Pytanie

Avatar użytkownika

Zmiana koloru w domu czyli jak farbować włosy szamponetką?

Jak farbować włosy szamponetką? Daje to w ogóle zadowalające efekty, da się tym zmienić kolor czy tylko odświeżyć ten, który mamy obecnie i ukryć odrosty. Proszę dziewczyny o radę :)

Odpowiedzi (2)

Odpowiedział(a) wiola81 dodano 2012-11-13 08:55
Avatar użytkownika

Jeżeli chodzi o szamponetki to  nie niszczą włosów , natomiast istnieją farby bez amoniaku . Efekt będzi duuuzo ładnijszy i przede wszystkim trwalszy.

Z tym, że jeżeli chcesz zrobić taki jednorazowy strzał na kolor to lepiej użyć właśnie szamponetki. Tylko pamietaj, że mimo tego , że ona się zmyje na włosach mimo wszystko pozostanie leciutka poświata (zależy również od firmy). Kolor taki utrzymuje się z reguły od 5 do 8 myc. Wiadomo nikt nie będzie chodził miesiąc czasu z przetłuszczoną głową żeby utrzymać jak najdłużej kolor. Mam nadzieję ,że dokonasz słusznej decyzji. pozdrawiam.

Dodane linki:

Odpowiedział(a) kerlen12 dodano 2012-11-13 08:56
Avatar użytkownika

@wiola

 

Szamponetka nie niszczy mocno włosów ponieważ nie ma wieluskładników utrwalających kolor (wielu nie ma, ale jakieś są). Oczywiście warunek jest taki, że nie będziesz powtarzała zabiegu farbowania często i będziesz dawała włosom "odpocząć" od innych niszczących zabiegów np. prostowania włosów.