Jak wykonać renowację kloszy reflektorów

Poradnik dodany przez: Qwasior
33141 0

Renowacja reflektorów samochodowych to temat, który dotyczy wielu kierowców i z pewnością po zapoznaniu się z tym materiałem wielu z was zastanowi się poważnie nad stanem swoich świateł. Co prawda w Polsce jest wiele zakładów, które wykonują taką renowację kloszy i reflektorów ale niestety taka usługa trochę kosztuje. A skoro okazuje się, że można zrobić to samemu to warto zobaczyć jak i zastosować pomysł u siebie. 

Renowacja kloszy reflektorów, czyli poprawienie ich wizerunku i przejrzystości to nic innego jak szlifowanie papierem ściernym i polerowanie. Zaśniedziałe reflektory wymagają naszej uwagi i nie chodzi tutaj tylko o względy estetyczne. Zaśniedziałe reflektory po prostu gorzej świecą co widać szczególnie w nocy a to mocno wpływa na bezpieczeństwo jazdy. 

Renowacja reflektorów  przeprowadzona samodzielnie tą technika pozwala odzyskać blask i sprawność świateł w jedno popołudnie. A poradnik i technika renowacji reflektorów została przeprowadzona na Volkswagenie Passacie B5. 

Składniki:

  • Papier wodny o gradacji 1200; 2000; 2500
  • Wiertarka z kółkiem polerskim

Do poradnika Jak wykonać renowację kloszy reflektorów przypisano następujące tagi:

porady renowacja reflektorów renowacja kloszy reflektorów zaśniedziałe reflektory naprawa reflektorów renowacja reflektorów samochodowych

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać renowację kloszy reflektorów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...