Jak zrobić super prosty stojak na telefon

Poradnik dodany przez: klaradiy
9411 0

Jedna nakrętka, jeden stojak, jeden statyw i tyle możliwości :).

Aparaty i kamery wdarły się do naszego życia i praktycznie nie chcą z niego w żaden sposób wyjść. W dobie miniaturyzacji są  wszędzie, w prawie każdym otaczającym nas urządzeniu. Niedługo będzie można je spotkać nawet w pralce :).

Telefon ma praktycznie każdy i jest on wyposażony w aparat i to często bardzo dobrej jakości, który z powodzeniem może zastąpić lustrzankę :).

Ale dzisiaj nie o tym będziemy mówić :). Tematem dzisiejszego odcinka będzie podstawka pod telefon. Dokładniej mówiąc będzie to stojak na telefon, który umożliwi nam oglądanie filmów. Na telefonie coraz to częściej otwieramy różnego rodzaju nagrania, czy też poradniki, które mają nas do czegoś zainspirować, więc odpowiednie podejście do tematu jest jak najbardziej wskazane.

Nasz mini statyw na telefon będzie wykonany bardzo prosto, a wręcz powiedziałbym banalnie :). Zostaną do tego wykorzystane jedynie plastikowe zakrętki i nasz pomysł :).

Mam nadzieję, że spodoba się Wam to co dzisiaj zobaczyliście :).

 

Do poradnika Jak zrobić super prosty stojak na telefon przypisano następujące tagi:

aparaty i kamery podstawka pod telefon stojak na telefon oglądanie filmów na telefonie plastikowe zakrętki mini statyw na telefon

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić super prosty stojak na telefon skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...