Jak nauczyć się robić timelapsy - plus efekty w Premiere Pro

Poradnik dodany przez: filmujemy
5477 0

Time lapse to bardzo popularna technika, która polega na przygotowaniu serii zdjęć, a następnie wyświetleniu ich w przyspieszonym tempie. Inaczej nazywana jest filmem pokladkowym. To prosty sposób na stworzenie bardzo ciekawego efektu artystycznego, pozwalającego na urozmaicenie filmu.

Z tego instruktażu dowiesz się jak tworzyć interesujące efekty filmowe, które następnie możesz zastosować we własnych produkcjach. Instrukcje pokazują krok po kroku jak wykonać dobrej jakości zdjęcia, które można zmontować w formie time lapse. Warto poznać podstawowe techniki filmowe, umożliwiające stworzenie bardziej profesjonalnego efektu. Edycja filmów nie musi być skomplikowana. Bardzo ciekawe rezultaty uda się uzyskać dzięki zastosowaniu prostych narzędzi, którymi dysponują nawet początkujące osoby. Online dostępne są bardzo przydatne kursy i szkolenia przeznaczone dla osób, które stawiają pierwsze kroki w zakresie produkcji własnych filmów.

Montaż filmów nie musi być trudnym zadaniem – obejrzyj ten kurs i poznaj podstawowe techniki tworzenia efektu time lapse. Zobacz w jaki sposób wykonać efektowne zdjęcia dobrej jakości, które następnie można przekształcić w profesjonalny film pokladkowy. Poznaj techniki edycji filmów, dzięki którym twoje produkcje zrobią wrażenie na widzach, staną się ciekawsze i bardziej atrakcyjne w odbiorze.

Dzięki przejrzystym instrukcjom, bez problemu samodzielnie przygotujesz interesujące efekty filmowe. Podstawowe techniki są łatwe do zastosowania i nawet osoby początkujące nie będą miały problemu z wykorzystaniem ich w praktyce dzięki szczegółowemu opisowi przestawiającemu wszystkie niezbędne czynności krok po kroku.

Kalkulator timelaps:

http://www.studiojpic.com/calculators/timelapse-calculators/

Varanus:

http://foton.kalisz.pl/pl/sklep/p/7494/naped-do-slidera-varanus-sv2.html

Pilot do timelaps: https://digishots.pl/wezyk-interwalowy-time-lapse-do-aparatow-marki-canon.html?gclid=Cj0KCQjw_o7NBRDgARIsAKvAgt2mYE135sBg1CRQxV5PHOhI7V9K_356ETVMlYYULT3FDR6jWA37e0QaAkBUEALw_wcB

Wpadaj na fanpage: https://www.facebook.com/filmujemyyt

Email: [email protected]

Grupa: https://www.facebook.com/groups/488291531512621/

Instagram: https://www.instagram.com/szymonchalupka/

Moja strona: www.blacksunstudio.pl

Do poradnika Jak nauczyć się robić timelapsy - plus efekty w Premiere Pro przypisano następujące tagi:

kursy i szkolenia efekty filmowe time lapse edycja filmów montaż filmów techniki filmowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się robić timelapsy - plus efekty w Premiere Pro skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...