Jak zrobić zdjęcie w stylu Hollywood

Poradnik dodany przez: croyy
11511 4

Cześć, w moim dzisiejszym odcinku porad dla fotografów chciałbym zaprezentować Wam, jak zrobić profesjonalne zdjęcie w stylu Hollywood, zobaczcie.

W latach 30-tych i 40-tych XX wieku amerykański przemysł filmowy stosował bardzo specyficzne oświetlenie do zdjęć. Profesjonalne zdjęcia do filmów wymusiły pojawienie się na rynku specjalistycznego sprzętu, w tym reflektorów, które pozwalały na bardzo dokładne modelowanie strumienia światła. To właśnie dzięki takiemu oświetleniu do zdjęć sceny wyglądały tak jak wyglądały w aparatach i kamerach.

Naukę robienia zdjęć zaczynamy od podstaw. Aby udało Ci się uzyskać podobne efekty, to musisz najpierw poznać podstawowe rodzaje oświetlenia i wiedzieć, czym jest tzw. kontra oraz światło wypełniające, ale bez obaw, takie porady dla fotografów znajdziecie w dzisiejszym odcinku naszego cyklu.

Mamy nadzieję, że dzięki tej garści inspirujących rad uda Wam się wykonać zdjęcie w stylu Hollywood a oświetlenie do zdjęć przestanie być dla Was tajemnicą! Spróbujcie sami!

Do poradnika Jak zrobić zdjęcie w stylu Hollywood przypisano następujące tagi:

aparaty i kamery profesjonalne zdjęcia nauka robienia zdjeć zdjęcie w stylu hollywood oświetlenie do zdjęć porady dla fotografów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić zdjęcie w stylu Hollywood skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...