Kim jesteśmy

Spryciarze.pl - Kim jesteśmy

Kilka słów o Spryciarze.pl

Spryciarze.pl to pierwszy w polskim internecie wielotematyczny poradnik wideo, pokazujący jak poradzić sobie z codziennymi problemami. Kluczową dewizą portalu jest hasło „Pokaż, co potrafisz!”. W serwisie wśród kilku tysięcy filmów znaleźć można odpowiedzi na pytania: Jak zabezpieczyć gniazdko elektryczne?, Jak zrobić maszynkę do robienia waty cukrowej?, Jak obronić się przed napastnikiem?, Jak zamontować okap kuchenny? Jak się malować? i wiele, wiele innych.

Dobry pomysł gwarancją sukcesu

O wyjątkowości portalu Spryciarze.pl zadecydowali przede wszystkim internauci, których liczba stale rośnie. Statystyki wykazują spore zainteresowanie serwisem, długi czas spędzony w witrynie oraz bardzo satysfakcjonującą z perspektywy reklamowej liczbę odsłon.

Pomysł na portal internetowy Spryciarze.pl określony został jako „przełomowy” na łamach dziennika Rzeczpospolita, tuż po wygraniu dziesiątej edycji spotkania branży internetowej - Poznańskiego Barcampu,. Zwycięstwo to oraz spore zainteresowanie ze strony mediów (Spryciarze.pl gościli m.in. w porannych programach TVP1 i TVP2 oraz w audycji Uwaga! TVN, w niedzielny wieczór, tuż przed samym Tańcem z gwiazdami, o portalu pisały również ogólnopolskie gazety: Gazeta Wyborcza, Polska The Times, Rzeczpospolita, Metro czy Polityka), przyczyniły się do pozyskania finansowania na dalszy rozwój projektu.

Silne podstawy

Inwestycji w portal wideopomocy Spryciarze.pl dokonała firma zależna od Vivex Investment. Od tego czasu zespół pracujący w Spryciarze.pl posiada środki, które pozwalają na dynamiczny rozwój, powiększanie zespołu fachowców oraz rozbudowywanie i dopracowywanie funkcjonalności portalu.

Talent, pasja i silny zespół oraz trwałe finansowanie pozwala osiągać Spryciarze.pl założone cele.