pomysł

3
Jak wykonać sziszę/hookah/fajkę wodną
Potrzebujemy: -2 butelki plastikowe (2l i 0,5l) -2 korki do butelek -super glue lub po prostu taśma bezbarwna. -ostry nożyk -rurka 8 lub jakąś tam inną(od samochodów lub motorów) -gwóźdź i młotek A więc przechodzimy to działania: 1. Nożykiem robimy dziurki w górnej części korków o średnicy naszej rurki. 2. Korki z dziurkami sklejamy ze sobą tą górną częścią. Uwaga! Dziurki muszą do siebie pasować by rurka mogła spokojnie przez nie przejść. 3. Przykręcamy jeden ze sklejonych ze sobą korków 2 litrowej butelki. 4. Wkładamy rurkę między te dziurki w korkach. Zachowajcie 2-4cm odstęp od dna 2l butelki. W górnej części korka ma wystawać około 1cm rurki. 5. Weźcie 0,5l butelkę i przetnijcie ją w połowie (będzie potrzebna wam ta połowa na która przykręca się korek). Z puszką zróbcie to samo (tu będzie potrzebne dno puszki). 6. Sklejcie połówkę butelki i puszki ze sobą. ma to wyglądać mniej więcej tak: http://img218.imageshack.us/my.php?image=beztytuuftv.png 7. Zróbcie nożykiem otwór w górnej części 2l butelki (na tej szyjce gdzie zakręca się korek) i wsadźcie tam 2 kawałek rurki. 8. Podziurkujcie młotkiem i gwoździem T Y L K O do dno puszki. Czyli tylko ten dołeczek. 9. Przykręćcie tą połówkę 0,5l butelki i połówkę puszki do 2 korka. Całość wygląda mniej więcej tak: http://img526.imageshack.us/my.php?image=beztytuuavp.png Sory, że tak nie zrozumiale, ale spieszyło mi się :P Już chyba wiecie jak przygotowuję się fajkę wodną więc nie będę tłumaczył. Miłego palenia i gęstego dymu. Nadaje się do palenia melasy jak i tytoniu.
dodał: goly7   data dodania: 2009-05-19 22:04:19

dodane odpowiedzi

laza (4.54)

2009-07-10 19:07:25

(0)
brak_avatara

stopi się butelka przy cybuchu i dym będzie niesmaczny bo z plastikiem. ogólnie pomysł fajny ale nad wykonaniem trzeba by pomyśleć jeszcze trochę nie zapominając że do sziszy wkłada się gorące węgielki

dodaj odpowiedź

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać odpowiedzi

Dodając wpisy, pamiętaj o tym, że nie mogą one:

- zawierać zwrotów i wyrazów uznawanych za wulgarne, treści pornograficznych,
- naruszać dóbr osobistych, praw autorskich osób trzecich,
- rozpowszechniać przemocy bądź nawoływać do jej szerzenia,
- zawierać reklam, odnośników komercyjnych i łańcuszków.

Pamiętaj!

Postaraj się nie umieszczać w odpowiedziach jedynie buziek i emotikon- tak aby każdy nowy wpis wnosił na stronę Spryciarze.pl coś przydatnego i wartościowego.