Jak działa leasing konsumencki - nowe auto dla każdego

Poradnik dodany przez: dr1v3r
2657 0

Nie jedna z osób, które stanęły przed wyborem: uzbierać pieniądze i kupić samochód czy wziąć go na raty, ponieważ nie mam wystarczającej ilości gotówki, szukała dobrej porady, ponieważ zastanawiała się, czy istnieje jakaś inna możliwość. Dzieje się tak, gdyż nie zawsze takie osoby pragnęły posiadać auto na własność, ale ze względu na różne okoliczności, potrzebowały go do przewożenia w konkretne miejsca o konkretnym czasie. Stąd bardzo użyteczny jest tzw. leasing konsumencki.

To pojęcie bardziej związane z przedsiębiorczością, które nie jest obce właścicielom firm, jednak od jakiegoś czasu możliwość wzięcia samochodu w leasing stało się też okazją dla prywatnych osób. Ci, którzy planują zakup samochodu, ale nie dlatego, że będzie to dla nich ważny członek rodziny, a po prostu środek transportu mogą rozważyć właśnie auto leasing.

Filmik został przygotowany specjalnie dla tych, którzy zainteresowani byliby taką alternatywą dla tradycyjnego posiadania auta. Wyjaśnia dokładnie, co to jest leasing oraz czym się różni od kredytu i kupna za gotówkę oraz jakie wymagania trzeba spełnia, żeby się kwalifikować. Istnieje kilka określonych warunków, z których korzystają firmy oferujące leasing konsumencki.

Zatem powyższy materiał jest dla wszystkich tych, którzy pierwszy raz usłyszeli o tym, że można wziąć auto w leasing i korzystać z niego przez jakiś czas, a następnie wybrać jedną z trzech dostępnych opcji. Okaże się przydany również dla tych, którzy już wcześniej spotkali się z czymś takim jak leasing konsumencki, ale nie wiedzieli kogo mogliby zapytać o szczegóły i porady odnośnie warunków takiej umowy.

Facbook: http://goo.gl/C3e8KB

SUB: https://goo.gl/eWav6I

Do poradnika Jak działa leasing konsumencki - nowe auto dla każdego przypisano następujące tagi:

porady leasing leasing konsumencki auto w leasing auto leasing co to jest leasing

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak działa leasing konsumencki - nowe auto dla każdego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...