Jak wybrać sygnalizator mechaniczny - poradnik wędkarza

Poradnik dodany przez: hubercicho
6664 0

Sieeemankooo! Skoro tu trafiliście, to znaczy, że wędkarstwo kręci Was, jak korbka po złapaniu gruuubej sztuki. :) W dzisiejszym odcinku pamiętnika młodego... tfu! to jest poradnika wędkarza pokażemy Wam jak wybrać swingera oraz jak wybrać odpowiedniego hangera. Każdy wie, że trudno wyobrazić sobie łowienie karpi bez pomocy dobrego sygnalizatora mechanicznego. To już 12 część naszego poradnika wędkarza, jeśli jesteś zainteresowany łowieniem i dopiero zaczynasz przygodę, to musisz sprawdzić nasze pozostałe poradniki dla karpiarzy, które znajdziesz na naszym kanale. Wielkie dzięki, że nas oglądasz, mamy nadzieję, że te filmy to początek Twojej pięknej i wieloletniej przygody związanej z wędkarstwem i łowieniem karpi.

Jak wybrać swingera? Jak wybrać hangera? Czym się kierować podczas wybierania sygnalizatora mechanicznego? Zapraszam do oglądania 12 części z cyklu PORADNIK POCZĄTKUJĄCEGO KARPIARZA.

Czym się kierować podczas wyboru swingera? Czym się kierować podczas wyboru hangera? To pytania, które zadaje sobie chyba każdy początkujący miłośnik łowienia karpi. Niestety, wybór odpowiedniego sygnalizatora mechanicznego to bardzo trudny i zawiły temat, jednak mam nadzieję, że wkrótce po obejrzeniu mojego filmu będziecie już wiedzieli jak zabrać się do takiego zakupu oraz co wybrać. Dlatego zapraszam do obejrzenia mojego wideoporadnika w którym wszystko pokrótce omawiam. Po zakończeniu sprawdźcie również moje pozostałe filmy w których znajdziecie masę pożytecznych wskazówek, które przydadzą się każdemu zaczynającemu swoją przygodę z wędkarstwem oraz będą stanowić uzupełnienie wiedzy dla pozostałych.

Do poradnika Jak wybrać sygnalizator mechaniczny - poradnik wędkarza przypisano następujące tagi:

wędkarstwo łowienie karpi sygnalizatory mechaniczne poradnik wędkarza jak wybrać swingera poradniki dla karpiarzy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wybrać sygnalizator mechaniczny - poradnik wędkarza skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...