Pytanie

Avatar użytkownika

Kiano Blade Core II czy Ferguson S3?

który tablet wybrać?

Odpowiedzi (4)

Odpowiedział(a) damekeu dodano 2012-10-10 07:51
Avatar użytkownika

Ferguson S3, oba sa dosc podobne ale ferguson ma 1gb ramu, procesor maja taki sam, grafike tez podobna. A niestety duzo aplikacji na 512mb ramu nie bedzie dzialac plynnie i tylko bedziesz sie wkurzał. 

Odpowiedział(a) Elemental dodano 2012-10-12 09:20
Avatar użytkownika

A jakie masz wymagania? Na czym Ci zależy?

Jak zależy Ci na możliwości podłączenia zewnętrznej anteny to S3.

Można się tez kierowac marką. Kiano znam tylko z tabletów - to chyba jakaś nowa marka. Ferguson znam od lat z tunerów satalitarnych, naziemnych i DVD.

Odpowiedział(a) ziomek1739 dodano 2012-10-12 10:04
Avatar użytkownika

Chodzi mi o urządzenie z dostępem do internetu przez wi-fi, chcę też czasem obejżeć film. Ferguson S3 dopiero wchodzi na rynek i nie ma o nim jakichś konkretnych opiniim, natomiast tablet Kiano ma bardzo dobre opinie. Bez tvb-t chyba mógłbym się obejść. Mieszkam w małej mijscowości, więc niewiem, czy ta mała antena wysuwana z tabletu wystarczy do odbioru, ale mam też normalny telewizor, więc tvb-t nie jesy wymaganal

Odpowiedział(a) misterbombastic dodano 2012-11-15 20:48
Avatar użytkownika

jest już kiano blade core II z 1 gb ramu na pokładzie:

http://www.sferis.pl/produkt/63617.html

tylko, że jeslichodzi o opinie to recenzje są bardzo różne i jeśli nie przetestujesz na własnej skórze to prawdy się nie dowiesz. Producenci/ dystrybutorzy sprzętu kupują artykuły i recenzje sponsorowane a ty człowieku potem czytasz to i łykasz.

Sam waham się pomiędzy tymi dwoma modelami ale bliżej mi do fergusona - mam dvb-t od fergusona do tv ariva t65 i jestem zadowolony