Pytanie

Avatar użytkownika

Xbox360 nie odczytuje pada. Proszę o pomoc.

Podczas grania na konsoli (stara, typ phat) obraz się wyłączył. Tuż przed wyłączeniem się konsoli, zauważyłem ostrzeżenie RROD. Konsola włączyła się normalnie, jednak usunięty został jeden z moich profili i najprawdopodobniej zawartość pamięci (256mb). Najdziwniejsze jest, że gdy pamięć jest podłączona, konsola jest w stanie "zobaczyć" pada, lecz nie jest w stanie go podłączyć. Problem znika, gdy włączę x'a bez podłączenia pamięci.

Odpowiedzi (3)

Odpowiedział(a) fif007 dodano 2012-12-26 11:06
Avatar użytkownika

na padzie jest takie przycisk, z przodu z trzema tak jakby falami, i na xboxie jest podobny, przytrzymaj w tym samym momencie na rowne 2 sekundy ten przycisk, na padzie  i xboxie, mam nadzieje, ze pomoglem :)

Odpowiedział(a) makak_20 dodano 2012-12-26 13:29
Avatar użytkownika

wiem jak to zrobić, ale chodzi o to, że gdy podłączony jest memory unit, i próbuję połączyć pada z x'em, po tych dwóch sekundach razem zaczynają światełka migać, ale zaraz gasną i żadne z nich nie jest podłączone (xbox nie reaguje na polecenia pada, da się nim jednak zdalnie włączyć konsolę), ale dzięki za próbę pomocy :)

Odpowiedział(a) makak_20 dodano 2012-12-27 09:25
Avatar użytkownika

najwidoczniej to jakiś problem z memory unitem, może sie przegrzał i źle przekazuje ustawienia systemu... Tak czy inaczej rozkręcam konsolę, bo wyszedł nowy LT 3.0 do hitachi, więc sprawdzę, czy się coś nie odczepiło :D