Jak przerobić rzeczy z IKEI

Jak przerobić rzeczy z IKEI

Do przerabiania rzeczy z Ikei potrzebna jest przede wszystkim kreatywność i potrzeba nowych doświadczeń. Niektóre pomysły zajmą więcej czasu, niektóre są mnie czasochłonne, ale efekt zawsze przyniesie dużo satysfakcji. Oto kilka pomysłów, które odmienią codzienne przedmioty i zmienią funkcjonalność Twojego domu.

Krok 1

Szafka nocna. Do tej zmiany potrzebna będzie szafkę RAST , biała farba do powierzchni drewnianych oraz ciemno-brązowa bejca. Estetycznymi dodatkami mogą okazać się odpowiednie uchwyty.

Krok 2

Półka dla kota. Jeśli jesteś właścicielem kota i chcesz mu sprawić oryginalne miejsce do wylegiwania się, to zainwestuj w jakiekolwiek półki ścienne z IKEI. Twój pokój zyska niepowtarzalny wygląd, a twój kot będzie miał dodatkowe miejsce na kocie drzemki.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zrobić elektryczne i bezprzewodowo sterowane rolety

Krok 3

Ławka z półki na książki. Bardzo ciekawym i prostym pomysłem jest wykonanie ławki z półki na książki. Mebel może mieć dwu funkcyjne zastosowanie. Co należy zrobić? Trzeba obić górny blat szafki miękkim materiałem. Tak oto otrzymujemy nowe miejsce do siedzenia.

Krok 4

Aranżacja nie musi dotyczyć tylko zmiany wyglądu mebli. Fajnym i ciekawym pomysłem jest użycie akcesoriów dostępnych w IKEI do dekoracji ścian. Świetne ożywi to ściany w pokoju dziecka.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przerobić rzeczy z IKEI skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!