Sposób na dźwięk Ferrari w Twoim aucie - DIY

Poradnik dodany przez: krilan1995
2481 0

Niemal każdy z nas ogląda w internecie śmieszne filmiki i różne porady, dzięki którym można samodzielnie wykonać bardzo śmieszne rzeczy. Chyba każdy chciałby mieć samochód ferrari. Wydaje on charakterystyczny dźwięk, no ale nie czarujmy się cena jest tak wysoka, że raczej nigdy nas nie będzie na niego stać, no chyba, że wygramy w lotto. Skoro jednak nie mamy jeszcze tych milionów, możemy sami wykonać sportowy wydech. Nie jest to ani trudne, ani czasochłonne, a ponadto stać nas na to.
Takie majsterkowanie daje dużo satysfakcji, jak i frajdy i można wykonać naprawdę fajne rzeczy, którymi będziemy mogli pochwalić się przed znajomymi, a także rodziną. Zresztą technika diy jest bardzo popularna. Jest to również świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu, jak i doskonałe hobby. Zatem, aby wykonać wydech ferrari należy przygotować puszkę po chipsach. Mogą to być np. znane wszystkim Pringles. Oczywiście puszka musi być pusta i czysta więc chrupki trzeba po prostu zjeść. Teraz należy usunąć jej dno, najlepiej przy użyciu nożyka do tapet. Właśnie otrzymaliśmy rurę wydechową. Teraz będziemy potrzebować akumulatorka, który jest zasilany na baterię oraz patyczków drewnianych np. po lodach. Całość mocujemy w puszcze przy użyciu kleju, tutaj warto zdecydować się na klej do metalu. Będziemy potrzebować jeszcze małego megafony, który podłączamy do wykonanej wcześniej rury wydechowej i wszystko łączymy.
Tak wykonany wydech n=można przymocować do samochodu i cieszyć się dźwiękiem Ferrari w naszym samochodzie. Zatem przygotowanie tego zajmuje raptem kwadrans, nie jest też specjalnie trudne, jednak należy pamiętać o precyzji.

Do poradnika Sposób na dźwięk Ferrari w Twoim aucie - DIY przypisano następujące tagi:

majsterkowanie porady diy śmieszne rzeczy śmieszne filmiki fajne rzeczy sportowy wydech

Skomentuj poradnik

Poradnik Sposób na dźwięk Ferrari w Twoim aucie - DIY skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...