Pytanie

Avatar użytkownika

Jaką szkołę wybrać?

Witam Chciałbym wiedzieć gdzie najlepiej studiować na informatyka i czy warto? Technikum liceum czy zawodówka? Mam różnie z matmy 4-5 z inf. tak samo. Czy trudna jest inf-a na studiach? Co muszę umieć a jakie cechy mieć? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odpowiedzi (1)

Odpowiedział(a) AQX dodano 2011-03-29 22:01
Avatar użytkownika

Witam

Najpierw musisz wybrać czy chcesz uczęszczać do Technikum czy do Liceum, to jest też zależne jaki profil i specjalizację oferuje dana szkoła, tak samo jest tzw."progiem" puntków od których można zostać przyjętym(im większy prestiż szkoły tym więcej potrzeba punktów).

Widzę że jak na razie nie za bardzo orientujesz się co z czym się je, więc będziesz się musiał zapoznać z ofertami szkół średnich w twoim mieście lub okolic.

Także jeśli wybierasz ten kierunek tylko dlatego że lubisz dużo przebywać przy komputerze to proponowałbym odstąpić od tego pomysłu. Jeśli masz dużą wiedzę teoretyczną która w dość dużym stopniu przekłada się w praktyce, to jest to jak najbardziej dobry pomysł, iż możesz się wiele nauczyć lub wyszlifować to co już potrafisz. Pozdrawiam