Zostań ekspertem

Odkryj swój potencjał

1

Oglądaj i dowiedz się więcej

2

Poznaj naszych ekspertów

3

...i zostań jednym z nich

Jak zostać ekspertem?

Zostań naszym ekspertem

Każdy użytkownik może dołączyć do grona ekspertów! Jeżeli posiadasz wiedzę z wybranej dziedziny życia i chciałbyś się nią podzielić z użytkownikami portalu, wówczas nagraj serię poradników i skontaktuj się z nami.

Ile filmów trzeba nagrać

Wystarczy nagrać minimum 8 filmów wysokiej jakości, które muszą zostać przez nas zaakceptowane pod względem technicznym i merytorycznym.

W poradnikach wideo powinno znaleźć się intro i outro, które można pobrać z naszej strony: https://www.spryciarze.pl/download i/lub napis „Nagrano specjalnie dla Spryciarze.pl”.

Jakie filmy nadają się na Eksperta

Takie, które pokazują jak coś zrobić zgodnie z ideą portalu „Pokaż co potrafisz”. Ponadto musisz posiadać prawa autorskie (zgodnie z regulaminem naszego portalu) do przesyłanego filmu.

Masz firmę?

Jeżeli reprezentujesz firmę lub instytucję i chciałbyś przygotować serię poradników wideo - skontaktuj się z nami! Zwróć uwagę na fakt, że poradniki wideo:

  • są jedną z najbardziej atrakcyjnych form reklamy internetowej,
  • dzięki wideoporadnikom budujesz zaufanie i prestiż marki,
  • wideo w sieci jest obecnie najnowocześniejszą formą dotarcia do potencjalnych klientów.

Jeżeli twoja firma chciałaby nakręcić serię wideoporadników niech zgłosi się do nas!

Posiadamy profesjonalne studio nagraniowe, realizujemy dźwięk oraz zajmujemy się montażem filmów. Dzięki zgranemu zespołowi jesteśmy w stanie sprawnie, w krótkim czasie zrealizować najbardziej skomplikowaną produkcję filmową na potrzeby kampanii internetowej.

Oferta, jaką dysponujemy, w porównaniu do innych ofert profesjonalnych firm zajmujących się produkcją wideo, jest wyjątkowo konkurencyjna.

Napisz do nas

Skontaktuj się z opiekunem profili eksperckich!

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz zostać ekspertem na naszej stronie internetowej. Czekamy na Ciebie!