Jak ważyć mikstury w grze Szkoła Alchemii

Poradnik dodany przez: BoardGamesTV
5830 0

Szkoła alchemii, czyli gra karciana w której gracze wcielają się w role początkujących alchemików, których zadaniem i celem jest zgłębienie nauki związanej z warzeniem eliksirów. W grze zaczynamy od bardzo prostych receptur i poprzez kolejne etapy musimy dojść do końca aby stworzyć Najwyższy Eliksir i Najwyższy Talizman Magii. wygrywa ten gracz, który jako najlepszy opanuje tą sekretną sztukę i dzięki temu zdobędzie tytuł Wielkiego Alchemika.

Gra karciana Szkoła Alchemii to ciekawa pozycja co przybliży wam ta recenzja. Szkoła Alchemii jest grą w której otrzymujemy punkty za każdy składnik, który zdobędziemy i za każda ukończoną miksturę. Im bardziej skomplikowana receptura, tym więcej punktów możemy za nią otrzymać. Kto będzie miał najwięcej punktów wygrywa. 

Jeżeli lubicie gry karciane to warto co jakiś czas śledzić rynek i nowe gry karciane. Często bez żadnego szumu pojawiają się na rynku naprawdę ciekawe pozycje, które koniecznie trzeba sprawdzić. Tymczasem zapraszamy do recenzji Szkoły Alchemii.


 

Do poradnika Jak ważyć mikstury w grze Szkoła Alchemii przypisano następujące tagi:

gry planszowe gry karciane szkoła alchemii recenzja szkoła alchemii gra karciana szkoła alchemii nowe gry karciane

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ważyć mikstury w grze Szkoła Alchemii skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...