Jak ułatwić sobie życie – 38 trików

Poradnik dodany przez: Cress6
18902 0

Porady jak ułatwić sobie życie są zawsze mile widziane. Szczególnie interesujące mogą być te dotyczące tego, jak w prosty sposób rysować elementy opierając się na literach lub liczbach. Tego typu lifehacki pozwalają każdemu na odkrycie talentów rysowniczych, a wystarczy jedynie marker, ołówek lub długopis, aby się o tym przekonać.
Tanie gadżety to z kolei coś, co z pewnością ucieszy uczniów. Dzięki kolorowym markerom i zegarowi analogowemu można wydzielić czas przeznaczony na odrabianie lekcji, czas wolny i oglądanie telewizji. Z pewnością ułatwi to codzienne planowanie zajęć i to nie tylko uczniom, ale często również osobom dorosłym. Wystarczy jedynie oznaczyć poszczególne okresy różnymi kolorami markerów.
Co można zrobić, jeśli konieczne jest narysowanie koła, a nie mamy przy sobie cyrkla? Istnieją life hacks również na tego typu problemy. Wystarczy użyć spinaczy biurowych i wykorzystać zasady diy. W zależności od tego, ile spinaczy połączy się ze sobą, można narysować koła lub okręgi różnej wielkości. Takie tanie gadżety mogą przydać się również w pracy.
Proste diy może dotyczyć także popularnych fidget spinnerów. Jak się okazuje istnieją porady dotyczące tego jak wykonać swój oryginalny fidget spinner. Należy zakupić małe łożysko oraz posiadać pistolet na klej. Niezbędna jest również plastelina oraz tłusty krem. Z kartonu należy wcześniej wyciąć kształt fidget spinnera. Następnie odcisnąć go w plastelinie. Po wyjęciu szablonu odbity kształt należy posmarować tłustym kremem lub wazeliną. Położyć na środku łożysko, a skrzydła wypełnić gorącym klejem. Całość można wyjąć, gdy klej ostygnie. 

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie – 38 trików przypisano następujące tagi:

porady diy life hacks lifehacki tanie gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 38 trików skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...