Jak łowić metodą przepływanki z kołowrotkiem o ruchomej szpuli

Poradnik dodany przez: andrzejandrzej28
20908 0

Sprzęt do wędkowania metodą przepływanki i jego test w praktyce. Ten sposób łowienia pochodzi z Wysp Brytyjskich. W tej metodzie używa się kołowrotków ze szpulą ruchomą, które są nazywane cenrepinami. Są doskonale wykonane i są to ułożyskowane kołowrotki z lekkimi szpulami, które mają duże średnice. Takie kołowrotki są bardzo dobrze wyważone i obracają się z minimalnymi oporami. 

Sprzęt do wędkowania to bardzo szeroka gama produktów i do każdej metody jest dostępnych bardzo wiele modeli w przeróżnych konfiguracjach. Dlatego najlepiej oglądać tego typu poradniki w których na praktycznym przykładzie widać jak dany sprzęt i jak dany zestaw do wędkowania a w tym przypadku do metody przepływanki, się sprawdza. 

Zapraszam każdego wędkarza do spróbowania tej metody i spróbowania tej techniki łowienia z wykorzystanie takiego lub podobnego sprzętu. Dodatkowo, każdy kto nie zna tej metody może poczytać o niej w internecie, gdyż jest tam trochę o tym informacji. 

Do poradnika Jak łowić metodą przepływanki z kołowrotkiem o ruchomej szpuli przypisano następujące tagi:

wędkarstwo przepływanka metoda przepływanki kołowrotek o ruchomej szpuli kołowrotek z ruchomą szpulą sprzęt do wędkowania kołowrotki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak łowić metodą przepływanki z kołowrotkiem o ruchomej szpuli skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...