Jak wyczyścić wnętrze samochodu

Jak wyczyścić wnętrze samochodu

Czyszczeniem wnętrza samochodu powinniśmy się zająć wczesną słoneczną wiosną. Pozwoli to przygotować samochód odświeżony po zimowych warunkach na przyjemną jazdę latem. Zobacz czego się trzeba trzymać i poznaj wskazówki odnośnie czyszczenia wnętrza auta.

Krok 1

Wytrzep i umyj dywaniki,odkurz całe wnętrze jeżeli zachodzi taka potrzeba wyczyść na mokro podłogę po powstałych zabrudzeniach.

Krok 2

Pokrowce z foteli jeżeli posiadasz zdejmij i wypierz w pralce.Jeżeli nie masz pokrowców przetrzyj środkiem piorącym tapicerkę samochodową,spowoduje świeży zapach we wnętrzu kabiny.Przy okazji umyj dokładnie wszystkie szyby.

Krok 3

Elementy z tworzywa sztucznego przetrzyj środkiem konserwującym,sprawdź czy nie potrzeba dokręcić luźnych elementów oraz stan techniczny pozostałych.Nie zapomnij porządnie po tych zabiegach wywietrzyć wnętrza.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak odświeżyć wnętrze samochodu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wyczyścić wnętrze samochodu skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków
  1. Awatar użytkownika ziben200

    ziben200

    Feb 03, 2014

    Nie jest to porada najwyzszych lotow Odkurzyc chyba kazdy o tym wie Pokrowce wiadomo ze (wymysl komuny) trzeba wyprac a Deska rozdzielcza latwiej i szybciej jest wytrzec chusteczkami dla dzieci i potraktowac Plak-iem niz pie....ic sie z jakas oliwka chyda ze to duzy fiat i trzeba go wypicowac na gielde