Pytanie

Avatar użytkownika

Jak wyłączyć Blueconnect Max w Tak-Taku?

Brak opisu

Odpowiedzi (6)

Odpowiedział(a) Programowanie_w_Logo dodano 2010-10-24 18:18
Avatar użytkownika

Zadzwoń do biura obsługi klienta, lub pójdź do punktu Ery, lub też napisz E-mail'a do Operatora. Możesz też usunąć punkty dostępowe w swoim telefonie. Więcej nie pomogę - nie masz podanej miejscowości zamieszkania w profilu, żebym mógł zlokalizować Ci punkty Ery w Twojej okolicy, nie podałeś też marki oraz modelu Twojego telefonu, ażebym mógł Ci przedstawić symulację usunięcia punktów dostępowych na jakiejś stronie z symulatorami systemów telefonicznych.

Pozdrawiam.

Adrian.

Odpowiedział(a) korina dodano 2010-10-25 14:14
Avatar użytkownika

a właściwie dlaczego chcesz wyłączyć? jak ta usługa sprawuje się w praktyce? Pytam bo wiem, że konkurencyjni operatorzy proponuja alternatywne usługi(np. Orange World), tyle ,że tam dostęp jest nieograniczony do wybranych stron, portali etc.

Odpowiedział(a) vice66 dodano 2010-10-25 19:23
Avatar użytkownika

Witam

Chce wyłączyć tą usługe ponieważ nawet nie wiedziałem ze jest ona włączona i tylko kase mi pożarło a o pobranych opłatach operator nawet nie informował.

W zaistniałej sytuacji nie bede dobrym doradcą . 

Pozdrawiam

Odpowiedział(a) korina dodano 2010-10-26 12:29
Avatar użytkownika

dzięki bardzo bardzo za odpowiedz. Czy ktoś może korzystał z tej usługi? Zastanawiam się co jest bardziej korzystne, czy 100 Mb to wystarczająco , aby korzystać chociażby z portali internetowych, czy w takim przypadku lepiej zainwestowac w Orange World, gdzie właściwie nie ma limitów?

Odpowiedział(a) Programowanie_w_Logo dodano 2010-10-26 15:15
Avatar użytkownika

U mnie 100MB w zupełności wystarcza (miesięcznie), a po wykorzystaniu po prostu Internet zwalnia, i za miesiąc znowu mam 100MB.

Odpowiedział(a) e;ragon dodano 2010-12-14 23:36
Avatar użytkownika

do niczego ta usługa jak cała siec to jak sto piedziesiat za kazdym razem kiedy probuje tego blueconnecta wylaczyc i przelaczyc na moj domowy Wlan odpala sie znowu blueconnect!!!!!! masakra olejcie era! ta siec sie nie nadaje