dynamo

pomysły

sortuj według

1
Mając do dyspozycji ładowarkę innego typu lub model ze zmienną końcówką i napięciem. Wiem, że tak można, bo tak samo przerobiony mam zasilacz do głośników obok monitora. Mam już własny model wykonania, ale jest on bardzo niewygodny (podłączam baterię, a nie aparat z nią, w coś na kształt łapek). Proszę o kreatywne pomysły, aparatu nie wymienię.
dodał:Szarpacz  data dodania: 2009-07-09 01:23:57
-3
Jak skonfigurować pocztę w unispiker? (IVONA). Czy na program unispiker obsługuje konto Gmail.com? (Bo mam konto Gmail i dlatego pytam.)
dodał:Mariss  data dodania: 2009-04-29 19:35:45
1
Jak zmienić literę dysku?
dodał:Mariss  data dodania: 2009-03-24 07:09:11
-1
Lampka rowerowa która świeci zawsze jasno napędzana dynamem - posiada żarówkę np na 2-3 Volty, ale aby się nie spaliła trzeba dodać elektroniczny ogranicznik zasilania - czyli ile by nie dawało dynamo (przy bardzo szybkiej jeździe) to na żarówkę idzie zawsze takie zasilanie aby świeciła maksymalnie jasno,ale bez jej spalenia. Podobno jest to dość prosty układzik w oparciu o diodę Zenera. No i potrzebny będzie mostek, bo dynamo daje prąd przemienny. Nie piszcie, że teraz robi się lampki na diodach - kto ma, ten wie że do oświetlania drogi są kiepskie - za zimne światło. A tutaj możnaby wszystko zmieścić w starej lampce halogenowej - do kupienia za bezcen, bo wszyscy teraz chcą diody. Zresztą, w tej obudowie zmieści się też zasilanie dla pozycyjnych diod, które mogą się włączać przy spadku zasilania (rower się zatrzymał).
dodał:sznaucer_mini  data dodania: 2009-02-16 11:11:26