Jak zmienić XP w Windows 7

Jak zmienić XP w Windows 7

Czyli szybki sposób na zmianę Windowsa XP w Windows 7.

Krok 1

W pierwszej kolejności pobieramy UxTheme Patcher\'a i wypakowywujemy go. Po wejście do programu, klikamy \"Patch\", po czym czekamy aż program wykona ten proces. Następnie zamykamy wszystkie uruchomione aplikacje i ponownie uruchamiamy komputer. Po rozruchu, styl się zmieni, ale to nie jest żaden błąd. Tak powinno być, więc zostawiamy Windowsa nie zmieniając stylu.

Krok 2

Teraz ściągamy \"SevenVG Refresh Theme for Windows XP by Vishal Gupta\" i wypakowywujemy. Dostępne będą tam 3 foldery: Fonts, Theme i Styler Toolbar.

 

Jako pierwsze instalujemy z folderu Thema . Instalacja jest intuicyjna i prosta, wystarczy klikać \"Next\" i nic nie zmieniać. Potem instalujemy folder Fonts. Instalacja przebiega w ten sam sposób. Jako ostatnie instalujemy Styler Toolbar, jednak w folderze znajdują się dwa pliki.
Pierwszy instalujemy Then Run Me, a poźniej First Install Me.

 

Po ich instalacji ponownie uruchamiamy komputer.

Krok 3


Teraz klikamy Prawym Przyciskiem Myszki na właściwości, w zakładce kompozycję i ustawiamy \"SevenVG Refresh\". Następnie przechodzimy do zakładki \"Wygląd\", później w opcji „Okna i przyciski” ustawiamy na \"SevenVG2\". Schemat kolorów konfigurujemy na Aero32, a czcionki na Normal. Wszystko Zatwierdzamy przyciskiem OK. Gotowe! Nasz Windows XP wygląda teraz jak Windows 7.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zmienić XP w Windows 7 skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków
 1. Awatar użytkownika kuba712357

  kuba712357

  Oct 31, 2013

  i zainstalować jeszcze program \"VIGlance\"

 2. Awatar użytkownika dudkowski

  dudkowski

  Apr 14, 2013

  Dobrze, że napisałeś o patchach. ;) U niektórych styl sie nie zmieni. ;) Było tak w moim przypadku. :d