Jaki prezent kupić dziewczynie na Gwiazdkę

Jaki prezent kupić dziewczynie na Gwiazdkę

To, czy para robi sobie prezenty na Gwiazdkę zależy od ich wcześniejszego ustalenia. Nie każdy obchodzi to święto, więc warto wcześniej o tym porozmawiać. Jeżeli już zdecydujecie się na prezenty, warto ofiarować swojej połówce coś wyjątkowego, acz niekoniecznie drogiego. Ważne, aby było od serca. Poniżej podam kilka pomysłów na prezent dla dziewczyny.

Krok 1

Pamiętaj, że każda kobieta jest jak sroka i lubi przeróżne błyskotki. Twoja dziewczyny z pewnością ucieszy się z nowej pary kolczyków, bransoletki czy delikatnego pierścionka. Nie zrażaj się ceną, ponieważ na rynku wybór jest tak ogromy, że z pewnością znajdziesz piękne srebro w bardzo przystępnej cenie. 

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zrobić bardzo ładne pudełko na prezent

Krok 2

Jeżeli twoja kobieta jest fanką jakiegoś zespołu, kup jej oryginalną płytę. Jeżeli już wszystko posiada, zainwestuj w taką płytę, która mogłaby spełnić jej wymagania i wpasować się w gust muzyczny. 

Krok 3

Od wieków pewnym i sprawdzonym prezentem jest książka. Ciekawa potrafi sprawić naprawdę wiele radości podczas czytania. 

Krok 4

Jeżeli koniecznie chcesz kupić swojej dziewczynie prezent w postaci ubrania lub kosmetyku, absolutnie nie rób tego sam. To jest bardziej skomplikowane niż ci się wydaje. Możesz przykładowo nie trafić z rozmiarem lub rodzajem cery jeżeli chodzi o krem. Skonsultuj się z najbliższa przyjaciółką twojej dziewczyny i poproś ją o radę.  Najbezpieczniej jednak będzie podarować jej bon na zakupy do danego sklepu. 

Krok 5

Kolejną sprawą są perfumy. Jest to na pewno świetny prezent, jednak po pierwsze drogi, a po drugie niełatwo trafić w gust. Możesz ułatwić sobie zadanie i podglądnąć perfumy, których używa twoja kobieta i kupić np. takie, które obecnie są na wykończeniu. 

Krok 6

Jeżeli masz predyspozycje artystyczne, podaruj swojej dziewczynie coś własnoręcznie przez ciebie zrobionego. Może to być obraz, jej portret, nagrana piosenka lub napisany wiersz. Gwarantuję, że taki prezent jest najlepszy, a twoja dziewczyna na długo go zapamięta. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jaki prezent kupić dziewczynie na Gwiazdkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!