Pytanie

Avatar użytkownika

Co to są za pliki effects.fxd i effectsPC.txd w GTA SA ?

Chce wiedzieć wszystko co można wiedzieć o effects.fxd i effectsPC.txd i do czego są służą w GTA SAN ANDREAS i jak można je zmienić.

Odpowiedzi (2)

Odpowiedział(a) AdrianMaciag dodano 2010-07-25 12:04
Avatar użytkownika

Nie mam tej gry, ale są to prawdopodobnie (patrząc na rozszerzenia) pliki sterujące grą. Możesz je zmieniać, otwierając je za pomocą Notatnika. Jeśli jednak w menu tych plików nie ma takiej opcji, możesz przeciągnąć te pliki na Notatnik. Jeśli Notatnik jest w Menu Start, przeciągnij plik na menu Start, i gdy Menu Start się otworzy, przeciągnij go na Notatnik. Nieważne, czy to jest skrót, czy program, i tak i tak ci się otworzy. Jednak musisz być ostrożny, i zmieniać tylko to, co umiesz, jeśli chcesz uniknąć ponownej instalacji gry. Możesz zmieniać małe rzeczy, czyli takie, jak na przykład liczby odpowiadające za wymiary, itp, czy hasła, lub nazwy (teksty) wyświetlane w grze.

Odpowiedział(a) MalenRipek dodano 2010-07-26 09:00
Avatar użytkownika

Kolega troche źle mówi, bo te 2 pliki odpowiadają za efekty typu wybuchy lub dym... Np. jak się jeździ po piasku za sobą widać chmurke dymu a ja miałem podmienione te pliki i dym był o wiele większy ;] Pozdrawiam, @niszczyciel2 jeśli masz jakies pytania co do GTA SA to pisz na GG ;] Wiem o tej grze sporo ;D


19116529