Pytanie

Avatar użytkownika

Dam naj. Jak umówić się z dziewczyną?

Chcę umówić się z dziewczyną tak abym nie musiał nic mówić i aby był anonim (nie chce typu walentynki bo się skończyły a zmiana szkoły we wrześniu. Myślałem o włożeniu liściku do szafki ale chcę wiedzieć natychmiast czy się zgodzi. Proszę o szybką pomoc.

Odpowiedzi (5)

Odpowiedział(a) Popcjas dodano 2011-04-02 22:06
Avatar użytkownika

Napisz jej w lisiku ktury jej podsuniesz na przerwie   napisz jej tak :

Czy chciała bys sie umówic ze mną jak tak to przyjc na (i tam jakis adres)

najlepiej jutro to wazne;)

 

ANONIM:)

Odpowiedział(a) oncerise dodano 2011-04-02 22:13
Avatar użytkownika

No wiesz, jak napiszesz jako anonim to wątpię w to, że się z Tobą umówi, ale OK

 

Napisz liścik napisz w nim coś w tym stylu "Cześć, chciałbym się bardzo z Tobą umówić, jeżeli się na to zgodzisz to napisz na karteczce, którą zostaw .. ( sam napisz gdzie )

 

Jednakże lepiej byłoby gdybyś zapytał się jej jawnie, wtedy miałbyś większe szanse

 

Trzymam kciuki aby się zgodziła

Odpowiedział(a) mikolajb dodano 2011-04-03 11:42
Avatar użytkownika

Ja bym się umówił z nią tak face- to- face, będziesz miał więcej szansy. Po prostu podejdź do niej na przerwie i spytaj się, czy niezechciałaby się umówić.

Odpowiedział(a) Programowanie_w_Logo dodano 2011-04-03 17:47
Avatar użytkownika

Jeśli to szczera miłość do niej, to żadne liściki, i też nie pytaj, czy chce z Tobą chodzić. Jak to mówią "zagadaj". Powiedz "cześć", co tam robisz, co słychać, i dalej rozmowa sama się rozwinie... Nie bądź gwałtowny, bądź bardzo opanowany, nawiązuj jak najczęściej kontakt wzrokowy, i co ważne - nie udawaj kogoś, kim nie jesteś (bo to na 200% nie wypali) - bądź sobą. Reszta zależy od CIebie.

 

Powodzenia!

Odpowiedział(a) durius dodano 2011-04-06 20:55
Avatar użytkownika

Po prostu przełam lody ,podejdz do niej i powiedz że "bardzo mi sie podobasz i czy w zwiazku z tym mogę Cię gdzieś zaprosić?" A gdzie - to juz wcześnie sobie obmyśl.Kiedys (dawno temu0 bardzo podobała mi sie pewna dziewczyna i bardzo sie na nią patrzyłem az wreszcie to zauważyła i sama do mnie podeszła,i zapytała - "dlaczego sie tak na mnie pztrzysz?' - A ja na to - " bo mi sie bardzo podobasz.I tak to sie zaczęło.A musze przyzna ć że bardzo byłem niesmiały.Wtedy.