Jak sprawdzić auto za pomocą ... smartfona

Poradnik dodany przez: dr1v3r
7212 0

FB: http://goo.gl/C3e8KB |

SUB: https://goo.gl/eWav6I

Ilu z Was spotkało się z problemami przy zakupach auta? Pewnie, a nawet napewno wielu z Was. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że można tego w bardzo, ale to bardzo prosty sposób uniknąć. 

Wiedziałeś, że możesz zdiagnozować swoje auto przy pomocy smartfona? Jest taka magiczna aplikacja MyWheels, której obsługa nie powinna sprawić nikomu większych problemów. 

Dziś pod lupę bierzemy polską aplikację MyWheels, która dzięki złączu OBD działa jako dodatkowy komputer pokładowy w aucie, książka serwisowa, i bajer do podrywania lasek... 

Chociaż co do tego ostatniego bylibyśmy ostrożni.

Ale... naszym zdaniem Warto pochylić w stronę takich aplikacji dla kierowców ponieważ mogą wnieść naprawdę dużo dobrego do naszego samochodowego życia. 

Jeśli będziecie chcieli sprawdzić swoje autko, to koniecznie najpierw zobaczcie ten poradnik. Nie ma innej opcji żeby odpowiednio przeskanować auto i trzeba po prostu wspomóc się nowoczesną technologią, która na szczęścię jest na wyciągnięcie ręki. 

Takie aplikacje dla kierowców powinny być coraz bardziej popularne, dlatego wzięliśmy się za ich testowanie! Mamy nadzieję, że ku Waszej uciesze :). 

Jeśli jesteście ciekawi wyniku naszego testu, to zapraszamy serdecznie do oglądania. Dajcie znać w komentarzach jak podobała się Wam ta produkcje. Widzimy się w następnym odcinku. Na razie!

 

Subskrybuj: http://pojechani.tv/sub

Facebook: https://www.facebook.com/PojechaniTV

Instagram: https://instagram.com/pojechani/

Zobacz nas w telewizji! http://twoja.tv/profil/Pojechani.tv

Poczytaj: http://goo.gl/KGE5Jx

Napisz do nas: [email protected]

Do poradnika Jak sprawdzić auto za pomocą ... smartfona przypisano następujące tagi:

obsługa mywheels złącze obd komputer pokładowy w aucie jak sprawdzić samochód przed kupnem aplikacje dla kierowców

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sprawdzić auto za pomocą ... smartfona skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...