Jak grać w świetną grę planszową Potwory w Tokio

Poradnik dodany przez: BGF
7996 0

W kolejnej, już niestety ostatniej przedświątecznej recenzji (miały być 3, niestety są 2), prezentujemy Wam grę Potwory w Tokio. Absolutny TOP gier familijnych i imprezowych! Co prawda nie ma co zachwalać gry przed zobaczeniem recenzji ale niech ten opis zachęci was do sprawdzenia tego tytułu. 

Wśród gier familijnych i wśród gier imprezowych mamy sporą konkurencję i niektóre tytuły przemijają bez echa. Do takich gier planszowych na pewno nie należą Potwory w Tokio. 
Oprócz samej recenzji gry w filmie zobaczycie także jak grać w King of Tokyo i jak wygląda rozgrywka. Co prawda do gry jest instrukcja ale wiadomo, że szybciej przyswoimy zasady kiedy zobaczymy rozgrywkę na filmie. 

Potwory w Tokio jest grą planszową przeznaczoną dla 2 do 6 graczy. w grze wcielamy się w wielkie potwory, gigantyczne roboty i potężnych obcych i tłuczemy się nawzajem walcząc przy tym o tytuł króla Tokio. Atakujemy innych graczy regenerujemy swoją energię, leczymy się i kupujemy karty specjalne. A to wszystko w świetnym klimacie

Do poradnika Jak grać w świetną grę planszową Potwory w Tokio przypisano następujące tagi:

gry planszowe gra imprezowa recenzje gier planszowych gra familijna richard garfield boardgames factory potwory w tokio king of tokyo bard

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w świetną grę planszową Potwory w Tokio skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...