Jak czytać oznaczenia obiektywów Sigma

Poradnik dodany przez: apertif
13504 0

Oznaczenia na obiektywach Sigma to kolejny poradnik związany z obiektywami. Mieliśmy już odszyfrowanie symboli na obiektywach Canona i Nikona i teraz przyszedł czas na kolejnego dobrego producenta, czyli na firmę Sigma. 

Symbole na obiektywach i umiejętność ich odczytywania to nie tylko wiedza która się przydaje przy korzystaniu z danego obiektywu ale też bardzo ważna jest znajomość tych symboli o oznaczeń przy kupnie obiektywu danej marki, którą w dzisiejszym przypadku jest Sigma. Znaczki na obiektywach Sigmy różnią się nieco od oznaczeń na innych obiektywach ale kiedy już je poznacie, to okaże się, że wszystko zostało tak oznaczone w logiczny sposób, i nie ma tutaj miejsca na jakieś przypadkowe symbole. 

Poradnik oprócz wytłumaczenia oznaczeń na obiektywach powie wam co nieco o samych obiektywach firmy Sigma jak i o samej firmie i jej sprzęcie fotograficznym. Będzie także kilka innych informacji z zakresu dotyczącego ogólnie obiektywów więc każdy kto interesuje się tematem będzie zadowolony z tego odcinka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak czytać oznaczenia obiektywów Sigma skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...