Jak grać w wisielca (szubienica)

Poradnik dodany przez: varix
29695 0

Gry i zabawy i kolejna gra w którą szybko można z kimś zagrać na kartce. Wisielec znany także jako Szubienica, to bardzo prosta gra dla dwóch osób. W filmie poznacie zasady tej gry, dzięki czemu od razu będziecie mogli przystąpić do zabawy. Wisielec to szybka gra dla dzieci i nie tylko. W końcu sami ustalacie hasła do odgadnięcia w grze więc gra może być łatwiejsza lub trudniejsza. Długość ustawianego hasła ma tutaj bardzo duże znaczenie.

Wisielec to też dobra propozycja na nudę w szkole i na lekcjach. Wystarczy kartka i długopis i już można zacząć zabawę. Oczywiście na przerwach w lekcjach też się dobrze gra ;)

Gra w szubienicę lub gra w wisielca na pewno dostarczy wam sporo emocji. Co prawda sporo osób ją zna ale na pewno niewielu z młodszego pokolenia. Teraz głównie to gry w telefonie są bardzo "na czasie" jednak sami się przekonacie, że papierowy wisielec dostarczy wam sporo rozrywki. Zachęcam do gry i do sprawdzenia innych poradników na profilu odnośnie gier i zabaw na kartce papieru.

Do poradnika Jak grać w wisielca (szubienica) przypisano następujące tagi:

wisielec gry planszowe gry i zabawy gra w wisielca gra w szubienicę szubienica

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w wisielca (szubienica) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...