Jak być lepszym kierowcą - 6 rzeczy, które robisz źle

Poradnik dodany przez: dr1v3r
4418 0

FB: http://goo.gl/C3e8KB | SUB: https://goo.gl/eWav6I Błędy popełnia każdy - nawet ci najlepsi z nas. Ważne jednak, aby zdawać sobie z nich sprawę - dziś opowiemy o 6 rzeczach, które możecie robić źle za kółkiem!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: GADŻETY Z ALIEXPRESS: https://youtu.be/r4qJOT_jNCY OSZUKUJEMY ALKOMAT: https://youtu.be/99FtgQKeAc0 TEST JEDZENIA ZE STACJI: https://youtu.be/2ud5oV3BykQ ========= Subskrybuj: http://pojechani.tv/sub Facebook: https://www.facebook.com/PojechaniTV Instagram: https://instagram.com/pojechani/ MotoKiller: http://mklr.pl/user/pojechani Napisz do nas: [email protected]

Często na drodze wytykami innym jak to oni nie potrafią jeździć, nie zapalają kierunkowskazów itd. itd. ... ale sami nie zwracamy uwagi na to co MY robimy źle! W filmie z kanału Pojechani, chłopaki opowiedzą trochę o złych nawykach kierowców i o tym na co uważać na drodze, a wszystko okraszą faktami prosto z drogi.

Choć nie jest to łatwe, na drodze powinniśmy starać się obserwować jak najwięcej w okół nas, a nie tylko samochodem przed nami. Nigdy nie wiadomo co może się stać, a nieodpowiednie użytkowanie samochodu może obniżyć bezpieczeństwo podczas jazdy naszym czterokołowcem. 

Nie każdy kto zda prawo jazdy od razu będzie wiedział jak zachować się na drodze, jednak ten film bardzo się przyda takim świeżo upieczonym kierowcom. Są to nie tylko oczywiste banały, na które jednak często nie zwraca się uwagi, ale także rzeczy, o których nie uczą podczas nauki na prawo jazdy. Częstym utrapieniem na drodze są również tzw. niedzielni kierowcy, na których za pewne tak często wyładowujemy swoją złość podczas jazdy za kółkiem.

Do poradnika Jak być lepszym kierowcą - 6 rzeczy, które robisz źle przypisano następujące tagi:

szkoła jazdy złe nawyki kierowców niedzielny kierowca na co uważać na drodze jak zdać prawo jazdy czego nie uczą na prawo jazdy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak być lepszym kierowcą - 6 rzeczy, które robisz źle skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...