Pytanie

Awatar

Jak naprawić autko RC, tak żeby kółka się prostowały?

Najpierw przepraszam za prawdopodobnie złą kategorię i za zawracanie gitary. Proszę o wyrozumiałość, jestem debiIem w tych rzeczach i nie znam profesjonalnych nazw. No dobra. To od jakiegoś czasu strasznie interesowałem się autkami rc i raz gdy ustawiałem tą wskazówkę w podwoziu do lekkiego skrętu kółek, tak ją skręciłem do 90 stopni, że wypadła. Gdy ją włożyłem spowrotem, kółka po skręceniu i puszczeniu, się nie prostują. Teoretycznie wiem jak to naprawić (odkręcając nadwozie od podwozia i ustawiając), tylko boję się że coś zkichcę. A to wrazie czego: Autko o mocy 27 MHz, napęd na tylne kółka, długość 27cm, firma ENTHUSIASM Racing Car radio control, potrzebuje 2 baterie do pilota i cztery do autka, pilot posiada tylko przyciski żadnych regulacji ani osi... A no i autko to subaru impreza ;-)

(0)
0

(0)
Zapytał(a)kell992012-09-22 13:20:26
Kategoria majsterkowanie - inne
Tagi kółka prostowanie sprężyny

Najlepsza odpowiedź

Awatar

Nie wiem czy dobrze to włożyłeś, ale raczej bedzie potrzebne rozebranie autka a jesli nie chcesz tego robic samodzielnie to chyba niewiele poradzimy. Warto byłoby więc przejść się do kogoś kto to naprawia, nie bedzie to wielki koszt, jedynie kwestia regulacji i poprawienia jesli cos przekręciłeś i zle zaskoczyło.(0)
-1
(1)

Odpowiedział(a) damekeu dodano 2012-09-22 13:56:30

Odpowiedzi (2)

Awatar

Nie wiem czy dobrze to włożyłeś, ale raczej bedzie potrzebne rozebranie autka a jesli nie chcesz tego robic samodzielnie to chyba niewiele poradzimy. Warto byłoby więc przejść się do kogoś kto to naprawia, nie bedzie to wielki koszt, jedynie kwestia regulacji i poprawienia jesli cos przekręciłeś i zle zaskoczyło.

Odpowiedział(a)damekeu dodano 2012-09-22 13:56:30
(0)
-1
(1)
Awatar

Dzięki, ale nie jestem debiIem, że zadałem se pytanie jak naprawić wiedząc że moge pójść z tym do specjalisty. No to jak rozebrać autko? Ono ma światła w nadwoziu podłączone kablami do podwozia. Wystarczy link do forum lub filmiku.

Odpowiedział(a)kell99 dodano 2012-09-22 14:32:36
(0)
0
(0)