Pytanie

Avatar użytkownika

Jak usunąć konto z plikostrady

Brak opisu

Odpowiedzi (47)

Odpowiedział(a) damion_4321 dodano 2013-06-08 16:41
Avatar użytkownika

Musisz wysłać maila do ''[email protected]'' że chcesz usunąć konto z serwisu plikostrada.pl czy coś podobnego.

MUSISZ GO WYSŁAĆ DO 14 DNI OD AKTYWACJI KONTA.

Jeśli już dostałeś wezwanie do zapłaty zapraszam na poniższy link.

 

Dodane linki:

Odpowiedział(a) byczek17 dodano 2013-07-09 11:27
Avatar użytkownika

Witam, mi przysłali taką samą wiadomość. Nie korzystałem z ich strony a oni każą zapłacić ok. 96 zł. Nie wiem za co... Nie zapłacę im. Czy dobrze robie?

Odpowiedział(a) KoRa dodano 2013-07-17 15:39
Avatar użytkownika

ja sie boje zrobiłam kontna plikostradzie bo nie wiedziałam że to płatne no i mam przedsądowe wezwanie do zapłaty a ja mam dopiero 13 lat i nw co robić D;

Odpowiedział(a) tomall71 dodano 2013-07-18 13:31
Avatar użytkownika

z tego co sie dowiedzialem to sa zlodzieje i nie ma sie co przejmowac nimi. trzeba kasowac wiadomosci od nich i to wszystko

Odpowiedział(a) Kacperos dodano 2013-07-23 11:08
Avatar użytkownika

Ja założyłem wczoraj i dzisiaj jak wszedłem na pocztę to była tam wiadomość o aktywacji konta ale chyba nie zaaktywowałem... Nie pamiętam właśnie czy naciskałem na ten link czy nie, ale chyba najpierw nacisnęłem wyświetl regulamin i pisało coś o kasie to chyba nie aktywowałem, przed chwilą wysłałem maila na ten adres ich [email protected]śtam i mam nadzieję że odpiszą...

Odpowiedział(a) Kacperos dodano 2013-07-23 11:11
Avatar użytkownika

A i jeszcze nie podałem prawdziwych danych oprócz maila, czy to dobrze? Czy jeżeli teraz jak przyjdzie co do czego to mogę być spokojny?

Odpowiedział(a) szigi dodano 2013-08-13 09:11
Avatar użytkownika

Mam 12 lat i też otrzymałem takiego e-mail`a i straszą mnie sądem 


Co mam robić ?!  

Odpowiedział(a) domin95 dodano 2013-08-21 13:15
Avatar użytkownika

Po prostu nie przejmujcie się nimi. Oni chcą tylko wyłudzić pieniądze od naiwnych i przestraszonych ludzi którzy założyli tam konto. Nie mają żadnego prawa wyłudzać od ludzi pieniędzy.

Odpowiedział(a) Marcelina dodano 2013-08-27 17:08
Avatar użytkownika

Tępi oszusci! Mi rowniez to wyslali nie mam zamiaru za to placic skorzystalam z pomocy kolegi ktory pisal o ustawach prawnych czy cos takiego czyli: Powołując się na art. 10 ust. 2 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, niniejszym odstępuję od umowy o świadczenie usług Usenet, zawartej z Eller Service S. C., dnia 25.03.2013 z komputera o adresie IP (swoj nr IP-wysylaja przy wezwaniu do zaplaty)

Pragnę przypomnieć, iż w związku z brakiem pisemnego potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust.1 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, termin, w którym przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia zawarcia umowy.

Odstępując od umowy, zwracam się z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych).

Mam nadzieje ze pomogalam :) Pozdrawiam 

Odpowiedział(a) zbulwersowana dodano 2013-08-28 13:51
Avatar użytkownika

wysyłająć najpierw takiego maila

Do:

 

Smart Tech Connect Ltd.

 

prowadzący serwis internetowy pod adresem www:

 

plikostrada.pl

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ODSTAPIENIU OD UMOWY

 

 

 

Niniejszym, działając w imieniu własnym, oświadczam, iż na podstawie art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, odstępuję od umowy zawartej w dniu 03.08.2013r ze spółką Smart Tech Connect Ltd. z siedzibą w Dubaju.

Jednocześnie na zasadzie art. 32 ust. 1 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych żądam zaprzestania przetwarzania przez spółkę Smart Tech Connect Ltd. w Dubaju moich danych osobowych.

Z poważaniem,

Dostałam następującą odpowiedź może ktoś wie co z tym zrobić?

Szanowny Panie,

Dziękujemy za utworzone zgłoszenie.

Informujemy, iż zgodnie z obowiązującym prawem, przytoczony przez Pana trzymiesięczny termin na odstąpienie od umowy, nie znajduje zastosowanie w stosunku do zawartej przez Pana umowy o świadczenie usługi elektronicznej Plikostrada.

Zgodnie z art. 10 ust. 3 pkt. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. 2000, Nr 22, poz. 271 i późn. zm.) w przypadku świadczenia usług rozpoczętego za zgodą konsumenta,  jedynym obowiązującym terminem na odstąpienie od umowy jest termin ustalony przez strony w regulaminie usługi (14 dni).

Zgodnie z § 2. ust. 8 regulaminu usługi: „Usługobiorca składa Usługodawcy żądanie natychmiastowego rozpoczęcia świadczenia Usługi, poprzez uruchomienie linku aktywacyjnego przesłanego przez Usługodawcę. W razie wątpliwości poczytuje się, iż moment uruchomienia linku aktywacyjnego decyduje o chwili rozpoczęcia świadczenia Usługi przez Usługodawcę.”    

Ponadto należy podkreślić, iż w trakcie procesu zawierania umowy, regulamin usługi został przesłany na Pański indywidualny adres poczty elektronicznej, w postaci zamkniętego dokumentu tekstowego w formacie pliku PDF. Tym samy otrzymał Pan regulamin utrwalony na stałym nośniku zapisu informacji, co w myśli art. 5 Dyrektywy unijnej 97/7/WE wywołuje identyczne skutki jak tradycyjne pisemne potwierdzenie warunków umowy. Nie może więc budzić wątpliwości fakt, iż termin na odstąpienie od zawartej umowy wynosił wyłącznie 14 dni od momentu jej zawarcia.

Przypominamy, iż w wyniku aktywacji usługi i braku odstąpienia przez Pana od umowy w terminie pierwszych 14 dni, spółka Smart Tech Connet Ltd była zobowiązana do wykupienia dla Pana konta premium na zagranicznym serwerze sieci Usentet, w celu  zapewnienia Panu określonego w umowie limitu danych do pobrania.

Zgodnie z powszechnie obowiązującymi normami prawnymi Smart Tech Connect Ltd. przetwarza i przechowuje dane osobowe w sposób bezpieczny, nie naruszając praw i wolności osoby, której dane dotyczą. Dane podane w trakcie procesu zarejestrowania formularza zamówienia w serwisie Plikostrada.pl służą do realizacji umowy. Usługobiorcy przysługuje prawo do uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, które zostały zebrane w celu wykonania zawartej drogą elektroniczną umowy. W momencie, gdy powyższe dane staną się zbędne do realizacji celu dla którego zostały zebrane, przysługuje prawo żądania wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

W związku z powyższym, ponownie przypominamy o obowiązku uiszczenia zaległej opłaty abonamentowej w wysokości 96 zł.

Z wyrazami szacunku,
Biuro Obsługi Klienta
serwisu Plikostrada

tel.: 70 838 85 88*
(czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00)

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z naszą usługą prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Do dyspozycji użytkowników Plikostrady pozostają nasi konsultanci, którzy z chęcią udzielą odpowiedzi na zadane im pytania. *Koszt za minutę połączenia dwa złote i dziewięć groszy, w tym podatek od towarów i usług.

Odpowiedział(a) pomocy dodano 2013-10-20 11:10
Avatar użytkownika

jak juz wyslalem yego maila to co dalej mam zrobuc?

Odpowiedział(a) qwaszx1982 dodano 2013-11-24 00:51
Avatar użytkownika

ja nie ma konta plikostrada ,zostaje Nakazu utwórz nowe konta ,ty ludzie bedzie płacił i uważaj ha ha ha ha ha ,ja nie bedzie

Odpowiedział(a) dzas11 dodano 2013-11-24 20:49
Avatar użytkownika

jeżeli dostałam od tej firmy pismo: "Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty", mogę do nich napisać maila z prośbą o usunięcie mojego konta, czy lepiej się nie wychylać i siedzieć cicho?

Odpowiedział(a) 123 dodano 2013-12-02 22:03
Avatar użytkownika

przez przypade załorzyłam to konto w maju i w grudniu przysłali oświadczenie do zapłaty do 7 dni inaczej piszą że pójda z tym do sądu i na umowie pisze że musze zapłacić zaległa kwote 119zł. Na tej stronie napisałam że mam 31 lat a tak naprawde mam tylko 12 nie wiem co mam robić nie chce iść z tym so sądu bo podała złe dane tylko e-mail podałam dobry moge iść za to do poprawczaka??
teraz sie boje bo przysłali to wezwanie na piśnie do mojego domu co robić ?? 

Odpowiedział(a) akryczka93 dodano 2014-01-22 16:17
Avatar użytkownika

no i oczywiście jak wszyscy tutaj mam ten sam problem odnośnie wezwania do zapłaty. Napisałam do nich zaraz maila, żeby usunęli moje konto bo nie chce z nigo korzystać i że nie będę płacić za cały rok a jeśli już wgl będę to jedynie do chwili trwania "konta" z którego i tak nie korzystałam. Ciekawe czy chociaż odpiszą...

Odpowiedział(a) werka dodano 2014-01-27 14:53
Avatar użytkownika

Ja miałam podobną sprawę. Założyłam kobto na plikostradzie. Lecz kiedy zauważyłam, że ta strona jest płatna od razu zwróciłam się do nich na e-maila. Napisałam:

Dzień dobry,

 Chciałabym usunąć konto na plikostradzie. Z góry dziękuję.

                                                                                                                 Do widzenia

Jeśli wyślesz je w ciągu 14 dni, to usunąć Ci konto od razu. Oni później do tygodniu napisali:

Szanowni Państwo, Informujemy, iż umowa o świadczenie usługi Plikostrada zosatała rozwiązana, wskutek złożonego odstąpienia od umowy w terminie pierwszych 14 dni. Serdecznie dziękujemy za bezpłatne przetestowanie naszej usługi. Niniejsza wiadomość została wygenerowana automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać. Z pozdrowieniami Załoga Plikostrada.pl
Odpowiedział(a) jakistos dodano 2014-02-03 15:54
Avatar użytkownika

Cóż, mam nauczkę na przyszłość żeby czytać na co się zgadzam. Ledwo aktywowałem konto i zaraz się dowiedziałem w jakie g**** wdepnąłem. Ale podałem fałszywe dane, a skrzynkę pocztową już wysterylizowałem i usunąłem. Czas pokaże co dalej.

Odpowiedział(a) gość 00 dodano 2014-02-03 21:37
Avatar użytkownika

Ja również (na szczęście ) podałam fałszywe dane , poza e-mailem oczywiście , zaaktywowałam konto , a mimo to nie potrafię nic pobrać , po 5 minutach patrzyłam już jak usunąć konto z plikostrady i wysłałam takie maila , jak koleżanka wyżej pisała. Teraz czekam ,ale mam stracha.... ;// 

Odpowiedział(a) Monika dodano 2014-02-04 17:29
Avatar użytkownika

witam mam problem taki jak wasz z tym że ja logowałam sie tak jak mówią niby 2013-06-04 i nie pobierałam nic zresztą nawet nie pobierałam nic z tego i przysłali mi ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty w wysokości 119 zł bo nie spałacałam a zresztą nie widziałam na poczcie co kolwiek od nich , poradziliście sb z tym ?? prosze o pomoc 

Odpowiedział(a) zwariowana1 dodano 2014-02-06 17:10
Avatar użytkownika

Ja dostałam w tej chwili list że mam zapłacić 119 zł nie wiem za co. Mam dopiero 14 lat nie wiem co robic jestem rozczęsiona ledwo piszę napisano mi że 122 GB danych ma to i że to było 02.06.2013 r. a mnie wtedy w domu nie było. jejku pomużcie mi.

Odpowiedział(a) madziara dodano 2014-02-09 18:15
Avatar użytkownika

ku****a wlasnie zobaczylam w co sie wpakowalam przed chwila zalozylam konto ale od razu wyslalam tak jak pisaliscie zeby je usuneli myslicie ze pomoze ja pier... jestem w szoku jeszcze

 

Odpowiedział(a) madziara dodano 2014-02-10 18:12
Avatar użytkownika

czesc tak jak wczoraj pisałąm wysłałam tym dziadom ze rezygnuje i chce zeby usuneli mi to konto dzis dostalam potwierdzenie ze usuneli mi konto bo zrezygnowalam w ciagu 14 dni powodzenia wam zycze nie dajcie sie

Odpowiedział(a) 12345232 dodano 2014-02-10 18:42
Avatar użytkownika

Jezu! Mam 13 lat i założyłam na tym gów..e konto! Podałam fałszywe dane ( z wyjątkiem e -mailu). Gdy dowiedziałam się co to za oszuści od razu napisałam do obsługi aby usuneli mi konto.

Odpowiedział(a) vazkes dodano 2014-02-12 12:05
Avatar użytkownika

 

Powołując się na art. 10 ust. 2 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, niniejszym odstępuję od umowy o świadczenie usług Usenet, zawartej z Eller Service S. C., dnia 25.03.2013 z komputera o adresie IP 37.8.198.240

 

Pragnę przypomnieć, iż w związku z brakiem pisemnego potwierdzenia informacji, o których mowa w art. 9 ust.1 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, termin, w którym przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy wynosi trzy miesiące i liczy się od dnia zawarcia umowy.

 

Odstępując od umowy, zwracam się z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy Eller Service S.C. (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych).

 

"PROSZĘ PRZESŁAĆ MI FAKTURĘ VAT NA MÓJ ADRES HEEEEEEEEEEEE - ZGODNĄ Z WYTYCZNYMI POLSKIEGO URZĘDU SKARBOWEGO - TO ZAPŁACĘ - ZA PROFORMĘ WYSTAWIONĄ PRZEZ WAS HEEEEEEEE NIE PŁACĘ BO JEST NIEZGODNA Z NASZYM POLSKIM PRAWEM. SPRZEDAJECIE W POLSCE TO DZIAŁAJCIE ZGODNIE Z NASZYM PRAWEM"

 

 

 

Jednocześnie informuje ze rezygnuje z umowy o świadczenie elektronicznej usługi premium w serwisie Plikostrada z dniem 12-02-2014 , zawarta w dniu 19.01.2014 o godzinie 20:32:36 korzystając z komputera o adresie fizycznym IP 37.8.198.240, gdyż z godnie z polskim prawem mam na to 3 miesiące, jednocześnie informuje ze wysyłam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa lub oszustwa internetowego do UOKiK .I nie p********* mi nic o 14 dniach bo ten przepis nie ma realnego zastosowania w stosunku do oszustwa jakie popełniacie, bo nie było potwierdzania przez Eller Service na piśmie o wymaganych przez prawo informacji – np. danych przedsiębiorcy, ceny usługi, prawo odstąpienia od umowy, czasie jej obowiązywania. Internetowy przedsiębiorca zawierający z konsumentem umowę na odległość musi takie dane potwierdzić na piśmie najpóźniej w momencie w momencie rozpoczęcia świadczenia usługi. Jeżeli przedsiębiorca nie potwierdził tych informacji w wymaganej formie, czas na odstąpienie konsumenta od umowy wydłuża się do trzech miesięcy. , jesteście takimi samymi oszustami jak portal pobieraczek I TAKA SAMA KARA WAS DOSIEGLA . Jezeli taki mail zostanie przyslany PORAZ KOLEJNY na ten adres PRZYSTAPIE DO POZWU ZBIOROWEGO LUB OSOBISCIE WYSTAPIE NA DROGE SADOWA ZA WYLUDZANIE PIENIEDZY, pozatym chętnie się spotkam z wami w sadzie.

 

Z POWAZANIEM heeeee kupa gówna dla śmieciarzy internetowych.

 

ja cos takiego wyslalem dodam ze logowalem sie z falszywymi danymi  na uokik dostaniecie pomoc

Odpowiedział(a) kAROLINA dodano 2014-02-20 12:07
Avatar użytkownika

i CO ODPISALI COŚ KOMUŚ STAŁO SIĘ COŚ BO JA TEŻ MAM DO ZAPŁATY 96 ZŁ DO 27,02,2014 

A JA NAPISAŁAM ŻE NIE BĘDE TEGO PŁACIĆ A PO ZA TYM NIE KORZYSTAŁAM Z TEGO WOGÓLE 

STRASZNIE SIĘ BOJĘ BO NAPRAWDE JAK PRZECZTAŁAM WASZE ODPOWIEDZI TO MNIE PRZERAZIŁY A JA NA DODATEK PODAŁAM INNE IMIĘ NAZWISKO I ADRES ZAMIESZKANIA ALE ZNAJĄ MOJE ID KOMPUTERA JAK NAPISALI CZY COŚ SIĘ STANIE NAMIERZĄ MNIE CZY JAK DAJCIE JAKĄŚ ODPOWIEDZ Z GÓRY DZIĘKI TO MÓJ E-MAIL: [email protected] POZDRAWIAM

Odpowiedział(a) kubi123321 dodano 2014-03-03 13:22
Avatar użytkownika

Ja mam 12,5 roku i co mam robić? Jak mam zapłacić i usunąć?

Odpowiedział(a) ewcia0052 dodano 2014-03-09 11:01
Avatar użytkownika

chcę wziąć udział w pozwie zbiorowym [email protected]

Odpowiedział(a) Justyna dodano 2014-03-09 22:52
Avatar użytkownika

 Ja  miałam  taką  sytaucje  z pobieraczkiem   z tego co wiem to ci sami   naciągacze. napisałam jakiegoś maila   że   nie korzytsałam z  tego serwisu  itd postarszyłam ich  adwokatem (chociaż wcale u niego nie byłam)  i   potem już na mój adres nie przyszedł żaden list

Odpowiedział(a) akos dodano 2014-03-10 11:22
Avatar użytkownika

Właśnie dostałam kolejne wezwanie do zapłaty mimo, że wysłałam do nich odstapienie od umowy i oświadczenie o uchyleniu skutków prawnych... Chciała bym sie dowiedzieć czy udało się komuś z nimi wygrać, może pomoga mi osoby, które dały wpis w zeszlym roku? Jak potoczyła sie ich sprawa? prosze o odpowiedź.

Odpowiedział(a) sef22 dodano 2014-03-25 23:24
Avatar użytkownika

zapłaciliscie im czy nie ?