Jak robić świetne zdjęcia telefonem - 7 trików

Znalazł: 0xdxdxd0
Źródło filmu: YouTube
74573 5

Dobre zdjęcia telefonem są możliwe. I nie mówimy tutaj tylko o jakości zdjęć ale przede wszystkim o pomysłach na zdjęcia. Takie rzeczy jak statyw do telefonu czy też jeszcze bardziej ciekawe rozwiązanie jakim jest spust migawki do telefonu pozwalają tworzyć, robić naprawdę dobre zdjęcia. Telefonem można dużo osiągnąć. W tym poradniku jest to pokazane na przykładzie telefonu iPhone 5S, ale wiele z tych porad i trików wykonacie swoimi smartfonami. 

Fotografia telefonem to coraz bardziej powszechna technika, gdyż telefony komórkowe mają już dobre aparaty a te montowane w nowych modelach są jeszcze lepsze i mocniejsze. 7 trików, hacków i porad odnośnie fotografii telefonem na pewno przyda się każdemu, kto cyka fotki komórką. No i opcja zdjęcia panoramicznego na którym można pojawić się kilka razy jest też bardzo interesująca. Już nie mówiąc o sposobie stworzenia obiektywu makro za pomocą ... kropelki wody. Warto zobaczyć i warto zastosować te triki przy najbliższej fotografii telefonem komórkowym.

Do poradnika Jak robić świetne zdjęcia telefonem - 7 trików przypisano następujące tagi:

aparaty i kamery statyw do telefonu zdjęcia panoramiczne dobre zdjęcia telefonem spust migawki do telefonu fotografia telefonem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak robić świetne zdjęcia telefonem - 7 trików skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...