Jak być najszybszym w grze Chrum Chrum

Poradnik dodany przez: BoardGamesTV
6062 0

W grze karcianej "Chrum, chrum" liczy się przede wszystkim refleks. Chodzi o jak najszybsze przykrycie stosu zagranych kart i o naśladowanie zwierzęcia z karty, co pozwala na zabranie wszystkich kart znajdujących się na stole.

W tej szybkiej grze imprezowej, gdy tylko pojawią się dwa identyczne zwierzaki, rozpoczyna się prawdziwy wyścig. Kto pierwszy przykryje dłonią stos i wyda z siebie dźwięk naśladujący odgłos zwierzaka pokazanego na karcie wygrywa. Ale uwaga na zuchwałą świnię, która ni stąd, ni zowąd potrafi pojawić się między innymi zwierzętami z donośnym "chrum, chrum"!

Ta szybka gra imprezowa to pomysł na wspólną rozrywkę i na kupę śmiechu. Już nawet od samego wyobrażenia sobie znajomych wydających dźwięki zwierząt chce się spróbować tej gry. Ale zanim się zdecydujecie na kupno Chrum Chrum, recenzja niech wam dokładniej przybliży tą grę imprezową. Sprawdźcie też inne recenzje na naszym profilu, gdzie znajdziecie dużo innych gier karcianych i planszowych, którymi warto się zainteresować.

Do poradnika Jak być najszybszym w grze Chrum Chrum przypisano następujące tagi:

gry planszowe gry karciane gry imprezowe chrum chrum chrum chrum recenzja szybkie gry imprezowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak być najszybszym w grze Chrum Chrum skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...