Jak zrobić sprężystą smycz z paracordu

Poradnik dodany przez: SauronnTMI
10768 0

Cześć! Tęskniliście? Nasza seria gadżety diy powraca. Dziś chciałbym pokazać Wam, jak wykonać sprężystą smycz do wszelakiego oporządzenia. Taką smycz wykonam z popularnej linki z paracordu, którą bez problemu kupicie w sklepach.

Kolorowy paracord to uniwersalny materiał o bardzo wielu właściwościach, który świetnie nadaje się do wykonania z niego sprężystej smyczy. Samodzielnie wykonana smycz dla czworonoga może okazać się świetnym pomysłem na prezent dla znajomego, który posiada swojego psa lub kota. Spróbujcie wykonać ją sami! Wystarczy Wam do tego linka z paracordu i kilka prostych kroków, których wyjaśnienie znajdziecie w moim poniższym filmie. Powodzenia i do zobaczenia!

Zapraszam Linki: Fanpage: https://www.facebook.com/mlodygniewny Instagram: instagram.com/mlodygniewny13/ Grupa: https://www.facebook.com/groups/NozownicyYT Music: Desembra - Hit 'Em [NCS Release] Link: https://youtu.be/paGOde3BO1Q Author: https://www.facebook.com/DesembraMusic https://www.youtube.com/user/DesembraMusic

Do poradnika Jak zrobić sprężystą smycz z paracordu przypisano następujące tagi:

technika pomysł na prezent paracord gadżety diy linka z paracordu kolorowy paracord

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić sprężystą smycz z paracordu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...