Pytanie

Avatar użytkownika

Windows Defender. witam nie moge odpalic defendera kod bledu 0x800106ba. mozna to jakos obejsc albo reinstalowac program bez piracenia i placenia?

Brak opisu

Odpowiedzi (1)

Odpowiedział(a) Tha Truth dodano 2011-12-23 13:29
Avatar użytkownika

Witam !

Mam ten sam problem w systemie WINDOWS 7 x64 Ultimate.

Windows Defender stanął 20 grudnia (jest aktualizacja anim został, zainstalowany ale moze uda sie bez przywracania), i wyskakuję po próbie włącznia ten błąd.

 

Próbowałem już wszystkich sztuczek, usługi, komendy w dos co ciekawe, zablokował mi dostep do folderów ukrytych w 'all users" w użytkownikach np. Dane Aplikacji itd. mimo ze mam konto admina - wyskakuje "odmowa dostępu".

 

Nie wiem już co mam robić, niby nic nie psuje ale zawsze korzystałem i uaktualniałem ten program żeby chodził (i chce aby tak pozostało, jedyne czego nie próbowałem to reinstala, tylko u mnie nigdzie nie ma jak tego zrobić :/).

 

W Progr/funk nie ma nic (nawet w tych wszystkich zakladkach po lewej stronie "elementy windows" itd), usługi jak wyłączyłem to i tak sam się włącza mimo ze w usługach wyłączono (tzn nie włącza tylko wyskakuje powiadomienie, że nie moze odaplic i ebym uruchomił teraz - wciskam uruchom teraz i po 10 minutach wyskakuje błąd).

 

Proszę was, pomóżcie.

Wesołych : )