Jak zrobić stojak na wędki

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Wędkarstwo
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 10.10.2017 / 20:00
  • Odsłony: 8 697
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Spryciarze.pl

Do poradnika jak zrobić stojak na wędki przypisano następujące tagi:

Sezon wędkarski niestety powoli dobiega końca. Jeśli nie macie jednego i sprawdzonego miejsca gdzie przechowywać wędki, to Abi ma dla was propozycję. Jako zapalony wędkarz stwierdził, że czas przygotować dobry, praktyczny i fajnie wyglądający stojak na wędki. Trochę planowania, małe wyliczenia i pomysł na wykonanie się znalazł. Całość jest zrobiona z drewna, więc mamy w tej solówce typowe majsterkowanie i spokojnie dacie radę z podstawowymi narzędziami wykonać coś takiego. W końcu nie jest to taki trudny projekt. Trochę drewna, trochę bejcy i farby i gotowe.

A samo drewno, czyli materiał z jakiego to jest zrobione ma nieco mniejsze znaczenie, bo liczy się praktyczność tego pomysłu ale z drugiej strony także Abi pokazał bardzo fajny pomysł na lepszy wygląd takiego drewna. W poradniku zobaczycie dokładnie o co chodzi i technikę pewnie będziecie wykorzystywać w przypadku innych projektów. 

Akurat Abi swój stojak na wędki zamontował w garażu ale oczywiście miejsce na taką rzecz jest w sumie dowolne. No i pamiętajcie także że możecie przerobić ten projekt aby zmieścić więcej sprzętu. dodatkowo można dorobić półeczki i haczyki na różne inne akcesoria wędkarskie ale to już każdego z was indywidualna sprawa. Zrób to sam i zobaczysz że wędki już nie będą upychane w różnych dziwnych miejscach. 

Pamietajcie też aby sprawdzić najnowaszą gazetkę promocyjna Castoramy: http://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/gazetka-castorama?utm_source=youtube.com&utm_medium=referral&utm_campaign=castoramaYT

Do zobaczenia w kolejnych odcinkach zarówno na kanale Castorama Polska jak i na 5 sposobów na

Kategoria: Hobby > Wędkarstwo

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić stojak na wędki skomentowało 3 osób.

Pozostało 1500 znaków