Jak używać filtra polaryzacyjnego - Ekspozycja w słońcu

Poradnik dodany przez: Abandon
8918 0

Siemanko, witajcie w moim kolejnym poradniku dla fotoamatorów. W dzisiejszym filmiku chciałbym zaprezentować Wam filtr polaryzacyjny i jego wykorzystanie podczas robienia zdjęć w pełnym słońcu. Zapraszamy na tutorial Mikołaja Krawczunasa w GRAIN LEARNING. Zobaczcie.

Fotografowanie w pustynnym słońcu Australii to idealne warunki do pokazania, jak filtr polaryzacyjny pomaga równomiernie nasycić partie obrazu. Taki filtr fotograficzny świetnie sprawdzi się podczas robienia zdjęć pod słońce, ponieważ pozwoli dobrać odpowiednią ekspozycję w słońcu.

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, jak zrobić zdjęcia w słońcu tak , aby wyglądały jak te z okładek magazynów podróżniczych, to wiedz, że filtr polaryzacyjny znacznie Wam w tym pomoże. W filmie powiemy też, jaki filtr najlepiej dobrać do poprawnej ekspozycji w słońcu.

Mamy nadzieję, że dzięki temu filmikowi Twoje zdjęcia pod słońce nabiorą zupełnie nowej jakości i innego wymiaru. Spróbuj sam i do zobaczenia w kolejnych filmikach w których prezentuję różne zastosowania aparatu i kamery.

Do poradnika Jak używać filtra polaryzacyjnego - Ekspozycja w słońcu przypisano następujące tagi:

aparaty i kamery zdjęcia pod słońce filtr polaryzacyjny ekspozycja w słońcu zdjęcia w słońcu jak robić zdjęcia w słońcu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak używać filtra polaryzacyjnego - Ekspozycja w słońcu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...