pomysł

2
Jak podłączyć do sieci drukarkę???
Mam taki mały problem.Ja do swojego kompa mam podłączoną drukarke, a moja rodzina często coś drukuje.Przychodzą do mnie i mówią że przesłałem ci coś na email i wydrukuj mi to ,mnie to strasznie denerwuje.Wiem , że moge ją przenieść do innego pokoju ale nie chcę bo też coś czasami drukuje i poprostu nie chcę...To czy można podłączyć ją do sieci żeby można było np. z innego komputera wysłać to do drukarki i sama drukuje ???Trzeba jakiś program???Może ktoś nagrać filmik???Prosze...
dodał: patryk_siciarz   data dodania: 2009-02-20 15:15:01

dodane odpowiedzi

potrzeba (3.52)

2009-02-24 00:28:02

(0)
brak_avatara

jeżeli posiadasz w domu ruter żeby rozdzielić sygnał internetowy na dwa komputery i ten ruter ma wyjście usb to możesz podłączyć drukarkę do rutera wtedy ta drukarka nie będzie przypisana do żadnego komputera będzie po prostu sieciowa (oczywiście aby poprawnie działała na dwóch komputerach trzeba użyć opcji dodaj drukarkę sieciową i postępować zgodnie z instrukcją)
Jest jeszcze jeden sposób przy czym aby wydrukować coś z drugiego komputera musi być włączony komputer do którego jest podłączona drukarka mianowicie na drugim komputerze wystarczy dodać drukarkę sieciową(panel sterowania->drukarki i faksy->dodaj drukarkę sieciową) i dalej kreator poprowadzi trzeba będzie po prostu zainstalować sterowniki. Wtedy powinno działać. z przyczyn technicznych filmu nie zrobię:\\ Powodzenia.

loki_554 (215.78)

2009-02-21 14:47:46

(0)

kup sobie fax to jest niemal to samo

konradmb (4.00)

2009-02-20 19:18:48

(0)
brak_avatara

start > drukarki i faksy > prawy klik na drukarkę > właściwości > udostępnianie > udostępnij tę drukarkę w sieci

dodaj odpowiedź

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać odpowiedzi

Dodając wpisy, pamiętaj o tym, że nie mogą one:

- zawierać zwrotów i wyrazów uznawanych za wulgarne, treści pornograficznych,
- naruszać dóbr osobistych, praw autorskich osób trzecich,
- rozpowszechniać przemocy bądź nawoływać do jej szerzenia,
- zawierać reklam, odnośników komercyjnych i łańcuszków.

Pamiętaj!

Postaraj się nie umieszczać w odpowiedziach jedynie buziek i emotikon- tak aby każdy nowy wpis wnosił na stronę Spryciarze.pl coś przydatnego i wartościowego.