20 zaskakujących pomysłów wykorzystania WD-40

Poradnik dodany przez: Tetryczny
7115 0

Filmik ten zawiera ciekawe pomysły na wykorzystanie tego uniwersalne środka w sprayu. Posiada on liczne właściwości, które można wykorzystać do poradzenia sobie z codziennymi problemami z nie drożnymi szczelinami, zamarzniętymi zamkami czy też zerdzewiałymi śrubami. Jedynak to nie wszystkie life hacks, jakie można wykorzystać przy użyciu tego środka.

Idealnie nadaje się on również do przebijania balonów bez użycia ostrych przedmiotów. Jego ciekawe właściwości pozwalają na szerokie spektrum zastosowań, które ogranicza jedynie wyobraźnia i zdrowy rozsądek, ponieważ ponad wszystko należy zachować środki bezpieczeństwa przy jego wykorzystaniu.

WD-40 to uniwersalne narzędzie to rozwiązywania drobnych, domowych kłopotów z użytkowaniem przedmiotów w naszym otoczeniu. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, które przeznaczyłoby się na zakup nowych egzemplarzy. Dobre rady zawarte w tym filmiku pozwolą na doskonałe rezultaty, o których nawet nam się nie śniło.

Jednocześnie WD-40 może być doskonałą rozpałką małego ogniska, które nie zgaśnie nawet przy większych podmuchach wiatru. Można dzięki niemu także usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia z dowolnej powierzchni użytkowej, np. ślady pisaka na panelach czy gumy do żucia na dywanie.

Wszystkie zastosowane projekty to wersje zrób to sam, dlatego też trzeba pamiętać o bezpieczeństwie i środkach ostrożności w czasie użytkowania. Niemniej porady doskonale sprawdzają się niemal w każdych, domowych i zakładowych warunkach pracy. Trzeba tylko wiedzieć, kiedy po nie sięgnąć i mieć pod ręką uniwersalny środek WD-40. Bardzo fajne sposoby - warto sprawdzić.

Do poradnika 20 zaskakujących pomysłów wykorzystania WD-40 przypisano następujące tagi:

ciekawe porady wd 40 zrób to sam life hacks dobre rady

Skomentuj poradnik

Poradnik 20 zaskakujących pomysłów wykorzystania WD-40 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...