Jak zmienić XP w Windows 7

Jak zmienić XP w Windows 7

Czyli szybki sposób na zmianę Windowsa XP w Windows 7.

  • SP3 UxTheme Patcher 1 2
  • SevenVG Refresh Theme for Windows XP
  • Paczka Ikon z Windows 7
  • 7-zip

Krok 1

W pierwszej kolejności pobieramy UxTheme Patcher'a i wypakowywujemy go. Po wejście do programu, klikamy "Patch", po czym czekamy aż program wykona ten proces. Następnie zamykamy wszystkie uruchomione aplikacje i ponownie uruchamiamy komputer. Po rozruchu, styl się zmieni, ale to nie jest żaden błąd. Tak powinno być, więc zostawiamy Windowsa nie zmieniając stylu.

Krok 2

Teraz ściągamy "SevenVG Refresh Theme for Windows XP by Vishal Gupta" i wypakowywujemy. Dostępne będą tam 3 foldery: Fonts, Theme i Styler Toolbar.

 

Jako pierwsze instalujemy z folderu Thema . Instalacja jest intuicyjna i prosta, wystarczy klikać "Next" i nic nie zmieniać. Potem instalujemy folder Fonts. Instalacja przebiega w ten sam sposób. Jako ostatnie instalujemy Styler Toolbar, jednak w folderze znajdują się dwa pliki.
Pierwszy instalujemy Then Run Me, a poźniej First Install Me.

 

Po ich instalacji ponownie uruchamiamy komputer.

Krok 3


Teraz klikamy Prawym Przyciskiem Myszki na właściwości, w zakładce kompozycję i ustawiamy "SevenVG Refresh". Następnie przechodzimy do zakładki "Wygląd", później w opcji „Okna i przyciski” ustawiamy na "SevenVG2". Schemat kolorów konfigurujemy na Aero32, a czcionki na Normal. Wszystko Zatwierdzamy przyciskiem OK. Gotowe! Nasz Windows XP wygląda teraz jak Windows 7.

Komentarze: (2)

Pozostało: 1500 znaków
2013-10-31 09:30:10
Awatar
i zainstalować jeszcze program \"VIGlance\"
(0)
2013-04-14 16:47:34
Awatar
Dobrze, że napisałeś o patchach. ;) U niektórych styl sie nie zmieni. ;) Było tak w moim przypadku. :d
(0)