownica

Komentarze do wideoporadnika Jak zrobić podświetlaną dynię na Halloween: (17)

2011-10-29 18:50:24
Awatar
Bardzo fajny efekt. Świetnie.
(0) 
2010-11-07 12:48:57
Awatar
ja zrobił;am ze swieczka efekt lepszy niz ten z dioda....

3/5 ;P
(0) 
2010-11-02 15:31:37
Awatar
a dziękuję :)
(0) 
2010-11-01 18:22:53
Awatar
Kamilek2 bardzo dobrze napsiane
(0) 
2010-11-01 14:36:11
Awatar
istycznych, obrzędów druidycznego nowego roku. Druidzi byli magami, lekarzami, kapłanami starożytnego kultu natury. W naszych czasach druidowie w czasie halloween prowadzą diaboliczne obrzędy, podczas których rytualnie zabija się zwierzęta, a także i ludzi. Wśród celtyckich obyczajów związanych z czasem halloween było składanie ofiar z dorosłych i dzieci, których wrzucano do wielkich ognisk wokół, których tańczyli wyznawcy kultu demonów. Anton La Vey, autor książki Pt. „The Satanic Bible” (Biblia szatana) powiada, że: „Halloween jest najważniejszym dniem w roku kościoła szatana.”

A co z niewinnym zbieraniem słodyczy przez dzieci? Otóż druidowie też chodzili od zamku do zamku żądając poczęstunku… Ale nie mieli na myśli pokarmu dla ciała, ale dla duszy. Żądali bowiem młodej dziewczyny, która później była spalana na stosie w ofierze dla szatana…

Halloween i jego tradycja ze wszystkimi praktykami to nic innego jak odprawianie czarów. Najbardziej jednak niepokojące jest to, iż z uśmiechem na ustach przebieramy nasze dzieci za wiedźmy, kościotrupy, szkielety czy śmierć by powtarzały pogański rytuał druidzkich satanistycznych kapłanów.

Przepraszam za dosadny i momentami prowokujący charakter niniejszej wypowiedzi, lecz uważam, że dobro naszych dzieci jest ważniejsze od tego czy będziecie mnie lubić czy też nie.
skopiowane z: http://jadwigachojnice.eu/34.html
(-1) 
2010-11-01 14:35:08
Awatar
W Polsce, kraju o przeszło tysiącletnich tradycjach katolickich, promowany będzie pogański zwyczaj halloween. Wraz z tym "świętem" pod pozorem żartu i zabawy lansowane są sprzeczne z naszą Wiarą, praktyki magiczne, wróżbiarskie i okultystyczne, przed którymi zawsze przestrzegał nas Kościół.

Niestety promotorzy halloween koncentrują się najbardziej na dzieciach i młodzieży, czyli na osobach, które - ze względu na wiek i nieznajomość problematyki duchowych zagrożeń - chętniej przyjmują atrakcyjnie opakowaną, ale duchowo niebezpieczną ofertę halloween. Tymczasem duszpasterze i egzorcyści przestrzegają, że zły duch nie żartuje. Warto przypomnieć o niebezpieczeństwach, jakie są z tym "świętem" związane i w porę zareagować.

W internecie ciężko natrafić na negatywne opinie na temat halloween. Częściej znajdziemy opinię, że to takie wspaniałe święto, a nawet „…dzieci uwielbiają przebieranie w potwory, czarownice czy magów. Jesteście bez serca, że chcecie im to zabrać…”

Wiodącym elementem, który niejako symbolizuje dzisiejsze halloween jest wydrążona dynia. W starożytności, wydrążona i podświetlona dynia, umieszczona na domu wskazywała, że jego mieszkańcy czczą szatana i należą się im względy demonów. Dzisiejszy uśmiechnięty i wydawałoby się niegroźny wizerunek wydrążonej dyni to symbol potępionych dusz. Znany autorytet w dziedzinie demonologii, a zarazem egzorcysta ks. Aleksander Posacki zwraca uwagę na fakt, iż tradycja halloween przejęta została z kultów magicznych i satan
(1) 
2010-10-19 07:52:13
Awatar
a ja powiem,że całkiem ciekawe i polecam wyjęcie diody ze starej zapalniczki ze światełkiem:>poza tym,że trzeba wkładac ręke do środka,żeby włączyć to nic sie nie zmienia!i koszt zerowy!
(0) 
2010-06-16 14:53:51
Awatar
świetny filmik daję 5/5
(0) 
poprzednie
12następne
Pokaż wszystkie komentarze