Jak wybrać najlepsze gry planszowe do grania z rodziną

Poradnik dodany przez: Planszolandia
11261 0

Szczęśliwa Siódemka, czyli Top 7 najbardziej ulubionych gier familijnych z 2014 roku według portalu Planszolandia.pl. Gry familijne można trochę porównać do gier imprezowych jednak to odrębna gałąź gier planszowych i karcianych. Gry rodzinne muszą być proste aby wszyscy członkowie rodziny mogli w nich uczestniczyć i muszą jednocześnie podobać się i dzieciom i starszym. Nie jest to prosto osiągnąć ale są tytuły, którym się to udało. 

Ten film pomoże wam wybrać najlepsze gry rodzinne i wszystkie, które tutaj przedstawione są posiadają trzy najważniejsze walory pod względem których należy szukać tego typu pozycji. Te cechy to: 

- wygląd i wykonanie
- proste i klarowne zasady
- czas rozgrywki - max do godziny

Oprócz gier, które znalazły się w zestawieniu Top 7, przedstawię wam kilka innych pozycji, które także rekomenduję, ale które po prostu nie zmieściły się w siódemce najlepszych gier dla rodziny. W sumie dziś poznacie aż 14 gier familijnych które są warte uwagi i które będą świetnymi pozycjami na prezent.

Do poradnika Jak wybrać najlepsze gry planszowe do grania z rodziną przypisano następujące tagi:

gry planszowe gry rodzinne gry familijne najlepsze gry familijne najlepsze gry dla rodziny gry planszowe dla całej rodziny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wybrać najlepsze gry planszowe do grania z rodziną skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...