Jak przygotować się do sylwestrowego balu

Jak przygotować się do sylwestrowego balu

Noc sylwestrowa to duże i wyczekiwane przez wszystkich wydarzenie. Jest wiele sposobów na spędzenie tej wyjątkowej nocy. Jednym z nim jest huczny i elegancki bal, do którego przygotowania zaczynają się zdecydowanie wcześniej. Szczególnie w przypadku kobiet. Jak więc przygotować się do balu, aby wszystko było bajecznie i idealnie?

Krok 1

Wiele zależy od tego w jakie miejsce się wybieracie, ponieważ dzięki temu dobierzesz odpowiedni ubiór. Przykładowo, ekskluzywny bal wymaga eleganckiej sukni, mniej poważne przyjęcia- ubrania koktajlowego, impreza u znajomych- luźnych ciuchów, a przyjęcie przebierane- stroju z wypożyczalni lub teatru.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak wykonać strój na imprezę - Julia Roberts z "Pretty Woman"

Krok 2

W poszukiwanie kreacji na tę wielką noc wybierz się zdecydowanie wcześniej. Pamiętaj, że po drodze są święta Bożego Narodzenia, więc może ci na wszystko zabraknąć czasu. 

Krok 3

Wybierając sukienkę, nie bierz mniejszego rozmiaru z nadzieją, że schudniesz do Sylwestra. Święta Bożego Narodzenia, pyszne potrawy i mnogość ciast mogą sprawić ci niespodziankę i nie wciśniesz się w nią. Nie przesadzaj więc i kup swój rozmiar. 

Krok 4

Skóra także musi wyglądać olśniewająco. Kilka dni przed przyjęciem zafunduj sobie peeling oraz maski nawilżające. Depilację wykonaj kilka godzin przed wielkim wyjściem. 

Krok 5

Makijaż dopełni twoje piękno, ale pamiętaj, abyś nie przesadziła z jego ilością. Trzymaj się zasady, mówiącej o tym: jeżeli mocne oczy, to stonowane usta i odwrotnie. 

Krok 6

Fryzura to nieodzowny element całej kreacji. Niezależnie od tego, jaka będzie, nie przesadzaj z ilością lakieru na niej. W innym przypadku twoje włosy będą nienaturalne i będą wyglądać jak hełm albo peruka.

Krok 7

Najważniejsze, abyś to ty czuła się dobrze sama ze sobą. Im bardziej naturalna będziesz, tym lepsza będzie twoja zabawa! 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować się do sylwestrowego balu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!