Jak czytać szybciej o 50% w 7 minut

Poradnik dodany przez: jestem
24325 4.5

Przedstawiam kilka prostych ćwiczeń, które wspomagają szybkie czytanie. Tak naprawdę nie jest Ci potrzebny kurs szybkiego czytania. Wystarczy dosłownie 7 minut aby wykonać tą partię prostych ćwiczeń, dzięki którym będziecie czytać nawet o połowę szybciej. A co najważniejsze, te techniki szybkiego czytania są dla każdego i są proste oraz intuicyjne.

Zobacz jak czytać szybciej. Przyda się to każdemu, szczególnie uczniom i studentom, którzy mają sporo książek do ogarnięcia. Lektury, podręczniki, przedruki tekstów i inne rzeczy zajmują sporo czasu a nieraz nawet nie sposób jest wszystko przeczytać. Usprawnij proces swojego czytania i zabierz się za naukę szybkiego czytania. Stracisz kilka minut a potem zyskasz ogrom czasu. Szybkie czytanie w dzisiejszych czasach to naprawdę przydatna umiejętność. Nawet streszczenia można w ten sposób ogarnąc i wszystko będzie zrozumiałe. No i nie daj się nabrać na jakieś płatne kursy szybkiego czytania. To nie ma sensu skoro te techniki są dokładnie oposane w necie za darmo.

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak czytać szybciej o 50% w 7 minut przypisano następujące tagi:

kursy i szkolenia szybkie czytanie nauka szybkiego czytania kurs szybkiego czytania techniki szybkiego czytania jak czytać szybciej

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak czytać szybciej o 50% w 7 minut skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...