Pytanie

Avatar użytkownika

Jak zahipnotyzować kogoś

Jak kogoś zahipnotyzować najlepiej na 2 sposoby 1 Osoba która chce zahipnotyzować wie o tym i zgadza się 2 To widziałem na Tv4 amerykański program z sztuczkami magicznymi i gościu zahipnotyzował ludzi dając im obrazek z nim w środku ten obrazek był lekko rozmazany i 80 % osób która to zobaczyła upadała i na parę minut zapadała w hipnoze a nawet w sen Wiecie jak wykonać hipnozę chociarz 1 ze sposobów lub innym jak znacie ?

Odpowiedzi (2)

Odpowiedział(a) andrzej1234 dodano 2012-11-09 07:56
Avatar użytkownika

Chciałem podać koleżance rękę, kiedy ona wyciągnęła swoją rękę aby moją uścisnąć, wycofałem się i chwyciłem ją za nadgarstek mówiąc "Patrz". Następnie mówiłem jej żeby obrała sobie jeden punkt na dłoni, i kiedy punkt zacznie się przybliżać ona zacznie się robić senna, powieki zaczną jej ciążyć i tego typu sugestie. Zacząłem przybliżać jej dłoń do twarzy, powiedziałem "kiedy twoje palce dotkną twojego czoła, zamkniesz oczy i odpłyniesz w stan relaksu". Zanim doszedłem do czoła jej oczy się zamknęły, głowa opadła, oraz koleżanka oparła się o ścianę (specjalnie postawiłem ją (tę koleżankę) obok ściany, bo podejrzewałem co się stanie). Następnie przeszedłem do sugestii z drzewem (bujanie się, oraz lewitująca ręka) i zakończyłem hipnozę. 

 

Tak wyglądała moja pierwsza hipnoza. Wykorzystuję to podczas występów przed publiką. Bardzo ważna jest siła Twojej sugestii, niekóre osoby sąna nią bardziej podatne, niektóre mniej. Zapraszam na forum www.forum.e-hipnoza.pl gdzie znajdziesz mnie i wiele innych ciekawych informacji. Tam naprawdę dowiesz się, że to działa i nauczyć się to robić.

Odpowiedział(a) Debil11 dodano 2013-04-21 13:16
Avatar użytkownika
  • jezu dzieciaki nie wiedzom jak kogoś zachipnotyzować to jest bardzo proste jak się umi