Pytanie

Avatar użytkownika

Jak ściągać pliki torrent?

Czy warto korzystać z tego programu?

Odpowiedzi (5)

Odpowiedział(a) rafski dodano 2010-06-03 13:19
Avatar użytkownika
po co dodawac tu pytanie, jak można znalezć sobie odpowiedni filmik na spryciarze.pl:
Odpowiedział(a) rideex dodano 2010-06-22 16:52
Avatar użytkownika

Używając np. utorrent,Bitcomet...

Odpowiedział(a) xXSzybkiPLXx dodano 2010-07-01 11:49
Avatar użytkownika

Powiem ci ze warto z tego porogramu korzystac tylko jesli pobierzesz program o nazwie: Power Iso(Wpisz w Google i pobierz) bo dzieki temu programowi duzo mozna gier/filmow,muzyki pobrac Na prawdę warto z tego korzystać bo sciągnełem dzieki nie mu : SPORE,SPORE Kosmiczne przygody,Smisy 3 itp. . Jednym słowem naprawde warto, a i ten gostek co ma zdjecie w potworow( tego zielonego,jednookiego stworka (ktory jest podemna) ) to słuchaj czasami też warto spojrzeć  też na opis bo jak pytanie jest bezsenznu to warto Odpowiedzieć na pytanie z opisu... I jeszcze raz Warto xD :P :D :) ;-D;-) .

Odpowiedział(a) metrazolix dodano 2010-07-12 19:58
Avatar użytkownika

JEST TO DZIECINNIE LATWE WYSTARCZY POBRAC PROGRAM U TORENT I ZACZAC SCIAGAC PLIKI TORENT LECZ UWAGA NA 1 TORENCIE NIEPRZESTANIEMY

Odpowiedział(a) skazany2008 dodano 2010-07-20 12:33
Avatar użytkownika

warto korzystac. tylko miej nauwadze taką sytuacje ze kładziesz sie spać, mija 12 h nadchodzi poranek budzi cie dwonek do dzwi, pytajac ''kto tam'' zza dzwi odpowiada ''policja''. ty spanikowana niewiesz co robic. pytasz oco chodzi? policja odp. przyszlismy w velu rewizji tego pomieszczenia gdyz namierzyliśmy pana ip podczas sciagania z internetu. haha miej to na uwadze sciagajac torrenty zawsze jest obawa przed nalotem policji lub listami typu ''pobrales film/plik bez praw autorskich aby sprawa nie trafila na policje zaplac tyle i tyle.