Jak udzielić pierwszej pomocy - napad padaczki

Poradnik dodany przez: wolna99
7220 0

Ten film, został zrealizowany we współpracy z IFRC, i dzięki niemu, nauczysz się udzielić pomocy przy ataku padaczki.
W tym video, pokazujemy Wam, jak, krok po kroku, poradzić sobie z napadem padaczki u osoby, w towarzystwie której, właśnie przebywamy. Dowiesz się, co dokładnie robić i jak się zachować jeśli ktoś dostanie przy Tobie ataku padaczki. W ten sposób, będziesz mógł, udzielić profesjonalnej pierwszej pomocy, jeszcze zanim przyjedzie pogotowie, które zawiadomisz. Czesto ratuje to chorego przed urazami, które mogą wystąpić podczas jego ataku. Dlatego właśnie udzielanie pierwszej pomocy jest tak istotne dla każdego z nas.
Przedstawiamy Ci co zrobic z osobą, która przechodzi atak padaczki, jak ją ułożyć, oraz co dokładnie zrobić, jeszcze przed samym zawiadomieniem pogotowia - wbrew pozorom, nie jest to pierwsza czynność jaką należy wykonać - chyba, że jest z nami ktoś jeszcze, kto może to zrobić, podczas gdy my zajmujemy się osoba z atakiem. Jesli jesteśmy jednak sami - telefon wykonujemy dopiero po wykonaniu podstawowych czynności pierwszej pomocy, które mają na celu pomóc osobie chorej.
Jezeli uważasz, że warto mieć ten film pod ręką, znasz osoby chore, przebywasz w ich towarzystwie - koniecznie zacznij subskrybować nasz kanał, na którym dowiesz się jak dokładnie pomagać podczas ataków. Warto też, abyś pokazał ten film znajomym, takie informacje powinny być rozprzestrzeniane. Nigdy nie wiadomo, kiedy znajdziemy się w towarzystwie osoby, która dostanie ataku - może to być nawet na ulicy ! Co wtedy zrobisz ? Warto wiedzieć jak się zachować.
Jeżeli masz uwagi, podziel się nimi w komentarzu.

Do poradnika Jak udzielić pierwszej pomocy - napad padaczki przypisano następujące tagi:

pierwsza pomoc udzielanie pierwszej pomocy napad padaczki atak padaczki pomoc przy ataku padaczki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak udzielić pierwszej pomocy - napad padaczki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...