Jak zrobić stojak na wędki

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
34475 0

Sezon wędkarski niestety powoli dobiega końca. Jeśli nie macie jednego i sprawdzonego miejsca gdzie przechowywać wędki, to Abi ma dla was propozycję. Jako zapalony wędkarz stwierdził, że czas przygotować dobry, praktyczny i fajnie wyglądający stojak na wędki. Trochę planowania, małe wyliczenia i pomysł na wykonanie się znalazł. Całość jest zrobiona z drewna, więc mamy w tej solówce typowe majsterkowanie i spokojnie dacie radę z podstawowymi narzędziami wykonać coś takiego. W końcu nie jest to taki trudny projekt. Trochę drewna, trochę bejcy i farby i gotowe.

A samo drewno, czyli materiał z jakiego to jest zrobione ma nieco mniejsze znaczenie, bo liczy się praktyczność tego pomysłu ale z drugiej strony także Abi pokazał bardzo fajny pomysł na lepszy wygląd takiego drewna. W poradniku zobaczycie dokładnie o co chodzi i technikę pewnie będziecie wykorzystywać w przypadku innych projektów. 

Akurat Abi swój stojak na wędki zamontował w garażu ale oczywiście miejsce na taką rzecz jest w sumie dowolne. No i pamiętajcie także że możecie przerobić ten projekt aby zmieścić więcej sprzętu. dodatkowo można dorobić półeczki i haczyki na różne inne akcesoria wędkarskie ale to już każdego z was indywidualna sprawa. Zrób to sam i zobaczysz że wędki już nie będą upychane w różnych dziwnych miejscach. 

Pamietajcie też aby sprawdzić najnowaszą gazetkę promocyjna Castoramy: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Do zobaczenia w kolejnych odcinkach zarówno na kanale Castorama Polska jak i na 5 sposobów na

Do poradnika Jak zrobić stojak na wędki przypisano następujące tagi:

majsterkowanie garaż wędkarstwo zrób to sam stojak na wędki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić stojak na wędki skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...